Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Antoniówka
Pokaż więcej
Zygmunt Pasieczny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(27,81%)
Krzysztof Stefan Kierczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
78
(51,66%)
Radosław Patryk Kobielarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
31
(20,53%)
Okręg 2
Sołectwo Budy
Pokaż więcej
Tomasz Bałabuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(40,43%)
Sebastian Maciej Duras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
6
(6,38%)
Bogumiła Elżbieta Dziubińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(53,19%)
Okręg 3
Sołectwo Dąbrowa
Pokaż więcej
Marcin Sagan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(35,51%)
Krystyna Maria Baj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
61
(57,01%)
Małgorzata Sagan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
8
(7,48%)
Okręg 4
Sołectwo Dzierążnia
Pokaż więcej
Halina Eugenia Cik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(40,54%)
Radosław Łasocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
31
(20,95%)
Andrzej Trojanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
57
(38,51%)
Okręg 5
Sołectwo Huta Dzierążyńska
Pokaż więcej
Jacek Gniwek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(81,25%)
Marta Anna Wszoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
21
(18,75%)
Okręg 6
Sołectwa: Kolonia Partyzantów i Zaboreczno
Pokaż więcej
Stanisław Szczepan Adamczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(44,07%)
Wiesław Pasieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
33
(55,93%)
Tadeusz Marian Sagan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo Krynice od nr domu 1a do nr domu 60, od nr domu 133A do nr domu 161
Pokaż więcej
Elżbieta Szmidt-Stryczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(45,30%)
Leszek Józef Burda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
64
(54,70%)
Okręg 8
Sołectwo Krynice od nr domu 62 do nr domu 131, od nr domu 162 do nr domu 184
Pokaż więcej
Wojciech Semczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(22,60%)
Dariusz Andrzej Baj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
113
(77,40%)
Okręg 9
Sołectwo Majdan Krynicki
Pokaż więcej
Tomasz Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(50,46%)
Piotr Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
54
(49,54%)
Okręg 10
Sołectwo Majdan-Sielec
Pokaż więcej
Paweł Naum
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(46,53%)
Roman Mirosław Lipowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
41
(40,59%)
Piotr Niezgoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
13
(12,87%)
Okręg 11
Sołectwo Polanówka
Pokaż więcej
Danuta Bondyra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(40,00%)
Waldemar Tomasz Matuszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
41
(45,56%)
Dariusz Stopa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
13
(14,44%)
Okręg 12
Sołectwo Polany
Pokaż więcej
Jan Antoniewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(34,94%)
Bogdan Wacław Sachajko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
47
(56,63%)
Małgorzata Szelewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
7
(8,43%)
Okręg 13
Sołectwa: Romanówka i Zadnoga
Pokaż więcej
Anna Kołodziej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(52,27%)
Stanisław Hałasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
42
(47,73%)
Okręg 14
Sołectwo Zwiartów
Pokaż więcej
Janusz Iskierka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(82,98%)
Piotr Krystian Gil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
12
(12,77%)
Robert Chudyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
4
(4,26%)
Okręg 15
Sołectwo Zwiartów-Kolonia
Pokaż więcej
Mirosław Andrzej Huzar
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(59,72%)
Sławomir Sylwester Podoba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO
23
(31,94%)
Dorota Chudyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA
6
(8,33%)