Piłka nożna: Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 3:3

Iście hokejowym wynikiem zakończył się dzisiejszy mecz 15. kolejki pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a Motorem Lublin. W potyczce dwóch najsłabszych drużyn pierwszej ligi padł remis 3:3.

Mecz fatalnie rozpoczął się dla przyjezdnych, którzy już w 4. minucie przegrywali 0:1. Po błędzie obrony w sytuacji sam na sam z Łukaszem Giereszem znalazł się Paweł Wasilewski i umieścił piłkę w bramce. Ku uciesze miejscowej publiczności, w 30. minucie było już 2:0 dla Stali. Autorem gola okazał się Bartłomiej Piszczek.

Dwie minuty przed końcem pierwszej odsłony nadzieje lublinian na korzystny rezultat przywrócił Marcin Syroka. Doświadczony pomocnik zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta i pokonał Stanisława Wierzgacza. Mało kto mógł przypuszczać, że chwilę później Motorowcy doprowadzą do wyrównania. Tak się jednak stało, a z pomocą przyszedł im gracz Stali - Krystian Lebioda, który pokonał własnego bramkarza.

Po zmianie stron obie ekipy stworzyły sobie kilka znakomitych okazji do strzelenia gola, ale wykorzystały tylko po jednej. W 60. minucie Motor prowadził po golu Grzegorza Wojdygi, a już cztery minuty później stan rywalizacji wyrównał Cezary Czpak.

Do końca wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się remisem 3:3.