Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Biłgoraj
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Tomasz Stanisław Książek
485
(4,28%)
-
1
Beata Małgorzata Strzałka
1 214
(10,72%)
-
6
Anna Małgorzata Świca
251
(2,22%)
-
4
Mirosław Późniak
390
(3,44%)
-
5
Anna Wojda
388
(3,43%)
-
3
Michał Furlepa
555
(4,90%)
-
7
Stanisław Andrzej Łagożny
600
(5,30%)
-
8
Krzysztof Stanisław Kraczek
366
(3,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Justyna Grzegorczyk
196
(1,73%)
-
3
Agnieszka Dąbek
184
(1,62%)
-
1
Piotr Majcher
833
(7,36%)
-
2
Wojciech Dziduch
322
(2,84%)
-
4
Antoni Zenon Iskra
357
(3,15%)
-
6
Stanisław Franciszek Kanty
117
(1,03%)
-
8
Jan Kaczorowski
77
(0,68%)
-
7
Joanna Drozdowska
89
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
2
Stanisław Schodziński
289
(2,55%)
-
1
Adam Kita
130
(1,15%)
-
3
Stanisław Bąk
183
(1,62%)
-
7
Teresa Marianna Burak
35
(0,31%)
-
5
Małgorzata Kożuszek
55
(0,49%)
-
6
Maria Kiełbasa
38
(0,34%)
-
8
Jan Marian Żołnierczyk
14
(0,12%)
-
4
Ryszard Krawiec
192
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
3
Agnieszka Dubiel-Zadworna
59
(0,52%)
-
8
Stanisława Zofia Stańska-Onyszkiewicz
292
(2,58%)
-
1
Anna Iwona Borowiec
271
(2,39%)
-
4
Jan Kowal
39
(0,34%)
-
2
Andrzej Kupryjaniuk
144
(1,27%)
-
5
Michał Sobaszek
174
(1,54%)
-
6
Anna Jolanta Bryła
37
(0,33%)
-
7
Aleksandra Ardylewska
110
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
-
2
Ryszard Korniak
459
(4,05%)
-
1
Michał Dec
776
(6,85%)
-
3
Mirosław Stanisław Tujak
634
(5,60%)
-
5
Elżbieta Małgorzata Mazur
222
(1,96%)
-
8
Dariusz Paleczny
186
(1,64%)
-
6
Zenon Kowalik
176
(1,55%)
-
4
Agnieszka Barbara Piętak-Faryna
296
(2,61%)
-
7
Monika Bednarz
90
(0,79%)
Okręg 2
Gmina Biłgoraj
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Wiesława Krzeszowiec
413
(7,82%)
-
3
Marian Jan Kurzyna
647
(12,26%)
-
1
Jan Małysza
856
(16,22%)
-
4
Paulina Grabias
311
(5,89%)
-
5
Elżbieta Barbara Wojtoń
125
(2,37%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Justyna Katarzyna Jargieło
176
(3,33%)
-
5
Stanisław Krzysztof Lewandowski
280
(5,30%)
-
3
Justyna Dzido
156
(2,96%)
-
2
Elżbieta Ewa Wróblewska
218
(4,13%)
-
1
Dariusz Marian Wolanin
964
(18,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
3
Antonina Głąb
8
(0,15%)
-
2
Michał Koper
34
(0,64%)
-
1
Piotr Mieczysław Grygiel
117
(2,22%)
-
4
Patrycja Grabias
16
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
2
Michał Różański
266
(5,04%)
-
3
Grzegorz Gruszka
70
(1,33%)
-
5
Sylwia Nizio
79
(1,50%)
-
1
Marianna Minkiewicz
191
(3,62%)
-
4
Bogumiła Małgorzata Róg
30
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
-
3
Bernadetta Kowal
23
(0,44%)
-
1
Jan Salik
95
(1,80%)
-
2
Henryk Franciszek Grabias
73
(1,38%)
-
4
Mirosław Żbikowski
88
(1,67%)
-
5
Agnieszka Katarzyna Wróbel
43
(0,81%)
Okręg 3
Gmina Aleksandrów, Gmina Józefów, Gmina Tereszpol
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Tomasz Maciusiak
325
(5,42%)
-
2
Łukasz Potocki
265
(4,42%)
-
1
Henryk Paska
868
(14,48%)
-
3
Katarzyna Anna Ungier
324
(5,41%)
-
5
Danuta Gura
399
(6,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Teresa Nowak
708
(11,81%)
-
3
Beata Kapka
185
(3,09%)
-
4
Paweł Aleksander Flor
77
(1,28%)
-
5
Stanisław Nieśpiał
180
(3,00%)
-
2
Jan Józef Mielnik
356
(5,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
2
Jolanta Pieczykolan
169
(2,82%)
-
4
Anna Tracz
65
(1,08%)
-
1
Tadeusz Gontarz
345
(5,76%)
-
3
Józef Hopko
59
(0,98%)
-
5
Marek Rawiak
43
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
1
Agata Naklicka
135
(2,25%)
-
2
Małgorzata Grabias
37
(0,62%)
-
3
Tomasz Kula
84
(1,40%)
-
5
Kazimierz Oleszczak
107
(1,79%)
-
4
Marek Sebastian Pilip
50
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
-
1
Ewa Maria Maciocha
688
(11,48%)
-
3
Zbigniew Kiesz
169
(2,82%)
-
4
Tadeusz Kulik
60
(1,00%)
-
2
Zbigniew Popik
177
(2,95%)
-
5
Barbara Wojciechowska
118
(1,97%)
Okręg 4
Gmina Biszcza, Gmina Księżpol, Gmina Potok Górny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Władysław Łebko
1 039
(14,34%)
-
3
Roman Wardach
1 012
(13,97%)
-
6
Renata Dziduch
181
(2,50%)
-
2
Krzysztof Blicharz
533
(7,36%)
-
5
Renata Pintal
85
(1,17%)
-
4
Anna Błazik
101
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Paweł Karasiński
131
(1,81%)
-
1
Marian Tokarski
292
(4,03%)
-
2
Dorota Mach
112
(1,55%)
-
4
Maria Magolon
36
(0,50%)
-
3
Andrzej Żychowski
179
(2,47%)
-
5
Anna Dajnowska
104
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
6
Agata Maria Dziura
11
(0,15%)
-
3
Barbara Ćwikła
67
(0,93%)
-
4
Andrzej Giza
110
(1,52%)
-
5
Zofia Małgorzata Dyjak
27
(0,37%)
-
1
Stanisław Kuczma
263
(3,63%)
-
2
Cezary Paweł Zwolak
27
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
4
Anna Jadwiga Lębryk
75
(1,04%)
-
2
Józef Borowiec
424
(5,85%)
-
5
Antoni Maciej Jednac
174
(2,40%)
-
3
Robert Piotr Koszel
67
(0,93%)
-
6
Paulina Ciosmak
71
(0,98%)
-
1
Natalia Kyc
262
(3,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
-
5
Robert Przybysz
275
(3,80%)
-
3
Stanisław Franciszek Rymarz
303
(4,18%)
-
1
Jarosław Wojciech Lipiec
707
(9,76%)
-
2
Małgorzata Gromadzka
447
(6,17%)
-
4
Marzena Magdalena Mirek
95
(1,31%)
-
6
Elżbieta Maria Proń
33
(0,46%)
Okręg 5
Gmina Frampol, Gmina Goraj, Gmina Turobin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Szarlip
1 027
(13,39%)
-
2
Marcin Jan Kulig
848
(11,05%)
-
4
Anna Skwarzyńska
48
(0,63%)
-
3
Henryka Alina Dąbrowiecka
82
(1,07%)
-
5
Mieczysław Kula
228
(2,97%)
-
6
Elżbieta Różańska
586
(7,64%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ryszard Papierz
736
(9,59%)
-
3
Barbara Dziurdzy
103
(1,34%)
-
4
Grażyna Bielak
85
(1,11%)
-
1
Ryszard Jabłoński
486
(6,34%)
-
6
Alfred Sobótka
286
(3,73%)
-
5
Irena Paszko
66
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
2
Grażyna Bronisława Wereska
185
(2,41%)
-
1
Piotr Mariusz Zdunek
292
(3,81%)
-
3
Józef Tadeusz Mróz
428
(5,58%)
-
5
Leszek Sendłak
41
(0,53%)
-
4
Danuta Klimczak
22
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
1
Patryk Kowalski
351
(4,58%)
-
2
Maria Małyszek
64
(0,83%)
-
3
Stanisław Bogdan Rekiel
104
(1,36%)
-
6
Leszek Kruk
137
(1,79%)
-
5
Ewelina Koziej
15
(0,20%)
-
4
Helena Łacek
20
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
-
1
Jerzy Ryszard Krasoń
577
(7,52%)
-
3
Anna Barbara Derkacz
246
(3,21%)
-
2
Zenon Odrzywolski
374
(4,88%)
-
4
Tadeusz Łupina
62
(0,81%)
-
6
Marzena Kapica
39
(0,51%)
-
5
Jadwiga Oleszek
133
(1,73%)
Okręg 6
Gmina Łukowa, Gmina Obsza, Gmina Tarnogród
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jan Rój
375
(5,69%)
-
2
Jolanta Ważna
623
(9,45%)
-
1
Tomasz Maciej Rogala
1 027
(15,58%)
-
5
Maciej Kurowski
351
(5,33%)
-
4
Elżbieta Kyc
335
(5,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Kazimierz Paterak
852
(12,93%)
-
5
Mieczysław Mielnik
115
(1,74%)
-
3
Elżbieta Kiełboń
149
(2,26%)
-
2
Jolanta Kowalczuk
100
(1,52%)
-
4
Wojciech Stasiewicz
195
(2,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
5
Adam Stanisław Bańkowski
22
(0,33%)
-
2
Małgorzata Maria Gałka
17
(0,26%)
-
1
Piotr Paluch
373
(5,66%)
-
3
Gustaw Pawłowski
112
(1,70%)
-
4
Anna Gurdziel
31
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
3
Wioletta Mariola Książek
127
(1,93%)
-
1
Mieczysław Dzikoń
201
(3,05%)
-
4
Katarzyna Wenek
45
(0,68%)
-
5
Mariusz Paluch
348
(5,28%)
-
2
Katarzyna Lis
117
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
-
4
Krzysztof Marian Hyz
108
(1,64%)
-
1
Wiesław Jan Nieścior
557
(8,45%)
-
2
Janusz Piotr Skubisz
294
(4,46%)
-
5
Alicja Balbina Bosak
25
(0,38%)
-
3
Anna Buńko
92
(1,40%)