Orlikowa Liga Szóstek: Poniedziałkowe mecze 9 kolejki

W poniedziałek na boisku przy ul. Rycerskiej rozegrano kolejne mecze 9 kolejki OLS.

Poniedziałkowe zmagania rozpoczęły się od mocnego uderzenia w wykonaniu Widoku. Lider pokonał Strikera 10:3, do przerwy prowadząc 4:0. Cztery trafienia dla zwycięzców zaliczył Kamil Nowek. Po dwa gole zdobyli Marcin Szwed, Rafał Kazimierski i Bartłomiej Knosala.

Czwarte ligowe zwycięstwo odnieśli zawodnicy Malagenii, którzy pokonali KP Graffiti 8:2. Od poczatku byli oni stroną przeważającą i już po pięciu minutach prowaedzili 2:0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:2, a po zmianie stron do siatki trafiali już tylko gracze Malagenii.

W ostatnim meczu pewną wygraną odniósł faworyzowany Luksus i Wygoda, który wygrał 11:4 z ZSK im. św. Teresy. Cztery trafienia zanotował najskuteczniejszy gracz LIW Piotr Baran.

Striker Team - Widok 3-10 (0-4)
Bramki: Hubert Krawczyk 27, Konrad Sokół 32, Paweł Drożdżyk 48 - Kamil Nowek 15, 38, 42, 47, Marcin Szwed 20, 49, Rafał Kazimierski 21, 24, Bartłomiej Knosala 34, 36
Striker: Jerzy Puczkowski - Mateusz Ostrowski, Konrad Sokół, Kamil Muniak, Hubert Krawczyk, Michał Szkołut. Ponadto grali: Paweł Drożdżyk, Cezariusz Chuszcz, Mirosław Głusiuk.
Widok: Andrzej Chagowski - Bartłomiej Mańka, Bartłomiej Knosala, Rafał Kazimierski, Marcin Szwed, Kamil Nowek.
Sędziował: Adrian Mańko

Malagenia - KP Graffiti 8-2 (4-2)
Bramki: Michał Kowalski 3, 45, Michał Haratynowicz 5, Grzegorz Prusicki 8, 34, 42, Wojciech Krzymowski 12, Daniel Wójcikowski 48 - Kamil Duma 7, Michał Michaluk 11
Malagenia: Rafał Lisiecki - Marcin Libera, Grzegorz Prusicki, Adrian Jędrzejewski, Michał Kowalski, Michał Haratynowicz. Ponadto grali: Wojciech Krzymowski, Maciej Golian, Daniel Wójcikowski, Filip Romanowski.
Graffiti: Sławomir Kurylak - Jan Korpacki, Kamil Duma, Karol Kazubek, Mateusz Górny, Marcin Mazurek. Ponadto grał: Michał Michaluk.

ZSK im. św. Teresy - Luksus i Wygoda 4-11 (2-7)
Bramki: Kamil Góracki 14, Tomasz Kisiel 25, 49, Mateusz Michalak 30 - Mateusz Tkacz 3, 20, Piotr Baran 4, 29, 43, 50, Adrian Ręba 15, Maciej Szyduk 16, Andrzej Szyduk 18, Adam Filipek 22, Paweł Górski 26
ZSK: Arkadiusz Mitura - Piotr Zamecki, Marcin Mordziński, Tomasz Kisiel, Cezary Grum, Mateusz Michalak. Ponadto grali: Daniel Zajączkowski, Paweł Postowicz, Konrad Kowalik, Kamil Góracki.
LiW: Michał Baran - Piotr Baran, Adrian Ręba, Paweł Górski, Mateusz Tkacz, Maciej Szyduk. Ponadto grali: Andrzej Szyduk, Adam Filipek.
Żółte kartki: Góracki, Zamecki, Kisiel.
Sędziował: Adrian Mańko.