Teraz linia jeździ na trasie Dąbrowica–Zana ZUS.
Urzędnicy z Zarządu Transportu Miejskiego zdecydowali, że autobus będzie jak dotąd kursować z Dąbrowicy przez Nałęczowską, Morwową, Wojciechowską i Zana, ale później skręci w prawo w ul. Bohaterów Monte Cassino do al. Kraśnickiej, następnie przez Roztocze dojedzie do ul. Jana Pawła II, a trasę zakończy na pętli na Węglinie.
(drs)
Zobacz także:
Bydgoska policja pokazała filmy z wypadków z tramwajami i autobusami
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?