Hokej: Dzisiaj LHT Lublin zagra z Legionem Warszawa

Po dwutygodniowej przerwie do walki o punkty w Mazowieckiej Lidze Hokeja wracają zawodnicy LHT Lublin. Już dzisiaj o godz. 23:30, w Warszawie, lubelscy hokeiści zmierzą się z zespołem miejscowego Legionu.

Tegoroczne rozgrywki rozpoczęły się już pod koniec października. Swój pierwszy mecz lublinianie rozegrali jednak dopiero 7 listopada. Wtedy zanotowali remis 2:2 z drużyną Warsaw Kings.

W trakcie dwutygodniowej przerwy nasi hokeiści jednak nie próżnowali. W dniach 11-15 listopada odbyli oni bowiem obóz w Sanoku, gdzie nie tylko trenowali, ale również rozegrali kilka gier kontrolnych z regionalnymi zespołami.

Dzisiejszy rywal LHT Lublin ma na swoim koncie już trzy rozegrane spotkania. Tylko jedno zakończyło się jednak ich zwycięstwem – tydzień temu Legion pokonał Warsaw Kings 3:1. W poprzednich ekipa Legionu musiała uznać wyższość innych drużyn ze stolicy: Warsaw Kapitals (3:10) i Warsaw Beavers (2:4).