Odwołano pojedynek futsalistów AZS UMCS

Krzysztof Szuptarski
Futsaliści AZS UMCS Lublin w miniony weekend nie doczekali się na przyjazd rywala, który zgłosił problemy z busem Łukasz Kaczanowski
Futsaliści pierwszoligowego AZS UMCS Lublin nie wyszli nawet na parkiet w ostatnim spotkaniu. Do hali Globus nie dotarła ekipa Futsal Team Brzeg.

Oznacza to dla lubelskich “Dzików” dłuższą przerwę w ligowym graniu. W następnej kolejce zmagań w I lidze grupy południowej podopieczni trenera Artura Gadzickiego będą pauzować. Do hali na ligowe spotkanie wejdą dopiero za dwa tygodnie. Zagrają wtedy na własnym boisku GKS Tychy.

- Dostaliśmy informację od prezesa zespołu z Brzegu, że drużyna w czasie podróży miała jakiś problem z busem, utknęli w połowie drogi i nie będą w stanie przyjechać do nas na mecz - wyjaśnia Artur Gadzicki, szkoleniowiec AZS UMCS.

Teraz sprawą zajmie się Komisja ds. Futsalu i Piłki Plażowej PZPN. Jeśli lublinianom zostanie przyznany walkower, to wygrają ten mecz 5:0.