Pekin 2008: zwycięstwo polskich siatkarzy

Od zwycięstwa rozpoczęli polscy siatkarze udział w turnieju olimpijskim w Pekinie. Podopieczni Raula Lozano pokonali Niemców 3:0.

Pierwszego seta Polacy wygrali zdecydowanie, do 17. W drugiej partii w naszym zespole coś się "zacięło". Niemcy prowadzili nawet różnicą czterech punktów (14:10).

"Biało-czerwoni" dogonili rywali, ale w końcówce obie drużyny na zmianę obejmowały prowadzenie. Ostatecznie Polacy wygrali drugiego seta 33:31.

Trzecia odsłona meczu okazała się ostatnią. Nasi siatkarze pokonali Niemców 25:20, zwyciężając w całym spotkaniu 3:0. We wtorek podopieczni Raula Lozano zmierzą się z Egiptem.