Piłka Nożna: Remis Motoru z Podlasiem Biała Podlaska

MarcinMMM
MarcinMMM
Wczoraj po południu piłkarze lubelskiego Motoru rozegrali kolejny sparing na zgrupowaniu w Białej Podlaskiej. Po zwycięstwie z Orlętami Radzyń Podlaski (2:1) i porażce z Ruchem Wysokie Mazowieckie (2:5), lublinianie zremisowali z miejscowym Podlasiem 2:2.

Wynik meczu w 38. minucie otworzył Tomasz Suski, który wyprowadził lublinian na prowadzenie 1:0. Taki wynik utrzymywał się do 56. minuty. Wtedy trzecioligowcy z Białej Podlaskiej wyrównali za sprawą Zbigniewa Stonio.

Odpowiedź zespołu trenera Mirosława Kosowskiego była jednak błyskawiczna.

120 sekund później bramkę na 2:1 dla Motoru zdobył Dariusz Niemczyk. Niestety kilkanaście minut później zawodnicy z Lublina opadli nieco z sił i stracili gola. Jego strzelcem okazał się Arkadiusz Maksymiuk, który ustalił tym samym wynik sparingu na 2:2.

- To był kolejny pożyteczny mecz. Najważniejsze, że zawodnicy dobrze radzili sobie, mimo zmęczenia intensywnymi treningami – ocenił opiekun drużyny znad Bystrzycy.

Dzisiaj „żółto-biało-niebiescy” kończą zgrupowanie w Białej Podlaskiej i po południu wracają do Lublina.

Wcześniej czeka ich jeszcze towarzyski mecz ze świdnicką Avią, na który dojechać ma kilku juniorów.