Szukasz nowej pracy? Na to koniecznie zwróć uwagę! Zostań pracownikiem uznanej firmy - MASTERMEDIA, która odnosi sukcesy za granicą

Materiał informacyjny Mastermedia
Udostępnij:
Zmiana pracy to zawsze stresujący moment w życiu. Poszukiwanie nowego pracodawcy może okazać się nie lada wyzwaniem. Składając CV, warto zwrócić uwagę, by firma, do której aplikujemy, odznaczała się wartościami, które są dla nas ważne, aby oferowała nam możliwość rozwoju, odpowiednie wynagrodzenie i benefity oraz w pełni wykorzystywała nasz potencjał. Czy warto postawić na pracę w polskiej firmie? Na co zwrócić uwagę, podczas przeglądania ofert pracy? W poniższym materiale znajdziesz odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania.

Praca w Lublinie w polskiej firmie z zagranicznym potencjałem

Pandemia przyczyniła się do wielu przewartościowań na rynku pracy. Pracownicy wielu branż stracili pracę lub bali się jej utraty. Zmieniło się też podejście pracowników do pracy. Coraz więcej osób szukając pracy, zaczęło zwracać uwagę na zupełnie inne kryteria, niż miało to miejsce przed pandemią. Jednym z istotnych czynników determinującym decyzje zawodowe stało się poczucie bezpieczeństwa. Pracownicy poszukujący nowej pracy, oczekują od pracodawców przede wszystkim stabilności zatrudnienia. Równie ważną cechą wymaganą od pracodawcy jest umiejętność elastycznego odpowiadania na ich aktualne potrzeby w dobie ciągłych zmian.

Pracodawcą oferującym zatrudnienie w Lublinie na stabilnych warunkach jest firma Mastermedia. Jest to dynamiczna, międzynarodowa firma, która dzięki przejrzystej strukturze dba o każdego pracownika. Mastermedia to firma handlowa, specjalizująca się w eksporcie produktów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej do Anglii, Belgii, Niderlandów, Niemiec, Irlandii, Szwecji, Luksemburga, Australii i Nowej Zelandii. Ponadto stale powiększa swój asortyment, współpracując z polskimi producentami.

Nie bój się zmiany pracy. Postaw na te branże!

Pandemia wstrząsnęła wieloma branżami. Handel międzynarodowy, transport czy logistyka stanęły przed ogromnym wyzwaniem utrzymania ciągłości dostaw niezbędnych produktów do sklepów. Jednak pomimo wielu trudności branże te nie odniosły większych strat, a ponadto branża handlowa odnotowała nawet spore zyski. Firmy handlowe zajmujące się eksportem produktów spożywczych odczuły szczególny wzrost zapotrzebowania na produkty szybkozbywalne.

Udział Polski w światowym eksporcie w 2020 r., pomimo pandemii zwiększył się w porównaniu z rokiem poprzednim o 0,14 pkt. proc., do 1,54 proc. W całym 2020 r. wartość polskiego eksportu była o 0,7 proc. większa niż rok wcześniej.

W związku z tym praca w handlu międzynarodowym to wybór stabilnego i perspektywicznego zatrudnienia nawet w czasach kryzysu. Mastermedia z tego względu postanowił powiększyć swój zespół o kolejnych pracowników. Obecnie trwa rekrutacja do pracy w Lublinie na stanowiska:

 • Specjalista ds. kadr i płac z j.niemieckim
 • Księgowa z językiem niemieckim
 • Analityk
 • Specjalista ds. HR
 • Specjalista ds. szkoleń
 • Magazynier
 • Pracownik magazynu

Każdy pracownik aplikujący, na któreś z powyższych stanowisk może liczyć na pracę na pełny etat w intensywnie rozwijającej się firmie i korzystną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Do tego dołączy do zgranego zespołu, w którym najważniejsze są przyjazne i partnerskie relacje.

Czym charakteryzuje się solidny pracodawca?

Szukając idealnego pracodawcy, warto zwrócić uwagę, jak długo firma funkcjonuje na rynku. Mastermedia zaczęła swoją działalność wiosną 2006 roku. To już 15 lat ciągłego rozwoju firmy. Kolejną ważną cechą solidnego pracodawcy, która posiada firma Mastermedia jest możliwość rozwoju zawodowego. Ponadto firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz liczne benefity dodatkowe.

Wiele badań rynku pracy, pokazuje, że dla pracownika duże znaczenie ma atmosfera w firmie i kultura organizacyjna panująca w organizacji. Przyjazne i pomocne środowisko sprzyja dobremu samopoczuciu oraz rozwojowi. Za dobry nastrój odpowiadają inni pracownicy, więc istotne jest, aby zespół był zgrany i miał do siebie zaufanie. Pracodawca natomiast powinien szanować swoich pracowników, być otwarty na rozmowy i chętnie wysłuchiwać ich potrzeb.

65 proc. Polaków uważa, że zła atmosfera w firmie może stać się przyczyną rezygnacji z pracy, nawet jeśli nie mają innej oferty zatrudnienia. Zła atmosfera w pracy powoduje frustrację i spadek zaangażowania pracowników – wynika z badań ankietowych przeprowadzonych wśród użytkowników serwisu rekrutacyjnego szybkopraca.pl.

Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy w Mastermedia w Lublinie?

Dobra atmosfera, odpowiednie wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju to nie jedyne kwestie ważne dla pracownika. Istotne są także dodatkowe benefity. Tych akurat w Mastermedia nie brakuję. Każdy pracownik może liczyć na:

 • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
 • prywatny pakiet medyczny,
 • atrakcyjny upominek urodzinowy,
 • kartę sportową,
 • imprezy integracyjne,
 • udział w licznych konkursach.

Mastermedia dba o swoich pracowników, dlatego oferuje dodatkowe benefity odpowiadające ich potrzebom i dające poczucie docenienia.

Jak przygotować się do rozmowy o pracę?

Rozmowa o pracę jest kluczowym elementem na drodze do rozwoju swojej kariery, dlatego należy się do niej odpowiednio przygotować. Przed rozmową warto zapoznać się z historią firmy, jeszcze raz przejrzeć ogłoszenie, na które się aplikuje. Na jego podstawie warto sporządzić listę swoich kompetencji, które są zgodne z oczekiwaniami pracodawcy. Dobrym pomysłem jest także opracowanie swoich mocnych i słabych stron oraz krótkiego streszczenia swojego doświadczenia zawodowego z uwzględniem swoich sukcesów, a także tych sytuacji z których wyciągnęło się wnioski. Dobre przygotowanie do rozmowy o pracę pozwoli zmniejszyć stres i zwiększy szanse na otrzymanie zatrudnienia.

Chcesz pracować w rozwijającej się, międzynarodowej firmie?
Nie musisz wybierać konkretnej oferty pracy, po prostu prześlij swoje CV na adres:
[email protected]
Zostań częścią zespołu!

Szukasz nowej pracy? Na to koniecznie zwróć uwagę! Zostań pracownikiem uznanej firmy - MASTERMEDIA, która odnosi sukcesy za granicą

Wideo

Materiał oryginalny: Szukasz nowej pracy? Na to koniecznie zwróć uwagę! Zostań pracownikiem uznanej firmy - MASTERMEDIA, która odnosi sukcesy za granicą - Kurier Lubelski

Dodaj ogłoszenie