Orlikowa Liga Szóstek: Wyniki poniedziałkowych spotkań

W poniedziałek rozegrano kolejne spotkania Orlikowej Szóstek. W trzech meczach padły aż 33 bramki.

Najwięcej goli zdobyli uczestnicy pierwszego meczu, w którym Koniec Imprezy pokonał Striker Team 9:4. Późniejsi zwycięzcy objęli prowadzenie już w pierwszej minucie za sprawą Piotra Kędziory. Po niespełna sześćdziesięciu sekundach wyrównał jednak Łukasz Staszczak, a później dwa gole dla Strikera zdobył Tomasz Lipa. Mimo to zawodnicy K. I. do przerwy prowadzili dwoma bramkami. Po przerwie nie pozwolili już rywalom na zbyt wiele, dokładając cztery gole i nie tracąc żadnego. Trzy gole w tym meczu zdobył Artur Kołodziejczak, który wyspecjalizował się w strzelaniu bramek "do szatni". Strzelał w 25 oraz dwa razy w 50 minucie.

W drugim poniedziałkowym spotkaniu ZSK im. św. Teresy pokonał SW Team 6:2. Do przerwy nie zanosiło się na taki pogrom, bo po 25 minutach ZSK prowadził 2:1. Po zmianie stron padły kolejne gole, a częściej do bramki trafiali już zawodnicy ZSK. Dwa gole na swoim koncie zapisał Mateusz Michalak.

Na koniec Daszyńskiego przegrało z KP Graffiti 4:8. Pierwszego gola zdobyli zawodnicy "Daszyny", ale odpowiedź rywali była błyskawiczna. W 17 min. prowadzili oni już 3:1, a do przerwy prowadzili 4:2. W drugiej połowie oba zespoły podwoiły swój dorobek. Po trzy bramki dla Graffiti strzelili Paweł Ciepałowicz i Paweł Duma.

Koniec Imprezy - Striker Team 9:4 (5:3)
Bramki: Piotr Kędziora 1, Paweł Wieczorek 18, Zbigniew Borowski 20 (sam.), Bartłomiej Kramarz 21, Artur Kołodziejczak 25, 50, 50+1, Jakub Drzewiecki 38, Marcin Zapał 46 - Łukasz Staszczak 2, Tomasz Lipa 6, 14, Kamil Pożarowszczyk 40
K.I.: Maciej Woźniacki - Marek Ostrowski, Jakub Drzewiecki, Piotr Turmiński, Piotr Kędziora, Artur Kołodziejczak. Ponadto grali: Rafał Siedlecki, Bartłomiej Kramarz, Michał Kramarz, Paweł Wieczorek, Adam Sanocki, Michał Ungert, Marcin Zapał
Striker: Jerzy Puczkowski - Maciej Sochan, Mateusz Ostrowski, Kamil Muniak, Michał Szkołut, Łukasz Staszczak. Ponadto grali: Jakub Wasilewski, Konrad Sokół, Cezariusz Chuszcz, Tomasz Lipa, Paweł Drożdżyk, Kamil Pożarowszczyk, Zbigniew Borowski
Sędziował: Kamil Zajączkowski
Żółte kartki: Wieczorek, Zapał - Sochan
Czerwona kartka: Wieczorek (po meczu - za drugą żółtą)

ZSK im. św. Teresy - SW Team 6:2 (2:1)
Bramki: Kamil Góracki 12, Mateusz Michalak 18, 41, Konrad Kowalik 36, Piotr Zamecki 42, Cezary Grum 50 - Adrian Kozak 24, Kamil Dziubiński 44
ZSK: Arkadiusz Mitura - Piotr Zamecki, Tomasz Kisiel, Marcin Mordziński, Cezary Grum, Mateusz Michalak. Ponadto grali: Konrad Kowalik, Kamil Góracki, Paweł Postowicz, Daniel Zajączkowski.
SW: Łukasz Zygmunt - Mateusz Bienias, Adrian Kozak, Marcin Papiński, Marcin Kowalik, Kamil Dziubiński. Ponadto grali: Krzysztof Gap, Grzegorz Szarzyński, Piotr Białczak, Paweł Pyć, Artur Nehring.
Sędziował: Adrian Mańko.

Daszyńskiego - KP Graffiti 4:8 (2:4)
Bramki: Marcin Dubiel 12, 38, Sebastian Szymanek 21, 31 - Paweł Ciepałowicz 13, 23, 36, Kamil Duma 15, 17, 40, Maciej Swacha 27, Marcin Mazurek 31
Daszyńskiego: Mateusz Mankiewicz - Mateusz Bartoszek, Michał Bóbski, Piotr Lewandowski, Marcin Dubiel, Krzysztof Grodziński. Ponadto grali: Jacek Rejmak, Michał Stępięń, Sebastian Szymanek.
Graffiti: Damian Dudziacha - Tomasz Górniak, Karol Kazubek, Michał Michaluk, Jan Korpacki, Paweł Ciepałowicz. Ponadto grali: Maciej Swacha, Marcin Mazurek, Sławomir Kurylak, Kamil Duma, Mateusz Górny, Artur Tomczyk, Sebastian Węgrzyn.
Żółte kartki: Grodziński - Tomczyk.