Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Dzwola od nr 1 do nr 58 i od nr 88 do nr 153
Pokaż więcej
Leszek Roman Dycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
49
(22,07%)
Jan Blacha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
47
(21,17%)
Stanisław Szuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(33,33%)
Paweł Moskal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(14,86%)
Krzysztof Grzywiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
19
(8,56%)
Okręg 2
Sołectwo: Dzwola od nr 153A do nr ostatniego oraz sołectwo Kocudza Górna
Pokaż więcej
Genowefa Paluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(42,18%)
Alina Świś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
122
(57,82%)
Okręg 3
Sołectwo: Dzwola od nr 59 do 87 (Podlas i Morgi) oraz sołectwo Konstantów
Pokaż więcej
Jan Blacha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
88
(38,94%)
Dariusz Szuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
42
(18,58%)
Damian Dariusz Chmiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(21,24%)
Magdalena Maria Jargiło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
48
(21,24%)
Okręg 4
Sołectwo: Krzemień Pierwszy od nr 1 do nr 150
Pokaż więcej
Marcin Marchut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
141
(58,51%)
Jarosław Józef Flis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
24
(9,96%)
Józef Kaproń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(22,41%)
Ryszard Jan Gębicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
22
(9,13%)
Okręg 5
Sołectwo: Krzemień Pierwszy od nr 151 do nr ostatniego oraz sołectwo Zofianka Dolna
Pokaż więcej
Ryszard Tur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
22
(9,13%)
Zbigniew Marian Rębacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
15
(6,22%)
Marian Edward Bracha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(36,93%)
Jan Piecyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(39,00%)
Dariusz Orzeł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
21
(8,71%)
Okręg 6
Sołectwo: Krzemień Drugi od nr 1 do nr 132
Pokaż więcej
Beata Ewa Fiedorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
48
(24,49%)
Adam Jerzy Rożek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
10
(5,10%)
Józef Chmiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(22,96%)
Roman Mróz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(10,20%)
Mariusz Grzegorz Abram
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
73
(37,24%)
Okręg 7
Sołectwo: Krzemień Drugi od nr 133 do nr ostatniego oraz sołectwo Flisy
Pokaż więcej
Stanisław Chwiejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
54
(33,96%)
Leszek Flis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
34
(21,38%)
Grażyna Anna Góra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(36,48%)
Beata Skubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
13
(8,18%)
Okręg 8
Sołectwo; Branew (Branew Ordynacka oraz Branew Szlachecka)
Pokaż więcej
Józef Rycerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
117
(52,00%)
Justyna Marzena Gzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(18,67%)
Marian Adam Liwak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(29,33%)
Okręg 9
Sołectwo : Branewka oraz sołectwo : Branewka – Kolonia
Pokaż więcej
Tadeusz Franciszek Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
58
(30,85%)
Jan Czesław Osiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
48
(25,53%)
Mieczysław Adam Sulowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(43,62%)
Okręg 10
Sołectwo : Kocudza Pierwsza
Pokaż więcej
Bogusław Wojciech Tęcza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
79
(29,81%)
Czesław Rożek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
25
(9,43%)
Urszula Beata Kaproń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(37,36%)
Jan Bielak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(23,40%)
Okręg 11
Sołectwo: Kocudza Druga od nr 1 do nr 114
Pokaż więcej
Wiesław Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
35
(18,13%)
Jan Roman Kaproń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
20
(10,36%)
Aneta Baciur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(47,67%)
Stanisław Deruś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(9,33%)
Józef Bronisław Kaproń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
28
(14,51%)
Okręg 12
Sołectwo : Kocudza Druga od nr 115 do nr ostatniego
Pokaż więcej
Antoni Gilas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
28
(18,92%)
Wiesław Rutkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(14,86%)
Józef Bączek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(66,22%)
Okręg 13
Sołectwo: Kocudza Trzecia od nr 1 do nr 75
Pokaż więcej
Wojciech Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
57
(29,69%)
Łukasz Dyjach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
91
(47,40%)
Ryszard Liwak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(22,92%)
Okręg 14
Sołectwo: Kocudza Trzecia od nr 76 do nr ostatniego
Pokaż więcej
Zdzisław Sowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
42
(30,66%)
Krzysztof Dyjach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
74
(54,01%)
Józef Rawski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(15,33%)
Okręg 15
Sołectwa : Zdzisławice , Kapronie, Władysławów
Pokaż więcej
Robert Flis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA"
41
(18,81%)
Józef Dyjach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
62
(28,44%)
Marek Stanisław Kotrybała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(33,03%)
Edward Kaproń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(15,60%)
Bogdan Kaproń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
9
(4,13%)