Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Świdnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
4
Jan Jabłoński
28
(0,18%)
-
7
Beata Mariola Kafarska
26
(0,17%)
-
5
Zofia Gorgol
60
(0,38%)
-
9
Jolanta Dorota Bargielska
54
(0,35%)
-
3
Stanisław Wójcik
72
(0,46%)
-
2
Leszek Czechowski
227
(1,45%)
-
12
Roman Wójcik
61
(0,39%)
-
1
Robert Stanisław Kasprzak
210
(1,35%)
-
8
Dariusz Mironiuk
44
(0,28%)
-
11
Anna Bożena Bartosik
34
(0,22%)
-
10
Małgorzata Katarzyna Prokop
74
(0,47%)
-
6
Jacek Kais
97
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Małgorzata Ewa Szwestka
390
(2,50%)
-
10
Ewa Marchlewska
157
(1,01%)
-
4
Radosław Brzózka
660
(4,23%)
-
2
Andrzej Mańka
807
(5,17%)
-
11
Ludmiła Maria Winiarska
233
(1,49%)
-
8
Dorota Ewa Lorenc-Pasieczna
198
(1,27%)
-
5
Gustaw Janusz Dmowski
859
(5,50%)
-
1
Łukasz Piotr Reszka
2 079
(13,32%)
-
3
Bartłomiej Artur Pejo
865
(5,54%)
-
6
Beata Anna Kowalczyk
225
(1,44%)
-
7
Tomasz Piotr Szydło
557
(3,57%)
-
12
Andrzej Tomasz Radek
795
(5,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Janusz Stanisław Kostrzewa
125
(0,80%)
-
3
Mirosław Sławomir Łuciuk
301
(1,93%)
-
9
Leszek Władysław Wytrzyszczewski
88
(0,56%)
-
7
Joanna Kosior
126
(0,81%)
-
12
Piotr Kazimierz Drzewiński
59
(0,38%)
-
10
Teresa Maria Biała
35
(0,22%)
-
5
Iwona Jarecka
81
(0,52%)
-
1
Elżbieta Joanna Migut
886
(5,68%)
-
4
Izabela Teresa Czernicka-Białowąs
216
(1,38%)
-
2
Dariusz Tokarzewski
1 081
(6,92%)
-
8
Tomasz Stanisław Chmielik
64
(0,41%)
-
11
Grażyna Maria Banecka
84
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDNIK WSPÓLNA SPRAWA
-
5
Paweł Walczak
278
(1,78%)
-
3
Krzysztof Kruczek
165
(1,06%)
-
1
Jakub Osina
1 448
(9,28%)
-
9
Wiesława Barbara Zielińska
37
(0,24%)
-
4
Andrzej Borowik
188
(1,20%)
-
7
Paweł Piotr Brzozowski
77
(0,49%)
-
2
Edyta Monika Lipniowiecka
719
(4,61%)
-
6
Grażyna Ewa Borys
79
(0,51%)
-
8
Agnieszka Augustyniak
110
(0,70%)
-
11
Maria Teresa Gulanowska
113
(0,72%)
-
12
Tomasz Deutryk
411
(2,63%)
-
10
Bartosz Wojciecj Malkiewicz
28
(0,18%)
Okręg 2
Gmina Mełgiew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
2
Waldemar Stanisław Woźniak
234
(5,37%)
-
1
Magdalena Bogusława Narodowiec
579
(13,30%)
-
5
Zbigniew Stanisław Mazur
136
(3,12%)
-
3
Anna Teresa Pytka
525
(12,06%)
-
4
Janina Teresa Odzioba
99
(2,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Franciszek Mróz
888
(20,39%)
-
1
Arkadiusz Łukasz Pszeniczka
575
(13,20%)
-
3
Adam Ścirka
548
(12,58%)
-
4
Justyna Pawłowska
146
(3,35%)
-
5
Anna Zofia Taźbirek
80
(1,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Paweł Kozak
271
(6,22%)
-
3
Andrzej Barwiak
53
(1,22%)
-
5
Monika Zielińska
127
(2,92%)
-
4
Jadwiga Szeremeta
26
(0,60%)
-
2
Beata Małgorzata Krzewińska
68
(1,56%)
Okręg 3
Gminy: Trawniki, Rybczewice, Piaski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Zbigniew Twaróg
966
(10,55%)
-
5
Arkadiusz Jurek
554
(6,05%)
-
2
Adam Andrzej Kwiatosz
344
(3,76%)
-
4
Ewa Marzena Miazga
145
(1,58%)
-
6
Izabela Maria Gładysz
150
(1,64%)
-
1
Mirosław Wojciech Król
556
(6,07%)
-
8
Narcyz Krupa
270
(2,95%)
-
7
Jolanta Jakubiec
300
(3,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Sylwia Siennicka
53
(0,58%)
-
2
Sebastian Kamil Samborski
62
(0,68%)
-
6
Magdalena Karolina Adamek
20
(0,22%)
-
4
Michał Skorek
46
(0,50%)
-
1
Kamil Błaszczak
412
(4,50%)
-
3
Justyna Rodak
38
(0,42%)
-
8
Patryk Paweł Misiak
107
(1,17%)
-
5
Aleksandra Bartnik
24
(0,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Wojciech Jerzy Bodzak
14
(0,15%)
-
1
Teresa Józefa Kuśmierzak
388
(4,24%)
-
5
Grzegorz Tkaczuk
55
(0,60%)
-
2
Joanna Katarzyna Sęk
93
(1,02%)
-
4
Urszula Anna Flor
40
(0,44%)
-
6
Andrzej Marek Wójcik
16
(0,17%)
-
8
Zdzisław Roman Moskal
5
(0,05%)
-
7
Andrzej Jacek Kozak
26
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDNIK WSPÓLNA SPRAWA
-
1
Grzegorz Świerczyński
149
(1,63%)
-
3
Elżbieta Janina Nierojewska - Łopaciuk
4
(0,04%)
-
2
Iwona Magdalena Wypych
170
(1,86%)
-
5
Aleksandra Danuta Ścibak
22
(0,24%)
-
6
Tomasz Kowalczyk
14
(0,15%)
-
4
Grzegorz Maciej Pietraś
118
(1,29%)
-
7
Katarzyna Joanna Wilk
18
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Sebastian Najda
809
(8,84%)
-
4
Renata Maria Trała
341
(3,72%)
-
1
Dariusz Stanisław Kołodziejczyk
1 370
(14,96%)
-
6
Barbara Zofia Wójcik
168
(1,84%)
-
3
Zofia Malinowska
380
(4,15%)
-
8
Agnieszka Wilkołek
248
(2,71%)
-
5
Grzegorz Osajkowski
414
(4,52%)
-
7
Bartłomiej Wypych
246
(2,69%)