Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Katowicach
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Katowicach podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- KRUPA Marcin Tomasz - KWW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA: 62,43% (60 112 głosów)
- PIECHOTA Leszek Marian - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 14,72% (14 173 głosów)
- DURAŁ Dawid Marek - KWW KATOWICE2050: 9,19% (8 847 głosów)
- BUDNIOK Jacek Józef - KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY: 6,86% (6 603 głosów)
- STRZAŁKOWSKI Marek Dominik - KWW GAIA SYSTEM - MŁODZI DLA PRZYSZŁOŚCI TERAZ: 6,81% (6 555 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SKIBA Mariusz Piotr: pozycja 1 : 1,76% (4 856 głosów)
- CZOIK Grzegorz Józef: pozycja 2 : 1,76% (4 856 głosów)
- LEŚNIAK Dorota: pozycja 3 : 1,76% (4 856 głosów)
- CZAJKA Janusz Michał: pozycja 4 : 1,76% (4 856 głosów)
- DUDA Hanna Jadwiga: pozycja 5 : 1,76% (4 856 głosów)
- KEMPSKA Joanna Maria: pozycja 6 : 1,76% (4 856 głosów)
- LISIŃSKA Teresa Barbara: pozycja 7 : 1,76% (4 856 głosów)
- GRYSKO Anna: pozycja 8 : 1,76% (4 856 głosów)
- MARDOŃ Zbigniew Jan: pozycja 9 : 1,76% (4 856 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- DOROSZ Tomasz Edward: pozycja 1 : 0,5% (1 376 głosów)
- BORGULAT Piotr Grzegorz: pozycja 2 : 0,5% (1 376 głosów)
- DZIERZAWA-KLOZA Monika Dorota: pozycja 3 : 0,5% (1 376 głosów)
- NOWAKOWSKI Patryk Andrzej: pozycja 4 : 0,5% (1 376 głosów)
- BELICZYŃSKA Maria Jolanta: pozycja 5 : 0,5% (1 376 głosów)
- JANOSKA Marcin Łukasz: pozycja 6 : 0,5% (1 376 głosów)
- KRUK Ewa Mieczysława: pozycja 7 : 0,5% (1 376 głosów)
- SKALIŃSKI Ireneusz Marcin: pozycja 8 : 0,5% (1 376 głosów)
- HELON Monika Agnieszka: pozycja 9 : 0,5% (1 376 głosów)
- DZIAŁA Piotr Jakub: pozycja 10 : 0,5% (1 376 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MAŚNICA Tomasz Piotr: pozycja 1 : 4,59% (12 660 głosów)
- BALA Beata Barbara: pozycja 2 : 4,59% (12 660 głosów)
- LEJMAN-GĄSKA Adam Tadeusz: pozycja 3 : 4,59% (12 660 głosów)
- CHMIEL Iwona Michalina: pozycja 4 : 4,59% (12 660 głosów)
- LATOS Marcin Mieczysław: pozycja 5 : 4,59% (12 660 głosów)
- SKWAREK Magdalena Łucja: pozycja 6 : 4,59% (12 660 głosów)
- DĄBROWSKA-SEWERYN Elżbieta Ewa: pozycja 7 : 4,59% (12 660 głosów)
- PIELA Bartłomiej Jan: pozycja 8 : 4,59% (12 660 głosów)
- BUCHTA Krzysztof Sebastian: pozycja 9 : 4,59% (12 660 głosów)
- WARMUZ Andrzej Tadeusz: pozycja 10 : 4,59% (12 660 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA:
- KRUPA Marcin Tomasz: pozycja 1 : 2,62% (7 214 głosów)
- SIEJNA Krystyna Maria: pozycja 2 : 2,62% (7 214 głosów)
- KAMIŃSKI Dawid Łukasz: pozycja 3 : 2,62% (7 214 głosów)
- PIECZYŃSKI Krzysztof Piotr: pozycja 4 : 2,62% (7 214 głosów)
- OSTROWICZ Dorota: pozycja 5 : 2,62% (7 214 głosów)
- BACIA Sylwia Brygida: pozycja 6 : 2,62% (7 214 głosów)
- CHMIEL Bogumił Jacek: pozycja 7 : 2,62% (7 214 głosów)
- KAPICA-ZAJĄC Beata Karolina: pozycja 8 : 2,62% (7 214 głosów)
- NIEDOBECKA Katarzyna Brygida: pozycja 9 : 2,62% (7 214 głosów)
- SOBULA Roch: pozycja 10 : 2,62% (7 214 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAIA SYSTEM - MŁODZI DLA PRZYSZŁOŚCI TERAZ:
- STRZAŁKOWSKI Marek Dominik: pozycja 1 : 0,1% (287 głosów)
- PACIEJEWSKI Adam Wojciech: pozycja 2 : 0,1% (287 głosów)
- MISTERKA Grzegorz Ryszard: pozycja 3 : 0,1% (287 głosów)
- WILK Elżbieta Paulina: pozycja 4 : 0,1% (287 głosów)
- NOWAK Karina Maria: pozycja 5 : 0,1% (287 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATOWICE2050:
- TOMASZEWSKI Jacek Adam: pozycja 1 : 0,65% (1 794 głosów)
- PAWŁOWSKA-BIELAWSKA Patrycja Agnieszka: pozycja 2 : 0,65% (1 794 głosów)
- MUSKAŁA Juliusz Kamil: pozycja 3 : 0,65% (1 794 głosów)
- SŁABOŃ Arkadiusz Marcin: pozycja 4 : 0,65% (1 794 głosów)
- STARZYKOWSKA Natalia: pozycja 5 : 0,65% (1 794 głosów)
- MŁYNARCZYK Beata: pozycja 6 : 0,65% (1 794 głosów)
- KOZDROŃ Kamil Robert: pozycja 7 : 0,65% (1 794 głosów)
- NAKONIECZNA Anna Katarzyna: pozycja 8 : 0,65% (1 794 głosów)
- ZWEIFFEL Łukasz Jacek: pozycja 9 : 0,65% (1 794 głosów)
- ZIEGLER Piotr Damian: pozycja 10 : 0,65% (1 794 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- TRZĄSKI Piotr Jerzy: pozycja 1 : 3,28% (3 301 głosów)
- RAŁ Rajmund Stanisław: pozycja 2 : 3,28% (3 301 głosów)
- WILK Barbara: pozycja 3 : 3,28% (3 301 głosów)
- BUJDASZ Ryszard Wincenty: pozycja 4 : 3,28% (3 301 głosów)
- BOBER-CHROMY Marta Kinga: pozycja 5 : 3,28% (3 301 głosów)
- BŁASIAK Ewa Urszula: pozycja 6 : 3,28% (3 301 głosów)
- EMERICH Roman Florian: pozycja 7 : 3,28% (3 301 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- AUGUSTYN Grzegorz Wiesław: pozycja 1 : 0,91% (918 głosów)
- PACHNIK Dorota Józefa: pozycja 2 : 0,91% (918 głosów)
- SZYMCZAK Artur Szymon: pozycja 3 : 0,91% (918 głosów)
- STOK Nadia Maria: pozycja 4 : 0,91% (918 głosów)
- TRYTKO Paweł Maciej: pozycja 5 : 0,91% (918 głosów)
- DOROSZ Małgorzata Anna: pozycja 6 : 0,91% (918 głosów)
- OLSZEWSKI Andrzej Marek: pozycja 7 : 0,91% (918 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MAKOWSKI Jarosław: pozycja 1 : 4,38% (4 415 głosów)
- MACHOWSKA Urszula Maria: pozycja 2 : 4,38% (4 415 głosów)
- HOŁDA Kacper Filip: pozycja 3 : 4,38% (4 415 głosów)
- KALISZ Jacek Tomasz: pozycja 4 : 4,38% (4 415 głosów)
- NOCOŃ Milena Karina: pozycja 5 : 4,38% (4 415 głosów)
- REUTER-SOBCZAK Renata Agata: pozycja 6 : 4,38% (4 415 głosów)
- CZECH Piotr Krzysztof: pozycja 7 : 4,38% (4 415 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA:
- ŁYCZKO Dariusz Grzegorz: pozycja 1 : 4,83% (4 869 głosów)
- MAŃDOK Barbara Anna: pozycja 2 : 4,83% (4 869 głosów)
- HAWRYLUK Tomasz Franciszek: pozycja 3 : 4,83% (4 869 głosów)
- RYŚ Maria Beata: pozycja 4 : 4,83% (4 869 głosów)
- BAŁAZY Filip Piotr: pozycja 5 : 4,83% (4 869 głosów)
- KALINOWSKA Beata: pozycja 6 : 4,83% (4 869 głosów)
- ROKICKI Tomasz Stanisław: pozycja 7 : 4,83% (4 869 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAIA SYSTEM - MŁODZI DLA PRZYSZŁOŚCI TERAZ:
- JESAJAN Narek Hajk: pozycja 1 : 0,15% (153 głosów)
- MICHALSKA Kinga Anna: pozycja 2 : 0,15% (153 głosów)
- WLAŹ Klaudia: pozycja 3 : 0,15% (153 głosów)
- STRZAŁKOWSKI Jacek Stanisław: pozycja 4 : 0,15% (153 głosów)
- RACZYŃSKI Tomasz: pozycja 5 : 0,15% (153 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATOWICE2050:
- DANIELCZYK Szymon Piotr: pozycja 1 : 0,78% (783 głosów)
- NOREK Małgorzata Beata: pozycja 2 : 0,78% (783 głosów)
- LESZCZEWSKA-ZEMBRZYCKA Jolanta Leokadia: pozycja 3 : 0,78% (783 głosów)
- CHYRA-JACH Dorota: pozycja 4 : 0,78% (783 głosów)
- DEC Tomasz Rafał: pozycja 5 : 0,78% (783 głosów)
- PACUŁA Adam Sebastian: pozycja 6 : 0,78% (783 głosów)
- BANASIAK Martyna Katarzyna: pozycja 7 : 0,78% (783 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PIETRASZ Piotr Aleksander: pozycja 1 : 2,51% (3 213 głosów)
- BRUSZEWSKA-DUBIEL Irena Maria: pozycja 2 : 2,51% (3 213 głosów)
- CZAJKOWSKI Andrzej Piotr: pozycja 3 : 2,51% (3 213 głosów)
- SZYMICZEK Kazimierz Czesław: pozycja 4 : 2,51% (3 213 głosów)
- GILEWSKI Adam: pozycja 5 : 2,51% (3 213 głosów)
- DURSKA Maria Stefania: pozycja 6 : 2,51% (3 213 głosów)
- SKUZA Halina: pozycja 7 : 2,51% (3 213 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- BELICZYŃSKI Michał August: pozycja 1 : 0,78% (1 000 głosów)
- BRZEZINA Paulina Magdalena: pozycja 2 : 0,78% (1 000 głosów)
- NIEWIADOMSKA Edyta Renata: pozycja 3 : 0,78% (1 000 głosów)
- NIEMIEC Mariusz: pozycja 4 : 0,78% (1 000 głosów)
- MAJOR Aleksandra Natalia: pozycja 5 : 0,78% (1 000 głosów)
- JABLOŃSKI Kamil: pozycja 6 : 0,78% (1 000 głosów)
- ZANIEWSKA Ewa Aleksandra: pozycja 7 : 0,78% (1 000 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BORKOWSKI Łukasz Marek: pozycja 1 : 6,84% (8 742 głosów)
- SADKOWSKA Ewa: pozycja 2 : 6,84% (8 742 głosów)
- GRODZKA-ŁOPUSZYŃSKA Elżbieta Ludwika: pozycja 3 : 6,84% (8 742 głosów)
- POŁUDNIAK Adam Edward: pozycja 4 : 6,84% (8 742 głosów)
- ŁAGÓDKA Grzegorz Tadeusz: pozycja 5 : 6,84% (8 742 głosów)
- RIGOLL-JAKSA Karolina Joanna: pozycja 6 : 6,84% (8 742 głosów)
- WIECZOREK Artur Paweł: pozycja 7 : 6,84% (8 742 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA:
- SKOWRON Adam Janusz: pozycja 1 : 3% (3 834 głosów)
- SZPYRKA Tomasz Grzegorz: pozycja 2 : 3% (3 834 głosów)
- PONIKŁO Iwona Barbara: pozycja 3 : 3% (3 834 głosów)
- PAJĄK Grzegorz Piotr: pozycja 4 : 3% (3 834 głosów)
- JANKOWSKA Magdalena Teresa: pozycja 5 : 3% (3 834 głosów)
- BRZEZIŃSKA Iwona Magdalena: pozycja 6 : 3% (3 834 głosów)
- KOPCIUCH Jarosław Mateusz: pozycja 7 : 3% (3 834 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAIA SYSTEM - MŁODZI DLA PRZYSZŁOŚCI TERAZ:
- WAWRZYŃSKA-JESAJAN Patrycja Anna: pozycja 1 : 0,27% (348 głosów)
- KOZŁOWSKI Damian Szymon: pozycja 2 : 0,27% (348 głosów)
- TRAFIAŁEK Barbara Jolanta: pozycja 3 : 0,27% (348 głosów)
- WLAŹ Bartłomiej Maciej: pozycja 4 : 0,27% (348 głosów)
- MICHALSKA Jolanta Danuta: pozycja 5 : 0,27% (348 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATOWICE2050:
- BUSZMAN Mikołaj Franciszek: pozycja 1 : 0,95% (1 217 głosów)
- FALKOWSKA-ŁAPIŃSKA Barbara Agata: pozycja 2 : 0,95% (1 217 głosów)
- JUREK Joanna Katarzyna: pozycja 3 : 0,95% (1 217 głosów)
- LISTWAN Małgorzata: pozycja 4 : 0,95% (1 217 głosów)
- CHODURA Aleksander Krzysztof: pozycja 5 : 0,95% (1 217 głosów)
- ROGALSKI Krzysztof Kazimierz: pozycja 6 : 0,95% (1 217 głosów)
- MROZOWSKI Konrad: pozycja 7 : 0,95% (1 217 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PIECHOTA Leszek Marian: pozycja 1 : 2,61% (3 633 głosów)
- BĄK Jerzy Adam: pozycja 2 : 2,61% (3 633 głosów)
- RÓG Michał Tomasz: pozycja 3 : 2,61% (3 633 głosów)
- CIEŃ Barbara Maria: pozycja 4 : 2,61% (3 633 głosów)
- NOSEK Magdalena Agnieszka: pozycja 5 : 2,61% (3 633 głosów)
- ZAWODNY Henryk Antoni: pozycja 6 : 2,61% (3 633 głosów)
- OSIECKA Zofia: pozycja 7 : 2,61% (3 633 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- SZÓSTAK Dawid Stanisław: pozycja 1 : 0,64% (889 głosów)
- MIRGA Agata Magda: pozycja 2 : 0,64% (889 głosów)
- SKALIŃSKA Joanna Anna: pozycja 3 : 0,64% (889 głosów)
- MAJOR Piotr Daniel: pozycja 4 : 0,64% (889 głosów)
- TROJANOWSKA Bożena Janina: pozycja 5 : 0,64% (889 głosów)
- BARAKOŃSKI Mikołaj Marek: pozycja 6 : 0,64% (889 głosów)
- OLSZEWSKA Marzena Anna: pozycja 7 : 0,64% (889 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WIECZOREK Magdalena Joanna: pozycja 1 : 4,87% (6 791 głosów)
- BIAŁAS Patryk Piotr: pozycja 2 : 4,87% (6 791 głosów)
- NOWAK-TROJNAR Natalia Regina: pozycja 3 : 4,87% (6 791 głosów)
- MORAWSKI Hubert Stefan: pozycja 4 : 4,87% (6 791 głosów)
- LEBEK Grzegorz Tomasz: pozycja 5 : 4,87% (6 791 głosów)
- JELEŃ Monika Katarzyna: pozycja 6 : 4,87% (6 791 głosów)
- JAKUBIEC Tomasz Piotr: pozycja 7 : 4,87% (6 791 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA:
- PRONOBIS Borys Aleksander: pozycja 1 : 5,56% (7 745 głosów)
- KRAUS Krzysztof Eugeniusz: pozycja 2 : 5,56% (7 745 głosów)
- JANIAK Joanna Agnieszka: pozycja 3 : 5,56% (7 745 głosów)
- SOBCZYK Ewelina Natalia: pozycja 4 : 5,56% (7 745 głosów)
- PIĄTEK Agnieszka Maria: pozycja 5 : 5,56% (7 745 głosów)
- HUK Tomasz Waldemar: pozycja 6 : 5,56% (7 745 głosów)
- ZAWADZKI Józef Antoni: pozycja 7 : 5,56% (7 745 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAIA SYSTEM - MŁODZI DLA PRZYSZŁOŚCI TERAZ:
- MICHALSKI Krzysztof Michał: pozycja 1 : 0,18% (251 głosów)
- IWAŃSKI Tomasz Michał: pozycja 2 : 0,18% (251 głosów)
- TRAFIAŁEK Łukasz Mirosław: pozycja 3 : 0,18% (251 głosów)
- MISTERKA Nikoletta Klaudia: pozycja 4 : 0,18% (251 głosów)
- STANKIEWICZ Marta Małgorzata: pozycja 5 : 0,18% (251 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATOWICE2050:
- DURAŁ Dawid Marek: pozycja 1 : 0,49% (678 głosów)
- PIETRZYŃSKA Monika Emilia: pozycja 2 : 0,49% (678 głosów)
- KOŚCIELNY Marek Grzegorz: pozycja 3 : 0,49% (678 głosów)
- HANUSIK Anna Marta: pozycja 4 : 0,49% (678 głosów)
- CHMIELEWSKI Edwin Tomasz: pozycja 5 : 0,49% (678 głosów)
- WOŁEK Stefania Elżbieta: pozycja 6 : 0,49% (678 głosów)
- WITA Eugeniusz Jan: pozycja 7 : 0,49% (678 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PANEK Krystyna Zofia: pozycja 1 : 2,72% (3 240 głosów)
- PACH Bogdan: pozycja 2 : 2,72% (3 240 głosów)
- MAZURUK Irena: pozycja 3 : 2,72% (3 240 głosów)
- HACZKOWSKA Czesława: pozycja 4 : 2,72% (3 240 głosów)
- MIGA Sabina: pozycja 5 : 2,72% (3 240 głosów)
- MOŃ Józef Jan: pozycja 6 : 2,72% (3 240 głosów)
- KAWAŁKO Jan: pozycja 7 : 2,72% (3 240 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- BUDNIOK Jacek Józef: pozycja 1 : 0,81% (962 głosów)
- BEŁZ Wiesław Wacław: pozycja 2 : 0,81% (962 głosów)
- SZWAJCOK Alicja Magdalena: pozycja 3 : 0,81% (962 głosów)
- SZŁAPA Krzysztof Piotr: pozycja 4 : 0,81% (962 głosów)
- SZAJKO VEL MASTERCZUK Magdalena Ilona: pozycja 5 : 0,81% (962 głosów)
- MILICZEK Adam Paweł: pozycja 6 : 0,81% (962 głosów)
- JACAK Ewa Mirona: pozycja 7 : 0,81% (962 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WNĘK-GABOR Barbara Katarzyna: pozycja 1 : 4,92% (5 867 głosów)
- SZYMCZYK Adam Wojciech: pozycja 2 : 4,92% (5 867 głosów)
- GACKI Henryk Alojzy: pozycja 3 : 4,92% (5 867 głosów)
- WALAS Przemysław Wojciech: pozycja 4 : 4,92% (5 867 głosów)
- JANIKOWSKA Aleksandra Katarzyna: pozycja 5 : 4,92% (5 867 głosów)
- TOMECKA Małgorzata Dorota: pozycja 6 : 4,92% (5 867 głosów)
- DOBIJA Alicja Agnieszka: pozycja 7 : 4,92% (5 867 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA:
- BISKUPSKI Maciej Marek: pozycja 1 : 4,87% (5 810 głosów)
- STĘPIEŃ Damian Paweł: pozycja 2 : 4,87% (5 810 głosów)
- MALIK Anna Patrycja: pozycja 3 : 4,87% (5 810 głosów)
- SZYMURA Adrian Łukasz: pozycja 4 : 4,87% (5 810 głosów)
- KURZYDŁO Anna Katarzyna: pozycja 5 : 4,87% (5 810 głosów)
- MUSIOŁ Aleksandra Maria: pozycja 6 : 4,87% (5 810 głosów)
- HANKUS Łukasz Aleksander: pozycja 7 : 4,87% (5 810 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAIA SYSTEM - MŁODZI DLA PRZYSZŁOŚCI TERAZ:
- GROBORZ Natalia Monika: pozycja 1 : 0,23% (280 głosów)
- FALBIERSKA Katarzyna Agnieszka: pozycja 2 : 0,23% (280 głosów)
- KRUTEL Agnieszka: pozycja 3 : 0,23% (280 głosów)
- KOŁODZIEJ Dariusz: pozycja 4 : 0,23% (280 głosów)
- DOROZ Wiesław: pozycja 5 : 0,23% (280 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATOWICE2050:
- CHAJDAS Piotr Grzegorz: pozycja 1 : 0,8% (950 głosów)
- SZCZEPAŃSKA Aleksandra Anna: pozycja 2 : 0,8% (950 głosów)
- FILAS Bożena Anna: pozycja 3 : 0,8% (950 głosów)
- FILIP Michał Kazimierz: pozycja 4 : 0,8% (950 głosów)
- ZIELOSKO Joanna Maria: pozycja 5 : 0,8% (950 głosów)
- GULLA Mateusz Mieczysław: pozycja 6 : 0,8% (950 głosów)
- ŚMIGIELSKI Michał Paweł: pozycja 7 : 0,8% (950 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?