Hokej: Warszawskie „Bobry” rozbiły LHT Lublin

Drugiej porażki w obecnym sezonie Mazowieckiej Ligi Hokeja doznał lubelski LHT. Po zeszłotygodniowej przegranej z Legionem Warszawa (2:4), tym razem lublinianie musieli uznać wyższość innej drużyny ze stolicy – Warsaw Beavers. Wynik 8:0 dla „Bobrów” oddaje w pełni, to co działo się na tafli.

Ekipa z Lublina w Warszawie wystąpiła w mocno okrojonym składzie. Szczególnie brak najskuteczniejszego Fillipe Ribeiro był bardzo widoczny. Już na początku meczu gospodarze wypracowali sobie przewagę, którą udokumentowali bramkami. W pierwszej tercji zdobyli ich trzy i tyle samo dołożyli w drugich dwudziestu minutach. W ostatniej części rywale zaaplikowali naszej drużynie jeszcze dwie bramki i ostatecznie potyczka zakończyła się efektownym zwycięstwem „Bobrów”.

Porażka LHT sprawiła, że spadł on na ostatnie miejsce w tabeli.

Lublinianie na swoim koncie mają jedynie punkt, który wywalczyli na inaugurację w starciu z Warsaw Kings (2:2). Szansa na poprawienie dorobku już w najbliższy piątek. To jednak łatwe nie będzie, gdyż przeciwnikiem Macieja Miśkiewicza i spółki będzie lider – Warsaw Capitals.