Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Terpentyna
Pokaż więcej
Arkadiusz Zaborowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(37,75%)
Henryk Bronisław Tokarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
127
(62,25%)
Okręg 2
Sołectwo Dzierzkowice-Góry
Pokaż więcej
Krzysztof Bańka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(52,38%)
Aneta Piekarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(47,62%)
Okręg 3
Sołectwo Dzierzkowice-Rynek
Pokaż więcej
Kamil Zdzisław Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(37,33%)
Dorota Renata Kwiatek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(62,67%)
Okręg 4
Sołectwo Dębina i Sołectwo Sosnowa Wola
Pokaż więcej
Stanisław Pietroń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Dzierzkowice-Wola: od nr domu 1 do nr domu 67A i od nr domu 207 do nr 232
Pokaż więcej
Stanisława Piotrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Dzierzkowice-Wola: od nr domu 68 do nr domu 206
Pokaż więcej
Wiesław Jan Styliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo Ludmiłówka: od nr domu 19 do nr domu 128 i od nr domu 232 do nr domu 235
Pokaż więcej
Justyna Izabela Grzesiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(7,97%)
Dariusz Latos
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(55,80%)
Grzegorz Robert Porębski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
50
(36,23%)
Okręg 8
Sołectwo Ludmiłówka: od nr domu 1 do nr domu 18 i od nr domu 129 do nr domu 231
Pokaż więcej
Dorota Mazurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Wyżnica-Kolonia
Pokaż więcej
Zbigniew Winiarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(55,38%)
Piotr Duda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(44,62%)
Okręg 10
Sołectwo Wyżnica
Pokaż więcej
Krzysztof Wiesław Paziak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Wyżnianka i Wyżnianka-Kolonia
Pokaż więcej
Artur Jerzy Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(51,17%)
Krzysztof Grzegorz Paluch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(48,83%)
Okręg 12
Sołectwo Dzierzkowice-Zastawie: od nr domu 1 do nr domu 61A i od nr domu 172 do nr domu 189
Pokaż więcej
Wojciech Racławski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(23,96%)
Anna Tes
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(76,04%)
Okręg 13
Sołectwo Dzierzkowice-Zastawie: od nr domu 62 do nr domu 171
Pokaż więcej
Grzegorz Wisiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Dzierzkowice-Podwody: od nr domu 1 do nr domu 61 i od nr domu 170 do nr domu 184 Sołectwo Krzywie
Pokaż więcej
Grzegorz Ludwik Płecha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(29,51%)
Artur Stanisław Grudziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(70,49%)
Okręg 15
Sołectwo Dzierzkowice-Podwody: od nr domu 61A do nr domu 169
Pokaż więcej
Justyna Anna Bielak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(54,68%)
Tomasz Bis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(45,32%)