Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Chopina, Bronisława Deskura, Stanisława Jarmuła, Ks. Stanisława Kamińskiego, Korczaka, Tadeusza Laskowskiego, Lotnicza, Moniuszki, Paderewskiego, Kazimierza Prejznera, Mieczysława Stagrowskiego, Szymanowskiego, Czesława Toczyńskiego, Wieniawskiego, Wisznicka (od ronda WIN do ul. Kleeberga), Wybickiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogdan Stanisław Fijałek
256
(42,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300
-
19
Michał Józef Klębowski
71
(11,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Marta Joanna Michalak
125
(20,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Grzegorz Józef Czarnocki
49
(8,09%)
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
-
18
Jakub Grzegorz Hapka
105
(17,33%)
Okręg 2
Cicha, Koszary, Nowa, Norwida, Przesmyckiego, Sienkiewicza, Sikorskiego, Witkiewicza, Zabielska (od ul. Lubelskiej do ul. Kleeberga)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Waldemar Panasiuk
219
(41,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300
-
19
Anna Matczak
124
(23,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Teresa Łukaszczuk
114
(21,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Andrzej Rzeźniczuk
76
(14,26%)
Okręg 3
Akacjowa, Chełmońskiego, Dębowa, Klonowa, Lubelska, Malczewskiego, Matejki, Polna, Powstania Styczniowego, Wisznicka (od ronda WIN do końca), Wyspiańskiego, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Marian Szaniawski
196
(35,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300
-
19
Piotr Ostrowski
51
(9,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Dariusz Marian Bilski
252
(45,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Kinga Tarkowska
54
(9,76%)
Okręg 4
Broniewskiego, Brzechwy, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konopnickiej, Lipińskiego, Mickiewicza, Orzeszkowej, Prusa, Reja, Słowackiego, Tysiąclecia, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Izydor Długosz
198
(36,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Piotr Mackiewicz
227
(41,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Barbara Siebielec
71
(13,10%)
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
-
18
Robert Stefaniak
46
(8,49%)
Okręg 5
Baczyńskiego, Leśna, Lisowskiego, Męczenników Podlaskich, Osiedlowa, Podlaska, Reymonta, Sitkowskiego, Zbulitowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Piotr Nowacki
157
(29,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Bożena Urszula Lecyk
278
(52,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Dominik Paweł Lemiszewski
91
(17,30%)
Okręg 6
Kazimierza Jagiellończyka bloki nr: 3, 4, 5, Kleeberga, Zaródki, Zabielska (od ul. Kleeberga do końca)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Zaprzalski
168
(38,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300
-
19
Adam Dariusz Skomorowski
58
(13,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Jakub Sozoniuk
151
(34,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Aleksandra Iwona Lewandowska
62
(14,12%)
Okręg 7
Brata Alberta Chmielowskiego, Kazimierza Jagiellończyka bloki nr: 1, 2
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paulina Urszula Pachała
125
(27,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300
-
19
Paweł Celiński
90
(19,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Krzysztof Stanisław Wołowik
121
(26,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Katarzyna Jolanta Skrzeczkowska
75
(16,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Jakub Łukasz Gawlik
49
(10,65%)
Okręg 8
Spółdzielcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Stanisław Chmielarz
165
(35,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Bożena Kwasowiec
140
(29,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Elżbieta Teresa Zając
165
(35,11%)
Okręg 9
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bartłomiej Miłosz
131
(34,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Dariusz Marian Wierzchowski
61
(16,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Andrzej Marek Kotyła
129
(34,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Paweł Dąbrowski
57
(15,08%)
Okręg 10
Gwardii, Kościuszki, Ostrowiecka bloki nr: 57 i 58
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marian Gomółka
70
(16,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300
-
19
Mariusz Szczygieł
159
(36,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Jacek Piekutowski
104
(23,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Artur Józef Dołbeń
52
(11,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Bartosz Luty
50
(11,49%)
Okręg 11
Bohaterów (od ul. Warszawskiej do ul. Konstytucji 3 Maja), 11 Listopada, Ogrodowa, Ostrowiecka (bez osiedla DOM), Warszawska (od początku do ul. Bohaterów), Dąbrowskiego, Spokojna, Plac Potockiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Karol Szabrański
114
(33,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300
-
19
Maria Bożenna Zegar
43
(12,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Marek Zawada
167
(48,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Wojciech Fręchowicz
21
(6,09%)
Okręg 12
Bohaterów (od ul. Konstytucji 3 Maja do końca), Czereśniowa, Kocka, Konstytucji 3 Maja, Łąkowa, Malinowa, Morelowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Truskawkowa, Wiśniowa, Warszawska (od ul. Bohaterów do końca).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Kazimierz Adamski
263
(51,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Piotr Daszczuk
177
(34,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Aleksandra Szymecka
72
(14,06%)
Okręg 13
Bulwary, Chomiczewskiego, Nadrzeczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karol Piotr Wiater
191
(41,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300
-
19
Halina Osak
39
(8,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Marek Blicharz
182
(40,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Jarosław Artur Kusyk
43
(9,45%)
Okręg 14
Aleja Kasztanowa, Armii Krajowej, Jana Pawła II, Krysińskiego, Parkowa, Partyzantów, Pocztowa, Rynek, Traugutta, Zamkowa, Plac Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Skowron
182
(44,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300
-
19
Joanna Ewa Pieńkowska-Gruba
115
(28,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Andrzej Stanisław Olszewski
29
(7,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Aldona Barbara Roguszewska
67
(16,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Piotr Muniowski
16
(3,91%)
Okręg 15
Brzostówiecka, Budowlanych, Lendzinek I, Lendzinek II, Międzyrzecka, Nadwitnie, Płudzińska, Pomiarowa, Powstańców Styczniowych, Targowa, Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Włodzimierz Stanisław Sieromski
105
(26,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300
-
19
Sylwia Endraszko
22
(5,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Włodzimierz Szkurłat
103
(25,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO
-
20
Agnieszka Anna Lewandowska
59
(14,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Iwona Niebrzegowska-Kuchnia
51
(12,78%)
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
-
18
Jarosław Paweł Kwasek
59
(14,79%)