Piłka nożna: Resovia pokonała Motor Lublin 4:0

TOB
Damian Falisiewicz
Damian Falisiewicz Karol Wiśniewski/archiwum
Wyprawa do Rzeszowa zakończyła się fatalnie dla Motoru Lublin. Piłkarze Modesta Boguszewskiego przegrali aż 0:4 z Resovią. Porażka kosztowała lublinian utratę drugiego miejsca w tabeli.

W sobotnim spotkaniu nic nie układało się po myśli naszego zespołu. Pierwszą bramkę goście stracili już w siódmej minucie. Co prawda ambitnie walczyli o gola wyrównującego, ale ten nie padł. W 61 min było za to 2:0 dla miejscowych. Wynik podwyższył... Damian Falisiewicz, zaliczając samobójcze trafienie. W ciągu ostatnich dwunastu minut Resovia jeszcze dwukrotnie skarciła Motor odnosząc bardzo wysokie i przekonujące zwycięstwo.

Resovia - Motor Lublin 4:0 (1:0)