Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Radzyń Podlaski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
7
Anna Mariola Bogutyn
151
(2,14%)
-
6
Ewa Werner
18
(0,26%)
-
5
Agnieszka Szewczyk
46
(0,65%)
-
3
Anna Wincierzewska
25
(0,35%)
-
2
Krzysztof Stradczuk
288
(4,08%)
-
1
Marcin Wojciech Krzykała
247
(3,50%)
-
4
Adam Zając
21
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ POWIAT"
-
1
Jan Gil
547
(7,76%)
-
2
Danuta Bukryj-Pałka
32
(0,45%)
-
3
Jadwiga Napłoszek
56
(0,79%)
-
6
Waldemar Zielnik
193
(2,74%)
-
4
Tomasz Krzysztof Turowski
69
(0,98%)
-
5
Grażyna Elżbieta Pawlik
62
(0,88%)
-
7
Jakub Marcin Jakubowski
547
(7,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Joanna Wanda Jaszcz-Dębska
53
(0,75%)
-
1
Andrzej Olko
395
(5,60%)
-
2
Anna Szymala
530
(7,52%)
-
4
Mirosław Józef Kułak
168
(2,38%)
-
6
Małgorzata Popek
102
(1,45%)
-
7
Grzegorz Szram
96
(1,36%)
-
5
Beata Anna Orlicz
19
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Piotr Jan Matysiak
108
(1,53%)
-
1
Grażyna Agnieszka Głos
79
(1,12%)
-
3
Sławomir Henryk Kruczek
59
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
-
2
Andrzej Antoni Dzięga
86
(1,22%)
-
4
Elżbieta Hanna Korczyk
11
(0,16%)
-
1
Józef Korulczyk
120
(1,70%)
-
3
Dariusz Kazimierz Gomółka
238
(3,37%)
-
7
Anna Wiater
6
(0,09%)
-
6
Arkadiusz Roman Strojek
48
(0,68%)
-
5
Renata Małgorzata Skowron
21
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Robert Mazurek
1 072
(15,20%)
-
3
Agnieszka Włoszek
295
(4,18%)
-
4
Anna Wasak
149
(2,11%)
-
5
Grażyna Kratiuk
158
(2,24%)
-
2
Jarosław Ejsmont
380
(5,39%)
-
6
Jerzy Waldemar Woźniak
193
(2,74%)
-
7
Tomasz Julian Stephan
364
(5,16%)
Okręg 2
Gmina Borki, Czemierniki, Radzyń Podlaski, Ulan Majorat
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
10
Mirosław Janusz Kałuski
126
(1,09%)
-
3
Anna Niewęgłowska
31
(0,27%)
-
1
Emil Oleśkiewicz
643
(5,54%)
-
5
Bartosz Ziarek
4
(0,03%)
-
8
Marta Karolina Skarżycka
7
(0,06%)
-
9
Piotr Wiesław Wójcik
27
(0,23%)
-
7
Teresa Strzyżewska
20
(0,17%)
-
2
Piotr Domański
74
(0,64%)
-
6
Paulina Worobiej
9
(0,08%)
-
4
Artur Mitroniuk
25
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ POWIAT"
-
4
Eulalia Barbara Mikołajuk
181
(1,56%)
-
5
Alina Kryjak
231
(1,99%)
-
3
Dariusz Henryk Dudek
134
(1,15%)
-
6
Anna Cichosz
41
(0,35%)
-
10
Mirosław Mazur
105
(0,91%)
-
1
Jerzy Kamiński
580
(5,00%)
-
8
Wiesław Paszkowski
67
(0,58%)
-
9
Dorota Pawlina
57
(0,49%)
-
7
Tomasz Jaskólski
262
(2,26%)
-
2
Teresa Bajda
189
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Piotr Jan Powałka
403
(3,47%)
-
4
Grzegorz Tadeusz Lenard
104
(0,90%)
-
7
Henryk Roman Mateusiak
148
(1,28%)
-
6
Ewa Barbara Luty
38
(0,33%)
-
5
Monika Cichosz
238
(2,05%)
-
8
Teresa Michalska
143
(1,23%)
-
9
Jolanta Teresa Rolak
20
(0,17%)
-
10
Dariusz Wiśnicki
80
(0,69%)
-
1
Tadeusz Sławecki
1 059
(9,13%)
-
2
Andrzej Wiesław Chojnacki
422
(3,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Jerzy Walczyna
263
(2,27%)
-
4
Sebastian Łukasz Potęga
55
(0,47%)
-
5
Violetta Agnieszka Ochnio
52
(0,45%)
-
3
Radosław Bącik
84
(0,72%)
-
1
Agata Łućko
264
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
-
10
Aniela Zofia Wierzchowska
83
(0,72%)
-
4
Tomasz Nurzyński
126
(1,09%)
-
2
Zygmunt Rogoza
126
(1,09%)
-
1
Mieczysław Wagner
274
(2,36%)
-
5
Jakub Karczewski
5
(0,04%)
-
7
Artur Kocyła
82
(0,71%)
-
6
Izabela Agata Kępa
28
(0,24%)
-
3
Maria Szajda-Cupryn
131
(1,13%)
-
9
Edyta Skrzeczkowska
81
(0,70%)
-
8
Waldemar Kozieł
66
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Szczepan Niebrzegowski
1 392
(12,00%)
-
3
Grzegorz Kazimierz Kowalczyk
696
(6,00%)
-
2
Nina Agata Czarnecka-Bajda
309
(2,66%)
-
7
Agnieszka Kostrzewa
124
(1,07%)
-
5
Jerzy Czesław Bednarczyk
465
(4,01%)
-
4
Ryszard Mysłowski
221
(1,90%)
-
8
Małgorzata Bogusława Górna
140
(1,21%)
-
6
Jan Gryczon
382
(3,29%)
-
10
Michał Zając
500
(4,31%)
-
9
Magdalena Ewa Mitura
185
(1,59%)
Okręg 3
Gmina Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Wohyń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Ireneusz Matejek
3
(0,04%)
-
3
Brygida Teresa Gawryszuk
28
(0,33%)
-
2
Dariusz Musiatowicz
12
(0,14%)
-
5
Kamil Łukasz Kłoczko
15
(0,18%)
-
1
Krystyna Wetoszka
188
(2,22%)
-
6
Bogdan Szumski
10
(0,12%)
-
7
Mirosława Joanna Wołowik
30
(0,35%)
-
8
Agnieszka Duda
38
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ POWIAT"
-
6
Barbara Maria Samociuk
88
(1,04%)
-
2
Barbara Pachała
124
(1,47%)
-
1
Tomasz Mariusz Zarzycki
103
(1,22%)
-
3
Stanisław Iwanowski
46
(0,54%)
-
5
Ewa Maria Lenarczyk
28
(0,33%)
-
4
Karol Ciemięga
36
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Marek Wołosowicz
482
(5,70%)
-
4
Zofia Helena Goławska
199
(2,35%)
-
6
Mieczysława Maria Kulicka-Muszyńska
34
(0,40%)
-
2
Mirosław Bartoś
778
(9,20%)
-
5
Stanisław Błażej Jóźwik
437
(5,17%)
-
3
Czesław Franciszek Pękała
923
(10,92%)
-
7
Anna Maksymiuk-Kulawiec
36
(0,43%)
-
8
Paweł Muszyński
179
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Anna Honorata Skupińska
246
(2,91%)
-
4
Jan Borowik
77
(0,91%)
-
7
Wiesław Zając
45
(0,53%)
-
2
Paweł Daniel Komoń
350
(4,14%)
-
3
Dariusz Langa
373
(4,41%)
-
6
Hubert Daniluk
57
(0,67%)
-
5
Izabela Weronika Papińska-Ciok
17
(0,20%)
-
8
Magdalena Matejek
20
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
-
4
Andrzej Cap
198
(2,34%)
-
2
Katarzyna Ziółkowska-Gurdziel
70
(0,83%)
-
6
Mirosław Antoni Zalewski
77
(0,91%)
-
8
Zbigniew Smółko
372
(4,40%)
-
1
Zbigniew Makarski
254
(3,01%)
-
3
Zofia Jakimowicz
88
(1,04%)
-
5
Agnieszka Szczepaniuk
121
(1,43%)
-
7
Sylwia Ilona Zdunek
14
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Witold Korulczyk
595
(7,04%)
-
2
Stanisław Franciszek Orłowski
416
(4,92%)
-
4
Jacek Piotr Zgorzałek
376
(4,45%)
-
6
Jakub Wołodko
162
(1,92%)
-
5
Anna Justyna Stefaniszyn
126
(1,49%)
-
3
Barbara Grażyna Wilczyńska
189
(2,24%)
-
7
Iwona Chmielewska
207
(2,45%)
-
8
Kazimierz Feliks Gabryszuk
185
(2,19%)