Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Parczew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Łukasz Adam Łucjan
237
(3,92%)
-
4
Ewa Wojciechowska-Chojnacka
30
(0,50%)
-
2
Janusz Zieliński
601
(9,93%)
-
5
Agnieszka Marzena Markowska
58
(0,96%)
-
6
Monika Włoszek
74
(1,22%)
-
8
Bogumiła Sarnowska
29
(0,48%)
-
1
Sławomir Czech
281
(4,64%)
-
7
Adam Antoni Bzówka
56
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
-
8
Tomasz Dominik
201
(3,32%)
-
7
Jacek Ryszard Jakimiuk
66
(1,09%)
-
1
Wiesław Czarnacki
327
(5,40%)
-
2
Bożena Barbara Klajda
94
(1,55%)
-
3
Grażyna Mielczarczyk
130
(2,15%)
-
5
Sylwia Antonina Budzyńska
181
(2,99%)
-
4
Małgorzata Anna Czubacka
78
(1,29%)
-
6
Bożena Anna Siłuch
254
(4,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
-
3
Piotr Paweł Czarnacki
84
(1,39%)
-
1
Artur Wojciech Sobich
123
(2,03%)
-
7
Agnieszka Ewa Kaznowska
23
(0,38%)
-
8
Maria Antonina Dawidek
11
(0,18%)
-
2
Jadwiga Kucyk
263
(4,35%)
-
5
Paweł Jaworski
14
(0,23%)
-
4
Magda Renata Dąbrowska
45
(0,74%)
-
6
Marian Olszewski
41
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Wróblewski
754
(12,46%)
-
7
Zbigniew Szymczak
92
(1,52%)
-
3
Teresa Hołubowicz
156
(2,58%)
-
4
Artur Janusz Makówka
546
(9,02%)
-
5
Wiesław Kazimierz Byra
193
(3,19%)
-
8
Jarosław Korniluk
189
(3,12%)
-
2
Małgorzata Zając
182
(3,01%)
-
6
Marta Kozak-Korolczuk
53
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
-
6
Adam Czesław Wierzbicki
12
(0,20%)
-
5
Marcin Murawski
19
(0,31%)
-
1
Waldemar Marian Wezgraj
236
(3,90%)
-
4
Józef Kunaszyk
6
(0,10%)
-
2
Anna Capik
51
(0,84%)
-
3
Małgorzata Grzeszczuk
117
(1,93%)
-
7
Izabela Wyszyńska
28
(0,46%)
-
8
Edyta Markowska
117
(1,93%)
Okręg 2
gminy: Jabłoń, Milanów, Siemień
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Izabela Anna Sokołowska
325
(6,46%)
-
3
Edyta Anna Rowińska
53
(1,05%)
-
7
Marek Stanisław Siuciak
55
(1,09%)
-
6
Mateusz Mospinek
52
(1,03%)
-
4
Grzegorz Krzysztof Kosobucki
55
(1,09%)
-
5
Anna Lipińska
30
(0,60%)
-
2
Jan Adam Makarewicz
491
(9,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
-
4
Agnieszka Jedlińska
36
(0,72%)
-
2
Stanisław Dawidek
267
(5,31%)
-
3
Małgorzata Semeniuk
160
(3,18%)
-
5
Andrzej Marcin Kot
53
(1,05%)
-
6
Marlena Bocian
72
(1,43%)
-
7
Artur Krzysztof Jaszczuk
344
(6,84%)
-
1
Piotr Denejko
464
(9,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
-
7
Wojciech Cieśliński
51
(1,01%)
-
4
Ewa Teresa Czerniawska
15
(0,30%)
-
1
Dawid Walenciuk
142
(2,82%)
-
2
Konrad Muszyński
39
(0,78%)
-
3
Przemysław Grzegorz Piątkowski
39
(0,78%)
-
5
Zofia Partyka
15
(0,30%)
-
6
Katarzyna Abramczuk
24
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Łucja Cyranek
25
(0,50%)
-
7
Piotr Romańczuk
66
(1,31%)
-
2
Sławomir Langa
411
(8,17%)
-
1
Kazimierz Stanisław Jaszczuk
618
(12,29%)
-
4
Agnieszka Kozak
104
(2,07%)
-
3
Grażyna Iwona Jaszcz
85
(1,69%)
-
5
Andrzej Jerzy Turowski
424
(8,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
-
3
Barbara Iwona Walicka-Chmielarz
69
(1,37%)
-
1
Iwona Maczewska-Borny
149
(2,96%)
-
6
Zofia Sikora
105
(2,09%)
-
4
Marian Pielarz
47
(0,93%)
-
7
Marek Zaborski
56
(1,11%)
-
5
Tomasz Polak
37
(0,74%)
-
2
Władysław Burzec
51
(1,01%)
Okręg 3
gminy: Dębowa Kłoda, Podedwórze, Sosnowica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Bernard Andrzej Lipko
54
(1,39%)
-
5
Andrzej Kopiński
144
(3,71%)
-
2
Aneta Szewczyk
265
(6,82%)
-
1
Jerzy Maśluch
302
(7,78%)
-
3
Agnieszka Anna Sikora
200
(5,15%)
-
6
Ewa Elżbieta Buczek
23
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
-
3
Małgorzata Deneka
78
(2,01%)
-
2
Jacek Sławomir Zawadzki
53
(1,36%)
-
4
Tomasz Bartłomiej Romaniuk
59
(1,52%)
-
5
Maria Chołodzińska
37
(0,95%)
-
6
Alicja Tchórz
53
(1,36%)
-
1
Artur Becher
313
(8,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
-
3
Anna Terlecka
53
(1,36%)
-
4
Monika Mazurek
17
(0,44%)
-
2
Kazimierz Józef Miareczka
21
(0,54%)
-
1
Krystyna Maria Jaśkiewicz
413
(10,63%)
-
5
Leszek Turuk
65
(1,67%)
-
6
Wojciech Przemysław Czeczko
60
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marian Osypiuk
122
(3,14%)
-
1
Janusz Sawiuk
262
(6,75%)
-
5
Małgorzata Agnieszka Wilkowska
63
(1,62%)
-
2
Henryk Zdzisław Bielecki
235
(6,05%)
-
6
Teresa Danilczuk
32
(0,82%)
-
4
Ewa Wiórko
169
(4,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
-
2
Krystyna Wiązowska
157
(4,04%)
-
5
Wiesława Jadwiga Wołnysz
27
(0,70%)
-
4
Łukasz Henryk Kowaluk
159
(4,09%)
-
3
Ireneusz Janusz Nurzyński
166
(4,27%)
-
1
Samanta Diana Lamczyk-Kaczorek
248
(6,39%)
-
6
Waldemar Grzegorz Włodarczyk
34
(0,88%)