Orlikowa Liga Szóstek: Wyniki sobotnich meczów 9 kolejki

W sobotę piłkarze OLS rozpoczęli dziewiątą serię spotkań.

Na początek rekordową wygraną zanotowali zawodnicy ekipy Daszyńskiego, którzy rozgromili SW Team 21:1. Do przerwy było "tylko" 8:0. Worek z bramkami rozwiazał się w drugiej połowie. Z pewnością duży wpływ na postawę graczy SW miał brak ławki rezerwowych. Po zmianie stron stracili oni aż 13 bramek. Honorowe trafienie na minutę przed końcem spotkania zaliczył Marcin Bogusz. Dla drużyny z Daszyńskiego siedem bramek strzelił Michał Bóbski.

Drugi sobotni mecz nie doszedł do skutku, ponieważ piłkarze Spartakusa nie pojawili sie na meczu z Kośminkiem. To już druga taka sytuacja i drużynie Spartakusa grozi wykluczenie rozgrywek. Sprawą zajmie się Rada Ligi po zakończeniu 9 kolejki.

W ostatnim sobotnim meczu PC Hades przegrał z Goolmanem 2:3. Do przerwy było 0:2 po samobójczym trafieniu Michała Junga i bramce Marcina Mazurka. Po zmianie stron w ciągu trzech minut do wyrównania doprowadzili Piotr Boguta i Bartosz Suchanowski. Decydujący cios zadali jednak zawodnicy Goolmana. W 35 minucie wynik meczu ustalił Mazurek.

Daszyńskiego - SW Team 21-1 (8-0)
Bramki: Michał Bóbski 4, 13, 20, 28, 31, 37, 45, Marcin Kowalik 5 (sam.), Łukasz Wieczorek 15, Jakub Świderski 16, 29, 32, Krzysztof Grodziński 17, 27, Sebastian Szymanek 24, 38, 43, 44, 47, Wojciech Basak 26, 35 - Marcin Bogusz 49
Daszyńskiego: Adam Świerszcz - Sebastian Szymanek, Jakub Świderski, Michał Bóbski, Piotr Lewandowski, Jacek Rejmak. Ponadto grali: Krzysztof Grodziński, Łukasz Wieczorek, Wojciech Basak.
SW: Łukasz Zygmunt - Paweł Pyć, Grzegorz Sarzyński, Marcin Kowalik, Marcin Bogusz.
Sędziował: Adrian Mańko

FC Kośminek - OKS Spartakus 3-0 (walkower)
Spartakus nie zebrał składu na mecz.

PC Hades - Goolman 2-3 (0-2)
Bramki: Piotr Boguta 29, Bartosz Suchanowski 32 - Michał Jung 18 (sam.), Marcin Mazurek 24, 35
Hades: Jakub Wicher - Michał Jung, Łukasz Szawracki, Adam Terepora, Paweł Próchniak, Artur Kłoś. Ponadto grali: Bartosz Suchanowski, Paweł Kuczyński, Piotr Boguta, Radosław Sławek, Marcin Araj.
Goolman: Marcin Mendel - Marcin Mazurek, Daniel Misztal, Daniel Borzęcki, Grzegorz Bogatko, Wojciech Dziadosz. Ponadto grali: Piotr Kowal, Piotr Redkowiak, Jakub Stawiński.
Sędziował: Jacek Bojanowski.