Orlikowa Liga Szóstek: Wyniki wtorkowych spotkań

We wtorek rozegrano kolejne trzy mecze 2. kolejki OLS.

W pierwszym spotkaniu piłkarze Max Media Art rozgromili Konsalnet aż 10:0. Po trzy bramki dla zwycięzców zdobywali Tomasz Wójcik oraz Marcin Wójcik.

Zawodnicy Drink Teamu po pierwszej połowie prowadzili z Konsalnetem 1:0 dzięki bramce Nikodema Solskiego w 4. min. Po przerwie do bramki zaczęli jednak trafiać ich rywale. Tuż po wznowieniu gry gole zdobyli Karol Kazubek i Kamil Duma, a następnie dwie bramki dołożył Jan Korpacki.

W ostatnim wtorkowym meczu padło aż 15 goli. Większość z nich padła łupem zawodników OZB Tatary, którzy rozgromili La Manianę 11:4. Już do przerwy prowadzili 6:0. La Maniana wszystkie bramki zdobyła między 43 i 49 min. spotkania, jednak ten zryw nie wystarczył do uzyskania korzystnego wyniku.

Max Media Art FC - Konsalnet 10:0 (3:0)
Bramki: Tomasz Wójcik 7, 46, 48, Bartosz Maź 8, Andrzej Mierzejewski 25, Marcin Wójcik 34, 36, 40, Marcin Mitrus 39, Marcin Staniec 43
MMA: Dawid Błaszczak - Marcin Wójcik, Andrzej Mierzejewski, Tomasz Wójcik, Marcin Staniec, Maciej Podleśny. Ponadto grali: Patrycjusz Mamcarz, Bartosz Maź, Marcin Mitrus, Michał Mikołajewski.
Konsalnet: Dariusz Moczybroda - Krzysztof Gargol, Piotr Ożóg, Norbert Piotrowski, Paweł Mikosza, Marcin Sadło. Ponadto grali: Krzysztof Czępiński, Adam Budzyła, Mariusz Klusek, Rafał Miazek, Piotr Kalota, Marcin Gospodarczyk, Jakub Cygan, Nikodem Pyrz.
Sędziował: Adrian Mańko

Drink Team - KP Graffiti 1:4 (1:0)
Bramki: Nikodem Solski 4 - Karol Kazubek 29, Kamil Duma 31, Jan Korpacki 36, 44
Drink Team.: Piotr Zawada - Bartosz Chlebiej, Nikodem Solski, Karol Lenart, Adam Kloc, Michał Siniarski. Ponadto grali: Maciej Słodkowski, Marek Woliński, Dariusz Jankowski, Przemysław Samoliński, Paweł Mazurek, Adam Pietraś.
Graffiti: Damian Dudziacha - Tomasz Górniak, Karol Kazubek, Jan Korpacki, Marcin Mazurek, Kamil Duma. Ponadto grali: Sebastian Węgrzyn, Paweł Ciepłanowicz, Mateusz Górny, Artur Tomczyk, Sławomir Kurylak, Michał Michaluk.
Żółte kartki: Lenart - Górniak, Dudziacha.

La Maniana - OZB Tatary 4:11 (0:6)
Bramki: Szymon Siodłowski 43, 44, 49, Maciej Gładosz 47 - Witold Niezbecki 6, 13, Łukasz Kosiarski 8, 32, Dariusz Wadowski 12, Dariusz Gardjas 17, Ireneusz Majewski 25, 40, Michał Kusyk 27, 33, 48
La Maniana: Rafał Kwietniewski - Artur Banasik, Jarosław Czwodziński, Konrad Wcisło, Dawid Świdziński, Szymon Siodłowski. Ponadto grali: Adrian Chmielewski, Maciej Gładosz, Adam Gładosz, Robert Lewicki.
Tatary: Michał Kusyk - Dariusz Gardjas, Witold Niezbecki, Michał Morawski, Mateusz Paniak, Ireneusz Majewski . Ponadto grali: Dariusz Wadowski, Łukasz Kosiarski.
Żółta kartka: M. Gładosz