MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

WSPA zaprezentowała swoją ofertę. Jest w czym wybierać!

Marcin Jaszak
WSPA otworzyła swoje drzwi i zaprosiła przyszłych studentów do poznania swojej oferty. Na uczelni odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Goście uczestniczyli w szeregu spotkań z wykładowcami i studentami oraz w wykładach i warsztatach.

- Dzień Otwartych Drzwi to doskonała możliwość poznania oferty uczelni. Poznania wykładow-ców, studentów, naszego zaplecza i wyposażenia. W ofercie WSPA jest ponad pięćdziesiąt kierun-ków studiów. Dziewiętnaście na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz na studiach jednoli-tych magisterskich i ponad czterdzieści kierunków studiów podyplomowych. Wszystkie zostały opracowane w ścisłej współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym i z partnerami technolo-gicznymi. Kierunki te stanowią odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku i wyposażają studentów w praktyczne umiejętności, które będą mogli z powodzeniem wykorzystać na rynku pracy – mówi Jacek Lis, Kanclerz WSPA.

Podczas Dnia Otwartych Drzwi goście mieli okazję uczestniczyć w atrakcyjnych warsztatach te-matycznych, dotyczących kierunków prowadzonych przez uczelnię.

- Przyjęliśmy zasadę, że na każdym kierunku zaproponowaliśmy warsztaty tematyczne prowadzone przez dziekanów tych kierunków, wykładowców i partnerów z firm współpracujących. Szczegól-nym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty na kierunku informatyka z projektowania i sztucznej inteligencji. Dużo osób wzięło też udział w warsztatach architektury dotyczących rysunku oraz warsztatach dziennikarskich – wylicza Jacek Lis.

Dzień Otwartych Drzwi zakończony, teraz czas na decyzję, ponieważ WSPA rozpoczyna rekrutację na nowy rok akademicki.

- Uczelnia posiada ofercie bardzo szerokie spektrum kierunków z rożnych obszarów. Od kierunków inżynieryjno-technicznych, poprzez kierunki społeczne i humanistyczne. Zatem każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy do studiowania na WSPA. Zapisy na nowy rok akademicki rozpoczy-namy w ostatnim tygodniu kwietnia – zachęca kanclerz WSPA.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na lublin.naszemiasto.pl Nasze Miasto