Orlikowa Liga Szóstek: Marmota - Lubfarm 3:4 (Zaległy mecz 3 kolejki)

Piłkarze Lubfarmu okazali się lepsi od KS Marmoty w zaległym meczu trzeciej kolejki Orlikowej Ligi Szóstek. Podopieczni trenera Tadeusza Kowalskiego wygrali 4:3, strzelając zwycięską bramkę w ostatniej minucie spotkania.

Lubfarm rozpoczął od mocnego uderzenia. W 4 minucie precyzyjnym uderzeniem popisał się Krzysztof Karaś, a dwie minuty później do bramki Marka Gołocińskiego trafił Sławomir Woźniak. Przed przerwą „Świstaki” zdołały odpowiedzieć bramką Tomasza Sekreckiego.

Po zmianie stron grający bez ławki rezerwowych gracze Lubfarmu nieco opadli z sił, czego efektem był kolejny gol Sekreckiego oraz trafienie Michała Burcona i Marmota prowadziła 3:2. Ostatnie słowo należało jednak do zawodników Tadeusza Kowalskiego. W 45 do siatki trafił Marek Chełstowski, a tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego wynik meczu ustalił Marcin Stępniak.

KS Marmota – Lubfarm 3:4 (1:2)
Bramki: Tomasz Sekrecki 24, 35, Michał Burcon 42 – Krzysztof Karaś 4, Sławomir Woźniak 6, Marek Chełstowski 45, Marcin Stępniak 50.
Marmota: Marek Gołociński – Konrad Jurak, Michał Burcon, Tomasz Sekrecki, Maciej Piwowarczyk, Krzysztof Kawka. Ponadto grali: Krzysztof Wójcik, Paweł Król, Marek Kozioł.
Lubfarm: Michał Chrupczalski – Marcin Stępniak, Krzysztof Karaś, Sławomir Woźniak, Zbigniew Flor, Marek Chełstowski.
Sędziował: Tomasz Maciuszczak.
Żółte kartki: Wójcik, Sekrecki.