Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Cyców, Puchaczów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Niwiński
721
(12,21%)
-
6
Arkadiusz Marian Biegaj
660
(11,18%)
-
5
Alicja Agata Kędzierska
92
(1,56%)
-
2
Adam Kowalski
225
(3,81%)
-
3
Wiesława Antonina Roczon
190
(3,22%)
-
4
Agnieszka Grażyna Mazurkiewicz
245
(4,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Lucyna Bednaruk
108
(1,83%)
-
1
Małgorzata Anna Więcławska-Siwek
690
(11,69%)
-
2
Justyna Monika Zawrotniak-Bogusz
129
(2,19%)
-
3
Jarosław Jan Filipek
87
(1,47%)
-
4
Karol Błaszczuk
53
(0,90%)
-
5
Grzegorz Kursa
91
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
-
1
Jan Michał Baczyński Vel Mróz
427
(7,23%)
-
2
Dorota Gargol-Szurek
20
(0,34%)
-
3
Mirosław Janowski
79
(1,34%)
-
5
Adam Ząbkowski
62
(1,05%)
-
4
Teresa Elżbieta Zawrotniak
53
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD
-
4
Agnieszka Edyta Szponar-Gołębiowska
94
(1,59%)
-
5
Rafał Wichrowski
49
(0,83%)
-
2
Justyna Barbara Chaciewicz
87
(1,47%)
-
1
Zbigniew Rutkowski
472
(8,00%)
-
3
Marian Bartniczuk
24
(0,41%)
-
6
Katarzyna Małgorzata Kowalczyk
22
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Artur Mariusz Choma
422
(7,15%)
-
6
Jarosław Romanowski
38
(0,64%)
-
4
Agnieszka Iwona Tryksza
95
(1,61%)
-
5
Ewa Barbara Małocha-Gieroba
219
(3,71%)
-
3
Krzysztof Zaborowicz
376
(6,37%)
-
2
Marzenna Katarzyna Karpowicz
73
(1,24%)
Okręg 2
Gmina Milejów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Piotr Rybak
740
(19,95%)
-
1
Karol Niewiadomski
301
(8,12%)
-
2
Anna Małgorzata Wójcik
108
(2,91%)
-
3
Agnieszka Maria Buk-Kondracka
42
(1,13%)
-
4
Małgorzata Jarząbek
126
(3,40%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Grzegorz Jadwiżuk
142
(3,83%)
-
5
Dariusz Kowalski
34
(0,92%)
-
4
Katarzyna Seroka-Kura
44
(1,19%)
-
2
Beata Pawlak
98
(2,64%)
-
3
Andrzej Zbigniew Oleszek
130
(3,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
-
2
Elżbieta Barbara Rymczuk
174
(4,69%)
-
3
Joanna Beata Kozak
66
(1,78%)
-
1
Andrzej Kanaszewski
408
(11,00%)
-
5
Artur Sebastian Cios
179
(4,83%)
-
4
Karol Łukasz Olejnik
109
(2,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD
-
3
Marta Joanna Mazurkiewicz
19
(0,51%)
-
1
Agnieszka Monika Łabęcka
146
(3,94%)
-
2
Sylwester Paweł Blicharski
42
(1,13%)
-
5
Marek Artur Kloc
27
(0,73%)
-
4
Beata Elżbieta Miszczuk
28
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Wojciech Władysław Zgoliński
63
(1,70%)
-
2
Urszula Maria Stefańczuk
205
(5,53%)
-
1
Krystyna Wiśniewska
299
(8,06%)
-
3
Adam Piotr Skrabucha
133
(3,59%)
-
5
Karol Łukasz Kowalski
46
(1,24%)
Okręg 3
Gmina Łęczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Jadwiga Danuta Jaskułecka
363
(3,82%)
-
2
Mirosław Tarkowski
732
(7,70%)
-
1
Arkadiusz Jerzy Onyszko
694
(7,30%)
-
4
Krzysztof Chałupnik
273
(2,87%)
-
3
Malwina Weronika Socha
274
(2,88%)
-
7
Agata Dudek
301
(3,17%)
-
6
Teresa Starzewska
99
(1,04%)
-
8
Konrad Roman Gardyga
159
(1,67%)
-
9
Michał Zieliński
232
(2,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Bożena Tamara Kornatka
345
(3,63%)
-
7
Jerzy Zbigniew Pakuła
78
(0,82%)
-
8
Aneta Barbara Zabłocka
110
(1,16%)
-
1
Dawid Marceli Osowski
249
(2,62%)
-
4
Ewa Szczerba
172
(1,81%)
-
5
Łukasz Jowik
52
(0,55%)
-
3
Kazimierz Adamczyk
79
(0,83%)
-
6
Ewa Joanna Nikitović
121
(1,27%)
-
9
Piotr Mariusz Wiśniewski
74
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
-
3
Krystyna Bronisława Borkowska
82
(0,86%)
-
7
Ewa Marzena Góźdź
106
(1,11%)
-
1
Teodor Edwin Kosiarski
821
(8,63%)
-
2
Grzegorz Kuczyński
304
(3,20%)
-
4
Marcin Kamil Lenart
149
(1,57%)
-
6
Paweł Wójcicki
58
(0,61%)
-
5
Dorota Joanna Boruch
90
(0,95%)
-
8
Teresa Baruk
54
(0,57%)
-
9
Konrad Płaza
231
(2,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD
-
1
Piotr Jastrzębski
757
(7,96%)
-
4
Halina Brzoskowska
25
(0,26%)
-
3
Wincenty Michalak
75
(0,79%)
-
7
Izabela Lewczuk
38
(0,40%)
-
2
Piotr Włodarski
192
(2,02%)
-
5
Renata Trąbka
34
(0,36%)
-
6
Kinga Urszula Suprowicz
24
(0,25%)
-
8
Jacek Edward Kubicki
41
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Zbigniew Waldemar Konopka
35
(0,37%)
-
6
Maria Olszak-Winiarska
103
(1,08%)
-
9
Anna Katarzyna Obel-Szurek
50
(0,53%)
-
8
Monika Teresa Mikołajewska
46
(0,48%)
-
2
Daniel Słowik
141
(1,48%)
-
4
Elżbieta Korszla
46
(0,48%)
-
1
Roman Władysław Cholewa
356
(3,74%)
-
3
Małgorzata Bujak
101
(1,06%)
-
5
Józef Alfred Górecki
94
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA ŁĘCZNA
-
5
Stanisław Adam Stańczyk
20
(0,21%)
-
1
Grzegorz Lendzion
454
(4,77%)
-
3
Beata Joanna Kondracka
137
(1,44%)
-
6
Barbara Susz
67
(0,70%)
-
8
Agnieszka Ewa Fiedeń
98
(1,03%)
-
7
Jan Radosław Znajomski
18
(0,19%)
-
2
Zbigniew Pieniak
76
(0,80%)
-
9
Bożena Siuda
95
(1,00%)
-
4
Miłosz Piotr Nowak
84
(0,88%)
Okręg 4
Gminy: Spiczyn, Ludwin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Dariusz Tomasz Kasperek
102
(2,11%)
-
1
Michał Woźniak
589
(12,16%)
-
2
Izabela Gąsior
210
(4,34%)
-
5
Adam Podlodowski
303
(6,26%)
-
4
Krystyna Zdzisława Krzysiak
151
(3,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Ryszard Białek
105
(2,17%)
-
1
Paweł Sebastian Woliński
400
(8,26%)
-
5
Izabella Anna Chabros
165
(3,41%)
-
3
Joanna Gajos
68
(1,40%)
-
2
Michał Woźniak
216
(4,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
-
2
Zbigniew Szumiło
94
(1,94%)
-
1
Mirosław Czesław Krzysiak
253
(5,23%)
-
4
Marianna Gryglicka
18
(0,37%)
-
3
Elżbieta Bułdin
57
(1,18%)
-
5
Mirosław Potapiuk
115
(2,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD
-
5
Grzegorz Bogumił Janociński
101
(2,09%)
-
3
Katarzyna Grażyna Hałas
66
(1,36%)
-
4
Ilona Brońska
98
(2,02%)
-
1
Szymon Czech
725
(14,97%)
-
2
Stanisław Krzysztof Podlodowski
69
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Anna Wacława Czarnecka
83
(1,71%)
-
1
Zdzisław Czesław Niedźwiadek
375
(7,74%)
-
2
Mariola Danuta Zabłotna
152
(3,14%)
-
3
Arkadiusz Dębała
69
(1,43%)
-
5
Marek Jan Chudzik
120
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA ŁĘCZNA
-
2
Tomasz Skrzypczak
84
(1,73%)
-
3
Kamil Sowiński
6
(0,12%)
-
1
Iwona Trawińska
48
(0,99%)