Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Cichostów, Okalew
Pokaż więcej
Wanda Hordejuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(26,85%)
Edmund Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
79
(73,15%)
Okręg 2
Cichostów-Kolonia
Pokaż więcej
Zenon Michał Szczygielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 3
Marian Mikitiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 4
Edyta Aneta Eksmond
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(44,27%)
Bogdan Stanisław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
73
(55,73%)
Okręg 5
Kostry od nr domu 1 do nr domu 57
Pokaż więcej
Anna Ilczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
39
(50,00%)
Damian Hołubowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
39
(50,00%)
Okręg 6
Kostry od nr domu 58 do nr domu 152
Pokaż więcej
Radosław Lemieszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(43,59%)
Czesław Adamowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
66
(56,41%)
Okręg 7
Rudzieniec, Radcze od nr domu 1 do nr domu 88
Pokaż więcej
Barbara Stanisława Szwaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 8
Radcze od nr domu 89 do nr domu 167
Pokaż więcej
Janusz Stefan Drzazga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 9
Jerzy Józef Melnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 10
Robert Michał Doluk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(41,35%)
Elwira Sienkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
61
(58,65%)
Okręg 11
Tadeusz Jan Toczko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(26,09%)
Janusz Andrzej Kalisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
51
(73,91%)
Okręg 12
Milanów ul. Kolejowa, ul. Kopińska, ul. Wojska Polskiego od nr domu 77 do nr domu 110, Zieleniec
Pokaż więcej
Grzegorz Wojciech Muszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(27,10%)
Tomasz Kwiatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
78
(72,90%)
Okręg 13
Milanów ul. Konopnickiej, ul. Parkowa, ul. Wojska Polskiego od nr domu 1 do nr domu 76
Pokaż więcej
Zbigniew Jan Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(34,92%)
Jan Leszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
82
(65,08%)
Okręg 14
Milanów ul. Kościelna, ul. Orzechowa
Pokaż więcej
Ewelina Maria Samorańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(33,04%)
Dorota Zofia Ilczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
41
(36,61%)
Bartosz Łukasz Sawczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
34
(30,36%)
Okręg 15
Milanów ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Osiedlowa, ul. Spółdzielcza, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Wiesława Nowicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(50,45%)
Jacek Wojciech Pogorzelec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
55
(49,55%)