Na żywo: Euro 2008: Polska - Niemcy 0:2

Jakub Markiewicz
Polska przegrała w pierwszym meczu grupowym Euro 2008 z Niemcami 0 do 2

Już za chwilę fotorelacja z tego wydarzenia!

Za nami pierwsza połowa spotkania w którym nie zabrakło emocji. W 35 minucie tylko centymetry dzieliły Maćka Żurawskiego aby strzelił wyrównującą bramkę. Na odpowiedź Niemcy nie czekali długo. Już dwie minuty później mogliśmy mówić o wielkim szczęściu, gdy przy dośrodkowaniu Fritza strzał Gomeza nie dotarł do bramki.

Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie również nie zabraknie emocji a dobra gra Polaków zostanie wynagrodzona bramką.

--Druga połowa---

Po serii błędów i problemów z wybiciem piłki Polskiej Reprezentacji w 73 minucie Łukasz Podolski strzelił bramkę na 0:2. Polacy starali się tworzyć okazje, ale po utracie drugiej bramki żadna z akcji już im się nie kleiła. W rezultacie przegrali 0:2.