Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Ciechanki Krzesimowskie, Ciechanki Łęczyńskie, Karolin, Leopoldów, Łuszczów-Kolonia, Nowogród, Piotrówek Drugi, Podzamcze, Rossosz, Trębaczów, Stara Wieś, Stara Wieś-Kolonia, Stara Wieś-Stasin, Witaniów, Zakrzów, Zofiówka, Łęczna-Osiedle Stare Miasto ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Aleja Jana Pawła II numery nieparzyste od 1 do 73 i numery parzyste od 2 do 68, Bożniczna, Cicha, Doktora Onanowa, Jagiełka, Kanałowa, Kasztelańska, Krasnystawska numery od 1 do 37, Krótka, Litewska, Lubelska, Łańcuchowska, Marszałka Piłsudskiego, Mickiewicza, Nadrzeczna, Nowokościelna, Pańska, Partyzancka, Pasternik, Plac Kanałowy, Plac Kościuszki, Północna, Przechodnia, Przemysłowa, Rynek II, Rynek III, Sportowa, Spółdzielcza, Stadionowa, Średnia, Śródmiejska, Świętoduska, Targowa, Tysiąclecia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA ŁĘCZNA
-
1
Paulina Agnieszka Kamińska
109
(4,67%)
-
2
Artur Michalski
15
(0,64%)
-
4
Tomasz Staszewski
15
(0,64%)
-
3
Hubert Tymoteusz Znajomski
19
(0,81%)
-
5
Anna Grodek
13
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Agnieszka Róża Wojtaluk Vel Boczkaluk
12
(0,51%)
-
2
Ewa Agnieszka Grzesiak
38
(1,63%)
-
7
Marian Stadnik
29
(1,24%)
-
1
Tomasz Marek Bujak
99
(4,24%)
-
6
Teresa Madejska
24
(1,03%)
-
5
Sylwester Lipiński
65
(2,78%)
-
3
Jacek Tatarczak
30
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
-
1
Agnieszka Korzeniewska
106
(4,54%)
-
2
Jarosław Stanisław Łuczyński
228
(9,76%)
-
4
Teodozja Ewa Syta
157
(6,72%)
-
5
Marcin Józef Drożdżyk
116
(4,97%)
-
7
Piotr Daniel Kotuła
163
(6,98%)
-
3
Piotr Wacław Nowak
121
(5,18%)
-
6
Irena Elżbieta Roczniewska
141
(6,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Jan Kruk
38
(1,63%)
-
4
Elżbieta Genowefa Lisowska
50
(2,14%)
-
6
Dominika Barbara Goeritz
1
(0,04%)
-
1
Piotr Michał Winiarski
459
(19,66%)
-
3
Dżesika Barbara Kosowska
72
(3,08%)
-
2
Michał Bernard Czajkowski
190
(8,14%)
-
5
Radosław Arkadiusz Kędra
25
(1,07%)
Okręg 2
Łęczna-Osiedle Samsonowicza ulice: Aleja Jana Pawła II numery parzyste od 70 do końca, Chełmska, Górnicza, Gwarków, Kapitana Żabickiego, Skarbka, Staszica, Stefanii Pawlak, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA ŁĘCZNA
-
1
Adam Piotr Susz
194
(7,39%)
-
3
Anna Pawlak
46
(1,75%)
-
8
Marcin Łukasz Buczek
18
(0,69%)
-
4
Romualda Ewa Chabros
32
(1,22%)
-
5
Dorota Anna Mijas
42
(1,60%)
-
7
Anna Maria Jachimowska
29
(1,10%)
-
2
Jakub Jan Jasielski
56
(2,13%)
-
6
Dominik Andrzej Mierzwa
25
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
-
8
Marek Adam Wojciechowski
100
(3,81%)
-
4
Anna Bogumiła Wróbel
97
(3,69%)
-
2
Danuta Agnieszka Szychta-Zagwodzka
147
(5,60%)
-
6
Marcin Sokołowski
70
(2,67%)
-
7
Joanna Maria Kłodzińska
52
(1,98%)
-
1
Łukasz Konrad Sawicki
253
(9,63%)
-
5
Andrzej Jan Grzesiuk
349
(13,29%)
-
3
Lucja Janina Dziadko
76
(2,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Jacek Pelica
257
(9,79%)
-
2
Bożena Bartecka
84
(3,20%)
-
6
Elżbieta Ostrzyżek
38
(1,45%)
-
3
Tomasz Dudek
378
(14,39%)
-
4
Magdalena Anna Ciuraj
56
(2,13%)
-
8
Tomasz Strycharczuk
76
(2,89%)
-
5
Ryszard Saczewa
71
(2,70%)
-
7
Elżbieta Marianna Staniak
80
(3,05%)
Okręg 3
Łęczna-Osiedle Niepodległości ulice: Aleja Jana Pawła II numery nieparzyste od 75 do końca, Armii Krajowej, Bazarowa, Bogdanowicza, Braci Wójcickich, Generała Sikorskiego, Jakuba Staszewskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego numery od 1 do 32, Legionistów, Lisa Błońskiego, Obrońców Pokoju, Orląt Lwowskich, Patriotów Polskich, Polna, Suffczyńskich, Wacława Jawoszka, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA ŁĘCZNA
-
4
Monika Maria Figura
49
(2,30%)
-
3
Sławomir Józef Dejnek
76
(3,57%)
-
2
Dominika Zofia Wójcik
160
(7,53%)
-
1
Zbigniew Jan Łagodziński
201
(9,45%)
-
7
Kamil Mateusz Romańczuk
73
(3,43%)
-
5
Patryk Jakub Haraszczuk
25
(1,18%)
-
6
Magdalena Maria Stolarska
9
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
-
2
Maria Lucyna Dymel
113
(5,32%)
-
4
Piotr Paweł Mazurkiewicz
51
(2,40%)
-
5
Marzena Renata Florek
158
(7,43%)
-
6
Monika Anna Grosiak
70
(3,29%)
-
1
Krzysztof Matczuk
327
(15,38%)
-
3
Wiesław Drabik
99
(4,66%)
-
7
Grażyna Marianna Ikwanty
62
(2,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Marek Zieliński
81
(3,81%)
-
2
Łukasz Blij
79
(3,72%)
-
7
Anna Urszula Judin-Bojarczuk
36
(1,69%)
-
1
Iga Anna Zawisza-Klimkiewicz
185
(8,70%)
-
3
Michał Paweł Targoński
109
(5,13%)
-
5
Maria Józefa Poliszuk
73
(3,43%)
-
6
Ewa Mirosława Karpińska
90
(4,23%)
Okręg 4
Łęczna-Osiedle Bobrowniki ulice: Akacjowa, Jaśminowa, Leśna, Nadwieprzańska, Spacerowa, Wierzbowa, Wiklinowa, Wiosenna, Wrzosowa Łęczna-Osiedle Słoneczne ulice: Brylantowa, Cegielniana, Diamentowa, Dobra, Fiołkowa, Graniczna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego numery od 33 do końca, Krasnystawska numery od 38 do końca, Księży Wrześniewskich, Księżycowa, Magnoliowa, Malwowa, Milejowska, Miła, Ogrodowa, Perłowa, Pogodna, Różana, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spokojna, Storczykowa, Szmaragdowa, Tęczowa, Tulipanowa, Wesoła. Łęczna-Osiedle Kolonia Trębaczów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA ŁĘCZNA
-
5
Patrycja Magdalena Bartoszek
17
(0,72%)
-
7
Anastazja Ewa Hanc
23
(0,98%)
-
3
Michał Andrzej Żurawski
12
(0,51%)
-
1
Mariusz Grzegorz Fijałkowski
318
(13,50%)
-
2
Jacek Fiedeń
123
(5,22%)
-
4
Martyna Królikowska
114
(4,84%)
-
6
Bartłomiej Czuba
18
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
-
1
Małgorzata Joanna Makara
132
(5,60%)
-
3
Renata Okoń
134
(5,69%)
-
2
Sebastian Grzegorz Iskra
116
(4,92%)
-
7
Halina Mazurkiewicz
205
(8,70%)
-
5
Artur Rafał Kochański
63
(2,67%)
-
4
Tomasz Pastuszak
88
(3,74%)
-
6
Bartłomiej Dudek
102
(4,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Daniel Paweł Strzałka
87
(3,69%)
-
3
Jolanta Anna Krasoska
54
(2,29%)
-
6
Dorota Elżbieta Bednarska
107
(4,54%)
-
5
Andrzej Szpakowski
67
(2,84%)
-
7
Eugenia Stanisława Kowal
96
(4,07%)
-
1
Antoni Pasieczny
275
(11,67%)
-
4
Jan Skibiński
205
(8,70%)