Polecamy

W lutym 2021 roku w gminie Batorz w powiecie janowskim strażacy zostali wezwani do zaginięcia 17 sztuk bydła hodowlanego © Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Janowie Lubelskim
[1/12]

Koń w jeziorze i krowa w szambie. Nietypowe interwencje strażaków z Lubelskiego z udziałem zwierząt

W lutym 2021 roku w gminie Batorz w powiecie janowskim strażacy zostali wezwani do zaginięcia 17 sztuk bydła hodowlanego. Zwierzęta, które uciekły do lasu były trzymane na pastwisku ogrodzonym drewnianym płotem. W pierwszej fazie działań strażacy odnaleźli 11 zwierząt, natomiast pozostałe sześć sztuk bydła uciekało przed ratownikami. W celu zwabienia zwierząt z powrotem do gospodarstwa, właściciel rozstawił w pobliżu paśniki.

Funkcjonariusze w woj. lubelskim straży pożarnej na co dzień uczestniczą w wielu interwencjach, nieraz narażając przy tym swoje życie. Czasem okoliczności są jednak nietypowe, a strażacy pomagają różnym zwierzętom. Zgromadziliśmy najbardziej nietypowe interwencje strażaków z przeciągu roku. Sprawdź klikając w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE!

Najnowsze wiadomości

reklama