Mecz Polska - San Marino 10:0

Goral Konrad
Mecz eliminacji do Mistrzostw Świata rozpoczął się o 20:30 w Kielcach. Wynik to 10:0 dla Polski.

Udany początek biało-czerwonych, już w 23 sekundzie meczu, po podaniu Roberta Lewandowskiego, bramkarza rywali pokonał Rafał Boguski.

W 18 minucie błąd obrony gości wykorzystał Ebi Smolarek i strzelił drugą bramkę w tym meczu.

Rafał Boguski w 27 minucie po raz kolejny przechytrzył bramkarza reprezentacji San Marino i zdobył trzecią bramkę w tym meczu.

W 43 minucie Robert Lewandowski po dograniu Smolarka umieścił głową piłkę w bramce rywala.

W 51 minucie Ireneusz Jeleń wygrał z bramkarzem San Marino ustalając wynik 5:0 dla Polski.

59 minuta i następna bramka, tym razem Ebi Smolarek po zamieszaniu pod bramką zmienił wynik na 6:0.

63 minuta i kapitan zespołu Mariusz Lewandowski popisuję się pięknym uderzeniem z dystansu, mamy 7:0.

72 minuta i klatka piersiowa Ebi Smolarka wprowadziła piłkę do bramki rywala, wynik 8:0.

W 80 minucie Ebi Smolarek rewelacyjnie trafił w bramkę przeciwnika, wynik 9:0.

Po magicznej sytuacji pod bramką rywala, wynik zmienia się na 10:0, dzięki Saganowskiemu.

W polskim zespole grają: Fabiański, Wasilewski, Bosacki, Dudka, M. Lewandowski, Roger, Krzynówek, Jeleń, Boguski, Smolarek, R. Lewandowski.

Skład San Marino: Valentini, Bonini, Marani, Albani, Simonchini, Della Valle, Bugli, Bacciocchi, Vitaioli, Rinaldi, Andreini.