TEATR im. J. OSTERWY Narutowicza 17, tel. (81) 532-44-36:
CZWARTEK: Zbrodnia i kara – 19.00
PIĄTEK – NIEDZIELA: Wszystko dobre, co się dobrze kończy – 19.00
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA: nieczynne
CZWARTEK: Wiele hałasu o nic – 19.00
TEATR im. H. ANDERSENA Dominikańska 1, tel. (81) 532-16-28:
CZWARTEK: Piotruś Pan – 10.00, 12.00; Impro: No Potatoes – 19.00
PIĄTEK: Piotruś Pan – 10.00, 12.00
SOBOTA: nieczynny
NIEDZIELA: Piotruś Pan – 12.00
PONIEDZIAŁEK: nieczynne
WTOREK: Piotruś Pan – 10.00, 12.00
ŚRODA: Piotruś Pan – 10.00, 12.00
CZWARTEK: Piotruś Pan – 10.00, 12.00
TEATR MUZYCZNY Skłodowskiej 5, tel. (81) 532-96-65:
CZWARTEK: nieczynne
PIĄTEK – SOBOTA: Koncert „Usta milczą, dusza śpiewa” – 18.00
NIEDZIELA - WTOREK: nieczynne
ŚRODA - CZWARTEK: Karnawał zwierząt – 11.00
PAŃSTWOWA FILHARMONIA im. H. WIENIAWSKIEGO Skłodowskiej 5, tel. (81) 531-51-20:
CZWARTEK: Recital Ingolfa Wundera – 20.00
SOBOTA: nieczynna
NIEDZIELA: Festiwal spotkań kultur Caper Lublinesis – 16.00
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK: nieczynne
KINA
CINEMA CITY LULIN:
PIĄTEK: Delfin Plum – 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Piraci z Karaibów: na nieznanych wodach 3D – 10.00, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Ksiądz 3D – 14.15, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Lincz – 20.00; Milion dolarów – 17.30, 21.45; Gnomeo i Julia – 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.15; Kod nieśmiertelności – 13.30, 17.15, 19.15, 21.30; Tożsamość – 18.00, 20.15, 22.30; Woda dla słoni – 10.45, 15.30; Thor 3D – 15.15, 19.45, 22.00; Niepokonani – 12.15; Rio 3D – 11.15, 13.15; Rio – 10.15, 12.15; Jan Paweł II. Szukałem Was – 10.15; Sala samobójców – 14.30;
SOBOTA-PONIEDZIAŁEK: Delfin Plum – 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Piraci z Karaibów: na nieznanych wodach 3D – 10.00, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Ksiądz 3D – 14.15, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Lincz – 20.00; Milion dolarów – 17.30, 21.45; Gnomeo i Julia – 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.15; Kod nieśmiertelności – 13.30, 17.15, 19.15, 21.30; Tożsamość – 18.00, 20.15, 22.30; Woda dla słoni – 10.45, 15.30; Thor 3D – 15.15, 19.45, 22.00; Niepokonani – 14.30; Rio 3D – 11.15, 13.15; Rio – 10.15, 12.15; Sala samobójców – 12.15;
WTOREK: Delfin Plum – 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Piraci z Karaibów: na nieznanych wodach 3D – 10.00, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Jan Paweł II. Szukałem Was. – 10.15, 18.00 Ksiądz 3D – 14.15, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Lincz – 20.00; Milion dolarów – 17.30, 21.45; Gnomeo i Julia – 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.15; Kod nieśmiertelności – 13.30, 19.45, 21.45; Tożsamość – 18.00, 20.15, 22.30; Woda dla słoni – 10.45, 15.30; Thor 3D – 15.15, 19.45, 22.00; Niepokonani – 14.30; Rio 3D – 11.15, 13.15; Rio – 10.15, 12.15; Sala samobójców – 12.15;
ŚRODA: Delfin Plum – 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Piraci z Karaibów: na nieznanych wodach 3D – 10.00, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Jan Paweł II. Szukałem Was – 10.15; Ksiądz 3D – 14.15; 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Lincz – 20.00; Milion dolarów – 17.30, 21.45; Gnomeo i Julia – 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.15; Kod nieśmiertelności – 13.30, 17.15, 19.15, 21.30; Tożsamość – 18.00, 20.15, 22.30; Woda dla słoni – 10.45, 15.30; Thor 3D – 15.15, 19.45, 22.00; Niepokonani – 14.30; Rio 3D – 11.15, 13.15; Rio – 10.15, 12.15; Sala samobójców – 12.15;
CZWARTEK: Melancholia – 20.15 Delfin Plum – 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Piraci z Karaibów: na nieznanych wodach 3D – 10.00, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Jan Paweł II. Szukałem Was – 10.15; Ksiądz 3D – 14.15; 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Lincz – 20.00; Milion dolarów – 17.30, 21.45; Gnomeo i Julia – 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.15; Kod nieśmiertelności – 13.30, 17.15, 19.15, 21.30; Tożsamość – 18.00, 22.30; Woda dla słoni – 10.45, 15.30; Thor 3D – 15.15, 19.45, 22.00; Niepokonani – 14.30; Rio 3D – 11.15, 13.15; Rio – 10.15, 12.15; Sala samobójców – 12.15;
BAJKA – DOM NAUCZYCIELA tel. (081) 533-88-72:
CZWARTEK: Oni szli szarymi szeregami, Polska (l.15) – 15.15; Eraratum, Polska (l.15) – 16.45; Mamas and papas, Polska (l.12) – 18.30; Bejbis, USA (l.15) – 20.30
PIĄTEK - NIEDZIELA: Delfin Plum, Brazylia (b/o) – 15.00; Mamas and papas, Czechy (l.12) – 16.30; Mała matura, Polska (l.15) – 18.30; Wspaniała i kochana przez wszystkich, Szwecja (l.15) – 20.30
PONIEDZIAŁEK: Delfin Plum, Brazylia (b/o) – 10.30, 15.00; Mamas and papas, Czechy (l.12) – 16.30; Mała matura, Polska (l.15) – 18.30; Wspaniała i kochana przez wszystkich, Szwecja (l.15) – 20.30
WTOREK: Delfin Plum, Brazylia (b/o) – 10.30, 15.00; Mamas and papas, Czechy (l.12) – 16.30; Mała matura, Polska (l.15) – 18.30; Wspaniała i kochana przez wszystkich, Szwecja (l.15) – 20.30, Erratum, Polska (l.15) – 22.30
ŚRODA-CZWARTEK: Delfin Plum, Brazylia (b/o) – 10.30, 15.00; Mamas and papas, Czechy (l.12) – 16.30; Mała matura, Polska (l.15) – 18.30; Wspaniała i kochana przez wszystkich, Szwecja (l.15) – 20.30
CHATKA ŻAKA:
PONIEDZIAŁEK: Karen płacze w autobusie, Kolumbia (l.15) – 18.00;
WTOREK: Fryzjerka, Niemcy (l.15) – 18.00; ŚRODA: Studentki, Francja (l.15) – 18.00;
KINO GRAŻYNA:
NIEDZIELA: Fighter, USA (l.15) – 16.00; Wszystko w porządku, USA (l15) – 18.00
Jak czytać kolory szlaków turystycznych?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?