Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Brzostówka I od nr domu 1 do nr domu 104
Pokaż więcej
Paweł Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
50
(31,85%)
Ewa Agnieszka Siodłowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(68,15%)
Okręg 2
Sołectwo Brzostówka II od nr domu 105 do końca miejscowości
Pokaż więcej
Sławomir Piotr Nowosacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
109
(53,17%)
Wiesław Jan Macuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI
96
(46,83%)
Okręg 3
Sołectwo Czerniejów
Pokaż więcej
Antoni Wysok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
42
(43,75%)
Katarzyna Anna Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI
40
(41,67%)
Danuta Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(14,58%)
Okręg 4
Sołectwo Nowa Wieś
Pokaż więcej
Iwona Ewa Bodzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
70
(41,67%)
Joanna Tchurz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI
98
(58,33%)
Okręg 5
Sołectwo Nowa Wola II od nr domu 1 do nr domu 100
Pokaż więcej
Michał Pydyś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
98
(45,16%)
Marzena Bernarda Rybicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI
53
(24,42%)
Monika Anna Baran
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(30,41%)
Okręg 6
Sołectwo Nowa Wola I od nr domu 101 do nr domu 160
Pokaż więcej
Ewa Dzido-Gołębowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
66
(45,83%)
Łukasz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
50
(34,72%)
Marek Lucjan Włoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI
28
(19,44%)
Okręg 7
Sołectwo Nowa Wola I od nr domu 161 do końca miejscowości
Pokaż więcej
Marianna Janina Kosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
38
(22,49%)
Piotr Szych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
71
(42,01%)
Mirosław Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI
60
(35,50%)
Okręg 8
Sołectwo Serniki
Pokaż więcej
Ewa Mariola Sysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI
111
(47,23%)
Czesław Sławomir Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(52,77%)
Okręg 9
Sołectwo Serniki-Kolonia
Pokaż więcej
Izabela Anna Włoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
104
(52,00%)
Renata Małgorzata Szczęch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(48,00%)
Okręg 10
Sołectwo Wola Sernicka-Kolonia
Pokaż więcej
Piotr Marzęda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
14
(14,74%)
Łukasz Furtak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI
33
(34,74%)
Lucyna Teresa Kłoda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(50,53%)
Okręg 11
Sołectwo Wola Sernicka II od nr domu 1 do nr domu 114
Pokaż więcej
Mariusz Dariusz Guz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
31
(12,92%)
Mirosław Sagan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI
75
(31,25%)
Józef Barszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
134
(55,83%)
Okręg 12
Sołectwo Wola Sernicka I od nr domu 115 do nr domu 185
Pokaż więcej
Tomasz Pomorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
42
(35,00%)
Michał Florek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI
40
(33,33%)
Iwona Teresa Bartkowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(31,67%)
Okręg 13
Sołectwo Wola Sernicka I od nr domu 186 do końca miejscowości
Pokaż więcej
Marek Skubisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Wólka Zabłocka
Pokaż więcej
Dorota Aleksandra Błaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
53
(50,96%)
Waldemar Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(49,04%)
Okręg 15
Sołectwo Wólka Zawieprzycka
Pokaż więcej
Elżbieta Magdalena Kaczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
26
(18,84%)
Małgorzata Kuśpit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI
60
(43,48%)
Agnieszka Beata Szalast
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(37,68%)