Piłka nożna: Olender Sól - Lublinianka Lublin 3:0

Nie udało się piłkarzom Lublinianki Lublin wywalczyć żadnego punktu w wyjazdowym meczu 13. kolejki czwartej ligi z Olendrem Sól. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną gospodarzy 3:0.

Ekipa z Soli na prowadzenie wyszła w 36. minucie. Wtedy bramkarza lublinian – Marcina Zapała pokonał Łukasz Kusiak. Na kolejne gole kibice musieli czekać do drugiej odsłony. Dwanaście minut po jej rozpoczęciu na 2:0 podwyższył Tomasz Stelmach. Zwycięstwo Olendra w 81. minucie przypieczętował Łukasz Lalik.

Po dzisiejszym meczu lublinianie, z dorobkiem jedenastu punktów, okupują czternastą lokatę w stawce. Szansa na poprawę dorobku i miejsca w tabeli nadarzy się już za tydzień. Wtedy podopieczni Zbigniewa Grzesiaka zagrają w Biłgoraju z tamtejszą Ładą.