Orlikowa Liga Szóstek: Wyniki sobotnich spotkań

W sobotę rozpoczęto trzecią. kolejkę Orlikowej Ligi Szóstek. Z rozgrywek wykluczono zespół Auto Bendiks Bosz.

W pierwszym sobotnim piłkarze Malagenii odrobili straty z poprzedniej kolejki, w której przegrali 0:1 z SW Team. Tym razem bez najmniejszych problemów pokonali Max Media Art FC. Zespół MMA po tym, jak w ostatnim meczu rozgromił Konsalnet 10:0 teraz nie miał nic do powiedzenia. Już do przerwy Malagenia prowadziła 5:1.

Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odnieśli zawodnicy Los Blancos. Pokonali oni La Manianę 4:2, choć do przerwy przegrywali 0:1, a w 34 min. stracili drugą bramkę. Między 34 i 48 minutą strzelili cztery gole. Dwa trafienia z rzutów karnych uzyskał Mateusz Krzywanowski.

W ostatnim sobotnim meczu Auto Bendiks Bosz pokonał Marmotę 10:4, ale radość zwycięzców nie trwała długo. Z powodu kolejnego złamania regulaminu (m. in. gra nieuprawnionych zawodników) drużyna ABB została wyrzucona z rozgrywek. Jej miejsce zajmie inny zespół. Drużyny Marmoty i Los Blancos, które już grały z ABB zgodziły się na rozegranie dodatkowych spotkań z nowym uczestnikiem ligi.

Max Media Art FC - Malagenia 1:7 (1:5)
Bramki: Paweł Czapla 25 - Michał Kowalski 5, 19, Kamil Ostrowski 11, 31, Daniel Wójcikowski 16, Adrian Jędrzejewski 21, Bartłomiej Gargol 40
MMA: Dawid Błaszczak - Marcin Wójcik, Andrzej Mierzejewski, Tomasz Wójcik, Marcin Staniec, Maciej Podleśny. Ponadto grali: Bartosz Maź, Paweł Czapla, Marcin Mitura, Paweł Cholewa, Marek Oratowski, Paweł Wójcik.
Malagenia: Tomasz Zając - Sebastian Pyda, Bartłomiej Gargol, Rafał Lisiecki, Adrian Jędrzejewski, Michał Kowalski. Ponadto grali: Marcin Libera, Daniel Wójcikowski, Filip Romanowski, Kamil Ostrowski, Grzegorz Prusicki.
Sędziował: Adrian Mańko.
Żółte kartki: M. Wójcik, T. Wójcik.

La Maniana - Los Blancos 2:4 (1:0)

Bramki: Maciej Gładosz 7, Kamil Turek 34 - Mateusz Krzywanowski 37 (k.), 48 (k.), Paweł Stańczyk 40, Marcin Magdziarz 44
La Maniana: Rafał Kwietniewski - Artur Banasik, Piotr Kosior, Maciej Gładosz, Dawid Świdziński, Kamil Turek. Ponadto grali: Konrad Wcisło, Adam Gładosz, Robert Lewicki.
Los Blancos: Piotr Jasiński - Radosław Mazurek, Mateusz Krzywanowski, Kamil Dzikowski, Maciej Zając, Paweł Stańczyk. Ponadto grali: Kamil Pyda, Arkadiusz Skórniewski, Marcin Magdziarz.
Sędziował: Adam Filipek.
Żółta kartka: Kosior.