Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa : Łuszczów Pierwszy
Pokaż więcej
Paweł Stanisław Wawrzyńczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN BARWIŃSKI
73
(18,02%)
Jakub Paweł Jawor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WÓLKI
69
(17,04%)
Grzegorz Kotyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
67
(16,54%)
Wioletta Anna Szczepańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
97
(23,95%)
Sebastian Grzegorz Tryk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(24,44%)
Okręg 2
Sołectwo : Łuszczów Drugi
Pokaż więcej
Marcin Andrzej Szewczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN BARWIŃSKI
20
(6,94%)
Janusz Józef Mamcarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WÓLKI
111
(38,54%)
Andrzej Tkaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
123
(42,71%)
Magda Grzegorczyk-Cyranek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(11,81%)
Okręg 3
Sołectwa : Łysaków, Pliszczyn
Pokaż więcej
Piotr Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNY DOM
141
(42,73%)
Mariusz Jan Żmuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN BARWIŃSKI
6
(1,82%)
Joanna Maria Wolińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WÓLKI
8
(2,42%)
Iwona Henryka Kędra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
33
(10,00%)
Artur Jóźwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
62
(18,79%)
Krzysztof Tadeusz Woliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(24,24%)
Okręg 4
Sołectwa : Kolonia Pliszczyn, Rudnik
Pokaż więcej
Renata Sikorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN BARWIŃSKI
79
(17,91%)
Halina Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WÓLKI
78
(17,69%)
Małgorzata Malinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
79
(17,91%)
Jacek Kudła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
122
(27,66%)
Krzysztof Łukasz Płoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(18,82%)
Okręg 5
Sołectwa : Biskupie-Kolonia, Świdniczek
Pokaż więcej
Bożena Maria Tokarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WÓLKI
93
(27,19%)
Elżbieta Anna Królik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
60
(17,54%)
Tomasz Robert Zaborek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
150
(43,86%)
Janusz Schab
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(11,40%)
Okręg 6
Sołectwa : Świdnik Duży Pierwszy, Świdnik Mały
Pokaż więcej
Katarzyna Izabela Banach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WÓLKI
17
(5,69%)
Andrzej Puszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
85
(28,43%)
Karol Mateusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
168
(56,19%)
Halina Teresa Bomba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(9,70%)
Okręg 7
Sołectwa : Kolonia Świdnik Mały, Świdnik Duży Drugi
Pokaż więcej
Włodzimierz Krzysztof Kisiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WÓLKI
41
(14,39%)
Michał Kornet
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
142
(49,82%)
Konrad Lubowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
79
(27,72%)
Katarzyna Małgorzata Delekta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(8,07%)
Okręg 8
Sołectwo : Wólka
Pokaż więcej
Krzysztof Tomasz Oleszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN BARWIŃSKI
126
(55,51%)
Magdalena Rojek-Bil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
22
(9,69%)
Łukasz Mendel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
49
(21,59%)
Katarzyna Opajdowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓLKA - GMINA DLA WSZYSTKICH
30
(13,22%)
Okręg 9
Sołectwa : Długie, Jakubowice Murowane
Pokaż więcej
Iwona Agnieszka Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
142
(52,21%)
Krzysztof Kozieł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(47,79%)
Okręg 10
Sołectwa : Bystrzyca, Sobianowice
Pokaż więcej
Piotr Marcin Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNY DOM
42
(9,52%)
Maciej Dominik Pranagal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN BARWIŃSKI
14
(3,17%)
Justyna Suszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WÓLKI
37
(8,39%)
Artur Banaszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA BANASZKIEWICZA
117
(26,53%)
Lidia Katarzyna Dobosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
22
(4,99%)
Magdalena Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
119
(26,98%)
Michał Barzęcki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(12,47%)
Adam Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓLKA - GMINA DLA WSZYSTKICH
35
(7,94%)
Okręg 11
Sołectwo : Turka od Nr 1 do Nr 84 A, Turka od 296 do końca
Pokaż więcej
Zbigniew Andrzej Jawiarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN BARWIŃSKI
43
(12,95%)
Hanna Kostyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
95
(28,61%)
Jolanta Elżbieta Kais
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(30,12%)
Małgorzata Irena Goździewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓLKA - GMINA DLA WSZYSTKICH
94
(28,31%)
Okręg 12
Sołectwo : Turka od Nr 85 do Nr 295 Z
Pokaż więcej
Marta Krystyna Jawiarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN BARWIŃSKI
37
(11,82%)
Marian Piotr Parzyszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
73
(23,32%)
Małgorzata Jadwiga Samuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
115
(36,74%)
Józef Przybysz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(20,45%)
Jarosław Piotr Bogusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓLKA - GMINA DLA WSZYSTKICH
24
(7,67%)
Okręg 13
Osiedle Borek Turka: Ulice: Akacjowa od Nr 1 do Nr 58, Berberysowa, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa od Nr 4 do Nr 16, Cisowa, Jałowcowa, Jagodowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Malinowa, Modrzewiowa, Olchowa, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa.
Pokaż więcej
Katarzyna Maria Wróblewska-Barwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN BARWIŃSKI
46
(10,24%)
Magdalena Szymula-Kazanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WÓLKI
125
(27,84%)
Justyna Edyta Motyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
68
(15,14%)
Łukasz Idzikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
144
(32,07%)
Marek Janusz Kalinka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(14,70%)
Okręg 14
Osiedle Borek Turka: Ulice: Akacjowa od Nr 60 do końca, Bukowa od Nr 18 do końca, Lipowa, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Wierzbowa, Wiązowa.
Pokaż więcej
Aleksandra Maria Sobczyńska-Rak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN BARWIŃSKI
20
(5,36%)
Agnieszka Barbara Dąbrowska-Korab
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WÓLKI
55
(14,75%)
Dorota Beata Sajdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
77
(20,64%)
Grzegorz Marcin Dumała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
120
(32,17%)
Robert Stanisław Kozłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(27,08%)
Okręg 15
Osiedle Borek Turka: Ulice: Dębowa, Jaśminowa, Jarzębinowa, Konwaliowa, Leszczynowa, Poziomkowa, Wrzosowa, Zawilcowa, Żurawinowa.
Pokaż więcej
Paweł Lech Rak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN BARWIŃSKI
13
(3,20%)
Bogusław Grzegorz Głąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WÓLKI
52
(12,81%)
Mariusz Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA LUDZIOM
112
(27,59%)
Edyta Dobek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWINA GORTATA
210
(51,72%)
Artur Górak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓLKA - GMINA DLA WSZYSTKICH
19
(4,68%)