Orlikowa Liga Szóstek: Wtorkowe mecze piątej kolejki

We wtorek rozegrano kolejne mecze OLS.

Niespełna 10 minut spędzili na boisku piłkarze MM Lublin i Strikera. Przy stanie 0:1poważnej kontuzji doznał zawodnik Strikera Łukasz Staszczak. Do przyjazdu karetki drużynom nie udało się wznowić gry. Mecz zostanie dokończony w innym terminie.

Cztery bramki Szymona Siodłowskiego nie pomogły ekipie La Maniany, która przegrała z Hadesem 4:6. Do przerwy piłkarze LM prowadzili nawet 4:3, ale w drugiej połowie gracze Hadesu przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Dziesięć bramek padło także w meczu kończącym wtorkowe spotkania, w którym Widok wygrał z Drink Teamem 8:2. Gracze Widoku mimo braku czołowego strzelca - Jarosława Plewika potwierdzili wysokie aspiracje, odnosząc pewne zwycięstwo. Obie bramki dla DT padły w końcówce, gdy wynik był już niemal ustalony.

MM Lublin - Striker Team (mecz przerwany w 10 min. przy stanie 0:1)

La Maniana - PC Hades 4-6 (4-3)
Bramki: Szymon Siodłowski 13, 18, 24, 29 - Piotr Staniewicz 6, Marcin Araj 14, 38, Damian Startek 25, 43, Paweł Kuczyński 45
Maniana: Rafał Kwietniewski - Piotr Kosior, Dawid Świdziński, Kamil Turek, Marek Duda, Damian Zajączkowski. Ponadto grali: Konrad Wcisło, Maciej Gładosz, Robert Lewicki, Adam Gładosz, Szymon Siodłowski, Jarosław Czwodziński.
Hades: Bartosz Suchanowski - Michał Jung, Łukasz Szawracki, Piotr Staniewicz, Łukasz Balbierz, Paweł Kuczyński. Ponadto grali: Marcin Araj, Piotr Boguta, Damian Startek.
Sędziowała: Agnieszka Tymoszuk
Żółta kartka: Balbierz

Drink Team - Widok 2-8 (0-4)
Bramki: Adam Pietraś 45, 47 - Michał Kulpa 10, Łukasz Maj 14, 33, Bartłomiej Mańka 18, Kamil Nowek 20, 38, Bartłomiej Knosala 29, Rafał Kazimierski 40
Drink Team: Piotr Zawada - Bartosz Chlebiej, Karol Lenart, Adam Pietraś, Piotr Siniarski, Nikodem Solski. Ponadto grali: Paweł Mazurek, Marek Woliński, Maciej Słodkowski, Adam Kloc, Kamil Adryjanek.
Widok: Andrzej Chagowski - Bartłomiej Mańka, Bartłomiej Knosala, Rafał Kazimierski, Michał Kulpa, Kamil Nowek. Ponadto grał: Łukasz Maj.
Sędziowała: Agnieszka Tymoszuk.