Motor przegrał z Widzewem

W meczu 19 kolejki piłkarskiej pierwszej ligi Motor Lublin przegrał w Łodzi z tamtejszym Widzewem 0:1. Jedyną bramkę na pięć minut przed końcem zdobył Marcin Robak.

Lublinianie mają prawo być niezadowoleni z ostatecznego rozstrzygnięcia. Już w 9 minucie oko w oko z Maciejem Mielcarzem stanął Kamil Oziemczuk, ale trafił prosto w bramkarza gospodarzy. Napastnik Motoru podobnie zachował się już w drugiej połowie, a dokładnie w 65 minucie, kiedy strzelił w golkipera rywali z pięciu metrów. Wcześniej, w 47 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Janusz Iwanicki.

O tym, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić motorowcy przekonali się pięć minut przed końcem spotkania. Po podaniu Stefano Napoleoniego piłkę do siatki skierował najskuteczniejszy gracz łodzian, Marcin Robak.

Odpowiedź lublinian mogła być szybka, ale gospodarzy uratował Ugochukwu Ukah, który wślizgiem zatrzymał piłkę przed linią bramkową po uderzeniu Jarosława Pacholarza.