Motor Lublin pokonał Pelikana Łowicz 2:0

Marcin Puka
Karol Wiśniewski
Arcyważne trzy oczka wywalczyli piłkarze drugoligowego Motoru Lublin. Podopieczni Tadeusza Łapy pokonali w Łowiczu miejscowego Pelikana 2:0 i tym samym zrewanżowali się za przegraną w Lublinie 0:1.

Bramki dla żółto-biało-niebieskich w drugiej połowie strzelili Piotr Prędota i Rafał Niżnik. Dla tego drugiego to pierwsze trafienie dla zespołu z Al. Zygmuntowskich, po przyjściu z Górnika Łęczna. Lublinianie kończyli mecz w dziesiątkę, ponieważ w 73 minucie za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Sebastian Łętocha.

Motor awansował na szesnastą pozycję w tabeli i wciąż ma szanse na uniknięcie degradacji. W środę o godzinie 16, Motor podejmie GLKS Nadarzyn, a w sobotę o godz. 14 będzie gościł Start Otwock.