Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Lubartów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Tomasz Jerzy Marzęda
676
(7,01%)
-
2
Marek Andrzej Zagajski
453
(4,69%)
-
7
Aleksandra Berger
480
(4,97%)
-
1
Ewa Zybała
1 041
(10,79%)
-
3
Andrzej Krzysztof Kardasz
667
(6,91%)
-
5
Danuta Grażyna Sienkiewicz
520
(5,39%)
-
6
Krzysztof Bronisław Szabliński
361
(3,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Zbigniew Sajda
308
(3,19%)
-
1
Grzegorz Zygmunt Poznański
476
(4,93%)
-
2
Janusz Stanisław Baran
172
(1,78%)
-
3
Zbigniew Zarzycki
139
(1,44%)
-
4
Beata Elżbieta Wysocka
116
(1,20%)
-
5
Helena Krystyna Chadaj
180
(1,87%)
-
6
Eliza Agata Franczak
197
(2,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Janusz Pożak
1 843
(19,10%)
-
2
Radosław Teofil Guz
421
(4,36%)
-
3
Jerzy Krzysztof Zwoliński
665
(6,89%)
-
7
Krzysztof Piotr Świć
655
(6,79%)
-
6
Ewa Teresa Jazgarska
70
(0,73%)
-
4
Marlena Chudek
125
(1,30%)
-
5
Elżbieta Hawrył
85
(0,88%)
Okręg 2
Gminy: Abramów, Kamionka, Michów, Lubartów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Agnieszka Małgorzata Kobyłka
455
(3,65%)
-
1
Jarema Maciej Paprocki
1 365
(10,94%)
-
2
Tadeusz Wiesław Nastaj
1 283
(10,28%)
-
5
Krzysztof Karpiński
459
(3,68%)
-
4
Mariola Janina Kruk
375
(3,01%)
-
9
Beata Małyska
573
(4,59%)
-
8
Jolanta Kardas
249
(2,00%)
-
6
Jarosław Budka
667
(5,35%)
-
7
Antoni Bielski
577
(4,62%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Marzena Iwona Zbiciak
79
(0,63%)
-
3
Andrzej Jackowski
599
(4,80%)
-
5
Jolanta Jadwiga Świderska
232
(1,86%)
-
4
Daniel Osiński
368
(2,95%)
-
6
Mariusz Korzeniowski
225
(1,80%)
-
8
Grażyna Janisz
378
(3,03%)
-
9
Małgorzata Oniszczuk
180
(1,44%)
-
1
Fryderyk Puła
983
(7,88%)
-
2
Henryk Mieczysław Zdunek
580
(4,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Adam Wasak
322
(2,58%)
-
2
Stanisław Bogdan Jedut
726
(5,82%)
-
4
Andrzej Józef Kwaśny
490
(3,93%)
-
3
Magdalena Dorota Jezior
232
(1,86%)
-
6
Diana Wiktoria Kot-Komsta
64
(0,51%)
-
8
Jerzy Remiszewski
213
(1,71%)
-
1
Jan Zaworski
733
(5,87%)
-
7
Wioleta Dzierba
70
(0,56%)
Okręg 3
Gminy: Jeziorzany, Kock, Firlej, Ostrówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Iwona Wac
315
(3,69%)
-
6
Agnieszka Siwek
349
(4,09%)
-
1
Jacek Pożarowszczyk
1 292
(15,14%)
-
2
Ryszard Zygmunt Wójcik
1 019
(11,94%)
-
3
Wiesława Antonina Kornacka
108
(1,27%)
-
4
Andrzej Płatek
734
(8,60%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jan Wiesław Mazurek
884
(10,36%)
-
1
Piotr Tadeusz Krzyżanowski
891
(10,44%)
-
3
Wanda Abramek
551
(6,46%)
-
4
Ewa Elżbieta Guz
211
(2,47%)
-
5
Elżbieta Kusyk
264
(3,09%)
-
6
Marek Waldemar Przystupa
452
(5,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Ewelina Anna Hereć
533
(6,24%)
-
1
Janusz Stanisław Żuk
698
(8,18%)
-
3
Jagoda Sikorska-Sidor
235
(2,75%)
Okręg 4
Gminy: Ostrów Lubelski, Serniki, Uścimów, Niedźwiada
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Olga Patrycja Nowosacka
184
(2,03%)
-
1
Lucjan Jerzy Mileszczyk
1 260
(13,92%)
-
2
Jan Kazimierz Sławecki
971
(10,72%)
-
3
Robert Powałka
694
(7,67%)
-
4
Marzena Marzęda
348
(3,84%)
-
5
Marek Krzysztof Jankowski
681
(7,52%)
-
7
Izabela Czerska
1 119
(12,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Andrzej Stanisław Rodak
698
(7,71%)
-
5
Beata Monika Gregorowicz
98
(1,08%)
-
1
Marian Roman Starownik
692
(7,64%)
-
6
Beata Plewka
265
(2,93%)
-
4
Jerzy Marzęda
469
(5,18%)
-
7
Kamila Katarzyna Piesta
213
(2,35%)
-
2
Kazimierz Stanisław Sysiak
516
(5,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jadwiga Aneta Wronowska
76
(0,84%)
-
3
Zbigniew Tadeusz Bartkowicz
304
(3,36%)
-
1
Barbara Stanisława Zarębska-Wronowska
245
(2,71%)
-
5
Mirosław Wiesław Kanadys
56
(0,62%)
-
2
Andrzej Szczepan Jezior
165
(1,82%)