Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Siedliszcze
Pokaż więcej
Eugenia Agnieszka Pręciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Uhrusk – część na wschód od torów kolejowych
Pokaż więcej
Rafał Leszek Kuczura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(52,69%)
Jolanta Teresa Molenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
44
(47,31%)
Okręg 3
Sołectwo Uhrusk – część na zachód od torów kolejowych
Pokaż więcej
Lucjan Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
56
(39,16%)
Teresa Antonina Kościuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ UHRUSK
87
(60,84%)
Okręg 4
Sołectwo Bytyń
Pokaż więcej
Tadeusz Pawłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(55,30%)
Waldemar Matejuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
59
(44,70%)
Okręg 5
Sołectwo Wola Uhruska – ulica Chełmska
Pokaż więcej
Radosław Lipert
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(57,14%)
Marek Jerzy Kuszneruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
39
(42,86%)
Okręg 6
Sołectwo Wola Uhruska – ulice: Boczna, Dworcowa, Gimnazjalna, Parkowa, Sportowa, Szkolna, Wiosenna
Pokaż więcej
Marian Łubkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(56,25%)
Waldemar Józef Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
63
(43,75%)
Okręg 7
Sołectwo Wola Uhruska – ulice: 1 Maja-część na wschód od torów kolejowych, Krótka, Nadbużańska, Ogrodowa, Przelotowa, Turystyczna, Zielona
Pokaż więcej
Grzegorz Zbigniew Łubkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(47,92%)
Honorata Dyczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
50
(52,08%)
Okręg 8
Sołectwo Wola Uhruska – ulica Aleja Odrodzenia oraz miejscowość Nadbużanka
Pokaż więcej
Michał Paweł Wójtowicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(34,95%)
Stanisław Typiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
67
(65,05%)
Okręg 9
Sołectwa Potoki, Stanisławów, Wola Uhruska – ulice: Brzozowa, Cicha, Dolna, Jasna, Leśna, Orzechowa, Piaskowa, Polna, Słoneczna, Spokojna, Widokowa, Zaułek
Pokaż więcej
Zbigniew Lipert
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(56,17%)
Antoni Edmund Linde
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
71
(43,83%)
Okręg 10
Sołectwo Wola Uhruska – ulice: 1 Maja-część na zachód od torów kolejowych, Górna, Klonowa, Krzywa, Sosnowa, Spacerowa, Zacisze, Źródlana
Pokaż więcej
Leszek Łubkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA ŁUBKOWSKIEGO
53
(46,09%)
Romuald Wojtczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
62
(53,91%)
Okręg 11
Sołectwa: Majdan Stuleński, Stulno łącznie z miejscowością Małoziemce
Pokaż więcej
Mariusz Grzegorz Karpowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(67,31%)
Irena Charuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
34
(32,69%)
Okręg 12
Sołectwo Zbereże
Pokaż więcej
Paweł Marcin Kleszczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(45,00%)
Alfred Misztalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
33
(55,00%)
Okręg 13
Sołectwo Kosyń
Pokaż więcej
Julita Bednarska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(46,34%)
Zdzisław Witold Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
22
(53,66%)
Okręg 14
Sołectwa: Macoszyn Duży, Mszanna-Kolonia, Piaski
Pokaż więcej
Marta Katarzyna Malewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwa: Józefów, Mszanka, Mszanna
Pokaż więcej
Henryk Kozaczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(45,16%)
Jan Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA
34
(54,84%)