Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bychawa ulice: Antoniego Budnego, Mikołaja Pileckiego, Podzamcze, Zamkowa Sołectwa: Gałęzów-Kolonia Pierwsza, Leśniczówka, Łęczyca, Podzamcze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Mirosław Bartnik
41
(11,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Ewa Bartnik
89
(24,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Rybaczek
98
(26,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Artur Wolski
78
(21,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Urszula Daśko
64
(17,30%)
Okręg 2
Bychawa ulice: 11 Listopada, Fryderyka Chopina, Grodzany, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Lubelska, Podwale, Mikołaja Reja, Rynek, Sportowa, Stefana Batorego, Stanisława Wyspiańskiego, Polna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Justyna Kmieć
46
(13,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Jan Andrzej Tanikowski
43
(12,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Piotr Cymerman
62
(17,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Dariusz Buczek
144
(41,26%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Szmit
54
(15,47%)
Okręg 3
Bychawa ulice: 1 Maja, Batalionów Chłopskich, Marii Dąbrowskiej, Aleksandra Fredry, Marii Konopnickiej, Kajetana Koźmiana, Księdza Dominika Maja, Księdza Antoniego Kwiatkowskiego, Piotra Ściegiennego, Kornela Makuszyńskiego, Elizy Orzeszkowej, Partyzantów, Bolesława Prusa, Juliusza Słowackiego, Szkolna, Stefana Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Mariusz Adam Krawczyk
48
(10,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Andrzej Marian Pietrzak
113
(25,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Rusinek
120
(26,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Ewa Jadwiga Rębecka
55
(12,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Miszczak
115
(25,50%)
Okręg 4
Bychawa ulice: Marszałka Józefa Piłsudskiego nieparzyste od nr 1 - 55A
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Teresa Tracz
86
(21,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Irena Joanna Dudek
47
(11,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Bielecki
92
(23,06%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Waldemar Andrzej Tudrujek
174
(43,61%)
Okręg 5
Bychawa ulice: Armii Krajowej, Jarosława Dąbrowskiego, Piękna, Macieja Rataja, Ogrodowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego nieparzyste od nr 57 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Grzegorz Marek Słowikowski
42
(13,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Kazimierz Łopucki
22
(7,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Grzegorz Gębała
68
(22,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Mateusz Wróblewski
108
(35,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Jerzy Krzysztoń
67
(21,82%)
Okręg 6
Bychawa ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Generała Władysława Andersa, Generała Grota-Roweckiego, Generała Władysława Sikorskiego, Powstańców Warszawy, Szarych Szeregów, Marszałka Józefa Piłsudskiego parzyste od nr 2 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Anna Piędzia
16
(5,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Mieczysław Tracz
57
(19,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Rybaczek
83
(28,92%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Janusz Lipiec
131
(45,64%)
Okręg 7
Bychawa ulice: Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Władysława Reymonta, Spokojna, Wandzin, Marysin, Zadębie Sołectwa: Marysin, Wandzin, Zadębie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Artur Dubiel
21
(4,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Tomasz Dyś
44
(10,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Janusz Mularczyk
53
(12,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Artur Płaza
179
(41,82%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Michalewski
131
(30,61%)
Okręg 8
Sołectwa: Bychawka Druga, Bychawka Druga – Kolonia, Wincentówek, Zdrapy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Barbara Teresa Derewecka
20
(5,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Andrzej Grzegorz Grzywa
99
(26,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Grabska
124
(32,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Mariusz Mazurkiewicz
43
(11,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Batyra
91
(24,14%)
Okręg 9
Sołectwa: Bychawka Pierwsza, Bychawka Trzecia, Bychawka Trzecia-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Zbigniew Maksim
85
(28,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Kamil Marciniuk
48
(15,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lechosław Zbigniew Maziarz
52
(17,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Dariusz Kłos
23
(7,59%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Władysław Szewczyk
95
(31,35%)
Okręg 10
Sołectwa: Osowa, Osowa-Kolonia, Wola Duża-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Marian Flis
23
(10,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Adam Poleszak
122
(53,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Marta Wołoszyn-Mosiychuk
18
(7,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Gajur
66
(28,82%)
Okręg 11
Sołectwa: Kosarzew Dolny-Kolonia, Olszowiec, Olszowiec – Kolonia, Romanów, Wola Duża
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Janusz Szwałek
16
(5,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Jarosław Małyś
66
(21,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Nowak
89
(29,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Mirosław Malec
68
(22,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łukasz Korba
67
(21,90%)
Okręg 12
Sołectwa: Gałęzów, Gałęzów-Kolonia Druga
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Jacek Sprawka
26
(8,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Marian Fijołek
27
(8,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Sokół
96
(31,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Szacoń
159
(51,62%)
Okręg 13
Sołectwa: Józwów, Wola Gałęzowska, Wola Gałęzowska-Kolonia, Kowersk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Zbigniew Nawrocki
55
(15,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Walczak
115
(33,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Marek Jackowski
94
(27,01%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Monika Bień
84
(24,14%)
Okręg 14
Sołectwa: Stara Wieś Druga, Stara Wieś Pierwsza, Stara Wieś Trzecia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Dariusz Wach
13
(3,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Bogdan Tylus
96
(25,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Zofia Goch
92
(24,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Tomasz Roman Frant
31
(8,29%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Dyś
142
(37,97%)
Okręg 15
Sołectwa: Skawinek, Urszulin, Zaraszów, Zaraszów-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KRUSIŃSKIEGO
-
16
Joanna Gołąb
64
(21,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BYCHAWY GMINY I MIASTA
-
17
Piotr Frączek
34
(11,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jurij Jelcow
96
(32,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA BYCHAWA
-
15
Andrzej Poniewozik
78
(26,71%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Mariusz Kowalik
20
(6,85%)