Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
3 Maja, Aleje Zwycięstwa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Fryderyka Chopina, Harcerska, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Królowej Jadwigi, Królów Polskich, Leśna, Lipowa, Mieszka I, Sienkiewicza, Słowackiego (strona nieparzysta oraz strona parzysta od nr 20 do końca), Spacerowa, Stefana Batorego, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zygmunta I Starego, Zygmunta II Augusta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY LUBARTÓW
-
2
Lucyna Maria Kostecka
82
(3,61%)
-
3
Maciej Polak
133
(5,86%)
-
5
Teresa Wolińska
58
(2,56%)
-
4
Renata Urszula Mazur
158
(6,96%)
-
7
Mariusz Tarnowski
19
(0,84%)
-
6
Andrzej Robert Kosik
24
(1,06%)
-
1
Grzegorz Piotr Jaworski
203
(8,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LUBARTOWSKA
-
5
Artur Bogdan Maluga
116
(5,11%)
-
2
Danuta Małyska
29
(1,28%)
-
3
Małgorzata Martyniuk
25
(1,10%)
-
1
Marta Joanna Migal
37
(1,63%)
-
4
Arkadiusz Jezior
8
(0,35%)
-
6
Marian Wincenty Olesiejuk
19
(0,84%)
-
7
Marek Adam Polichańczuk
128
(5,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY I MIESZKAŃCY RAZEM DLA LUBARTOWA
-
4
Zbigniew Janusz Piskała
2
(0,09%)
-
1
Bogumiła Lisek-Jublewska
135
(5,95%)
-
2
Jan Olko
25
(1,10%)
-
5
Jacek Jarosław Smolarz
7
(0,31%)
-
3
Edyta Joanna Kosik
13
(0,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Wojciech Zieliński
196
(8,63%)
-
5
Alicja Zalewska-Łojek
11
(0,48%)
-
7
Marzanna Weronika Choduń
19
(0,84%)
-
2
Kazimierz Majcher
146
(6,43%)
-
3
Iwona Elżbieta Maj
27
(1,19%)
-
4
Grzegorz Marcin Siwek
45
(1,98%)
-
6
Bogdan Józef Mileszczyk
14
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Zygmunt Ryszard Osiak
174
(7,67%)
-
7
Amalia Grażyna Romanowska
25
(1,10%)
-
5
Wacława Katarzyna Pióro
46
(2,03%)
-
3
Angelika Sikorska
30
(1,32%)
-
2
Wojciech Sławomir Zyga
26
(1,15%)
-
1
Piotr Kusyk
230
(10,13%)
-
6
Grażyna Anna Sierocińska
60
(2,64%)
Okręg 2
11 Listopada, abp Ignacego Krasickiego, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Antoniego Gojdana, Armii Krajowej (strona parzysta), Astronautów, Błękitna, Bohaterów Monte Cassino, Bolesława Mucharskiego, Bukowa, Chmielna, Cisowa, Czeremchowa, Dębowa, Fama, Gagarina, gen. Jana W. Kiwerskiego, gen. Orlicz-Dreszera, gen. Stanisława Maczka, gen. Władysława Andersa, Generała Kleeberga, Gwiezdna, Heweliusza, Hubalczyków, Jana Pawła II (nr 14), Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, K. Ciołkowskiego, Kalinowa, Kasztanowa, Kawalerzystów, Kombatantów, Krótka, Mikołaja Kopernika, Kosmiczna, Kosmonautów, Kręta, Krzywe Koło (oprócz nr: 34, 34B, 34C), ks. Aleksandra Szulca, ks. Walentego Ligaja, Księżycowa, Lotników, Lubelska (strona nieparzysta od początku do nr 41), Ludwika Waryńskiego, Magnoliowa, Nadrzeczna, Ogrodowa, Okopowa, Olchowa, Osikowa, Pałacowa, Parkowa, Partyzancka, Piotra Firleja, Planetarna, Polarna, Polesie, Północna, Pradnik, Romana Jeziora, Rynek I (strona parzysta), Rynek Il, Saperów, Słowackiego (strona parzysta do nr 18), Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Tęczowa, Topolowa, Twardowskiego, Ułańska, Weteranów, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Zielona, Żwirki i Wigury.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY LUBARTÓW
-
1
Wojciech Krzysztof Osiecki
101
(4,27%)
-
3
Mariusz Piotr Dejko
38
(1,61%)
-
4
Marek Janusz Szymczak
18
(0,76%)
-
5
Barbara Rabuszak
45
(1,90%)
-
6
Wiesława Romańska-Serwin
84
(3,55%)
-
7
Agnieszka Aneta Badzio
60
(2,54%)
-
2
Anna Ewa Siwek
70
(2,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LUBARTOWSKA
-
5
Tomasz Krówczyński
322
(13,62%)
-
1
Ewa Maria Badyoczek-Brzyska
65
(2,75%)
-
2
Barbara Katarzyna Kawa
32
(1,35%)
-
6
Jerzy Jan Kulesza
63
(2,66%)
-
3
Sylwia Zielińska
35
(1,48%)
-
7
Zbigniew Mitura
65
(2,75%)
-
4
Robert Marcin Gmur
44
(1,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY I MIESZKAŃCY RAZEM DLA LUBARTOWA
-
2
Radosław Jan Majcher
6
(0,25%)
-
5
Waldemar Gąsior
24
(1,02%)
-
1
Ryszard Grzegorz Cielepała
1
(0,04%)
-
3
Agnieszka Jolanta Bonat
5
(0,21%)
-
4
Beata Anna Ochmańska-Staszek
6
(0,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Ewa Danuta Grabek
111
(4,70%)
-
1
Jakub Tomasz Wróblewski
297
(12,56%)
-
6
Anna Barczak
15
(0,63%)
-
7
Maria Iwona Zwolińska
45
(1,90%)
-
5
Danuta Henryka Bielak
12
(0,51%)
-
4
Stanisław Janusz Rogala
34
(1,44%)
-
3
Stanisław Adam Jednous
30
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Grzegorz Dalentka
41
(1,73%)
-
1
Grzegorz Piotr Siwek
223
(9,43%)
-
2
Krzysztof Adam Żyśko
162
(6,85%)
-
5
Dorota Stanisława Wójcicka
24
(1,02%)
-
4
Halina Jaworska
110
(4,65%)
-
6
Zdzisław Kazimierz Wereszczyński
161
(6,81%)
-
7
Leonarda Anna Jazgarska
15
(0,63%)
Okręg 3
Aleje 1000 - lecia, Annoborska, Armii Hallera, Armii Krajowej (strona nieparzysta), Bł. Ojca Honorata Koźmińskiego, Bolesława Prusa, Cmentarna, Czwartaków, Jana Pawła II (nr 4 i 6), Józefa Bema, Klemensa Junoszy Szaniawskiego, Kolejowa, Kozłowiecka, Krańcowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Księcia Józefa Poniatowskiego, Kwiatowa, Legionów, Lubelska (strona parzysta), Mikołaja Reja, Mostowa, Nowodworska, Obywatelska, Piękna, Pocztowa, Powstańców Warszawy, Przechodnia, Przemysłowa, Różana, Rynek I (strona nieparzysta), Składowa, Słoneczna, St. Żeromskiego, Stanisława Moniuszki, Targowa, Wandy Śliwiny, Wąska, Władysława Broniewskiego, Wrzosowa, Wspólna, Zachodnia, Żołnierska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY LUBARTÓW
-
4
Ewa Joanna Giza
30
(1,40%)
-
1
Krzysztof Mariusz Paśnik
76
(3,53%)
-
3
Jacek Mariusz Bednarski
54
(2,51%)
-
2
Jacek Mikołaj Tomasiak
382
(17,77%)
-
6
Ilona Małgorzata Czerska-Osmoła
20
(0,93%)
-
5
Anna Wójtowicz
169
(34,21%)
-
7
Jacek Wasak
41
(1,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LUBARTOWSKA
-
1
Halina Maria Nowak
55
(2,56%)
-
2
Anna Małgorzata Banaszek
20
(0,93%)
-
6
Przemysław Zbigniew Kural
98
(4,56%)
-
3
Małgorzata Izabela Strukowicz
18
(0,84%)
-
4
Grzegorz Paweł Dybała
57
(2,65%)
-
5
Grzegorz Marek Och
35
(1,63%)
-
7
Jan Stanisław Ściseł
203
(9,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY I MIESZKAŃCY RAZEM DLA LUBARTOWA
-
5
Renata Maria Gąsior
10
(0,47%)
-
3
Andrzej Michał Kamiński
12
(0,56%)
-
1
Agata Aftyka
35
(1,63%)
-
2
Mikołaj Wojciech Zyga
8
(0,37%)
-
4
Stanisław Węgielski
8
(0,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Przemysław Mariusz Trubalski
68
(3,16%)
-
5
Elżbieta Lewandowska
18
(0,84%)
-
3
Tadeusz Grzegorz Walkiewicz
71
(3,30%)
-
1
Magdalena Irena Świętońska
79
(3,67%)
-
4
Anita Kubera
21
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Robert Zbigniew Kozak
92
(4,28%)
-
3
Elżbieta Monika Mizio
142
(6,60%)
-
7
Maria Kozak
158
(7,35%)
-
4
Halina Jadwiga Żeromska
43
(2,00%)
-
2
Marek Andrzej Gaweł
51
(2,37%)
-
1
Marzanna Elżbieta Majewska
141
(6,56%)
-
6
Paweł Tomasz Powałka
54
(2,51%)
Okręg 4
1 Maja, Ametystowa, Bursztynowa, Chabrowa, Cicha, Hutnicza, Krzywe Koło (nr: 34, 34B, 34C), Księdza Jerzego Popiełuszki, Lawendowa, Lubelska (strona nieparzysta od nr 45 do końca), Ludwika Stanisława Licińskiego, Łąkowa, Makowa, Piaskowa, Polna, Rubinowa, Rumiankowa, Szafirowa, Szkolna, Turkusowa, Wschodnia, Zielna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY LUBARTÓW
-
1
Grzegorz Benedykt Gregorowicz
302
(10,25%)
-
2
Artur Paweł Kuśmierzak
166
(5,63%)
-
3
Teodor Czubacki
203
(6,89%)
-
4
Jacek Tomasz Tchórz
231
(7,84%)
-
6
Marcin Lato
39
(1,32%)
-
5
Elżbieta Sołyga
41
(1,39%)
-
8
Grażyna Meksuła
121
(4,11%)
-
7
Urszula Wołoszyn
34
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA LUBARTOWSKA
-
7
Piotr Sławomir Jaworski
139
(4,72%)
-
3
Iwona Dorota Łukaszek
35
(1,19%)
-
2
Patrycja Elżbieta Krasnodębska-Mitura
55
(1,87%)
-
5
Tomasz Jarosław Drozd
26
(0,88%)
-
1
Dorota Bułgajewska-Muzyka
68
(2,31%)
-
4
Robert Szczepan Błaszczak
169
(5,73%)
-
8
Paweł Tchorek
18
(0,61%)
-
6
Zbigniew Gałązka
60
(2,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY I MIESZKAŃCY RAZEM DLA LUBARTOWA
-
2
Mariusz Zbigniew Kulawczuk
42
(1,43%)
-
3
Tomasz Piotr Wawruch
44
(1,49%)
-
1
Walenty Baluk
41
(1,39%)
-
4
Lucyna Czesława Kowalczyk
7
(0,24%)
-
5
Emilia Kamińska
17
(0,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Piotr Kozdrój
20
(0,68%)
-
5
Anna Knefel
110
(3,73%)
-
6
Artur Grzegorz Jezior
22
(0,75%)
-
1
Anna Kuszner
114
(3,87%)
-
3
Marcin Wronowski
90
(3,05%)
-
4
Aleksandra Magda Chudek
19
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Wojciech Artur Koziej
96
(3,26%)
-
5
Anna Turowska
56
(1,90%)
-
4
Leszek Mariusz Berger
85
(2,88%)
-
1
Beata Pasikowska
249
(8,45%)
-
3
Paweł Muzyka
105
(3,56%)
-
6
Marian Jerzy Budzyński
66
(2,24%)
-
8
Katarzyna Bronisz
31
(1,05%)
-
7
Ludmiła Maria Romaneczko
26
(0,88%)