Motor Lublin wkroczył na zwycięską ścieżkę

Marcin Puka
Motor Lublin wkroczył na zwycięską ścieżkę Dariusz Miącz
Od samego początku spotkania na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich dominowali lublinianie. Już do przerwy po trafieniach Mateusza Majewskiego Motor Lublin prowadzili 2:0, a w drugiej połowie podwyższyli wynik.

Martwi jedynie kontuzja pomocnika Piotra Piekarskiego, ale jest szansa, że będzie on gotowy do potyczki z Hetmanem w Żółkiewce.

W Świdniku w innych derbach Avia zremisowała z Lublinianką 1:1. Goście zaprezentowali się z niezłej strony i mogli się pokusić o wygraną, ale byli nieskuteczni. Swoją przygodę z piłką zakończył Tomasz Lenart, zawodnik Avii.

Motor - Stal K. 5:1
Avia - Lublinianka 1:1