Żużel: Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 51:38. Bonus zostaje w Lublinie!

W zaległym meczu II ligi żużlowcy Lubelskiego Węgla KMŻ ograli Ostrovię Ostrów 51:38 i zdobyli punkt bonusowy.

Strona nie aktualizuje się automatycznie. Aby odświeżyć, naciśnij klawisz F5

XV bieg 2:4 (51:38)
Na koniec porażka, która jednak nie zmienia losów spotkania.
1. Pytel, 2. Rymel, 3. Staszewski, 4. Puszkaowski.

XIV bieg 4:2
Bonus zostaje w Lublinie! Sweetman potwierdza, ze będzie silnym punktem zespołu, zdobywając pierwsze trzy "oczka" dla KMŻ.
1. Sweetman, 2. Czerwiński, 3. Baran, 4. Klecha (w).

XIII bieg 5:1
Mamy pewną wygraną i prawie pewny bonus. Przed nami biegi nominowane.
1. Rymel, 2. Sweetman, 3. Czerwiński, 4. Staszewski (d).

XII bieg 3:3
Utrzymujemy dziewięciopunktowe prowadzenie. Remis Kostro i Barana.
1. Pytel, 2. Kostro, 3. Baran, 4. Kajzer.
XI bieg 2:4
Po przerwie na równanie toru lublinianom idzie nieco słabiej. Przegrywamy 2:4.
1. Pytel, 2. Puszakowski, 3. Sawina, 4. Rempała.

X bieg 5:1**Fantastyczny występ Barana i Rymela i kolejne podwójne zwycięstwo!
1. Baran, 2. Rymel, 3. Staszewski, 4. Kajzer.
IX bieg 5:0
Upadek Czerwińskiego przy prowadzeniu lublinian 5:1. Za chwilę powtórka wyścigu bez zawodników gości, bo chwilę wcześniej defekt zaliczył Klecha. Tylko kataklizm może przeszkodzić miejscowym w wygranie róznicą pięciu punktów. Wyrównujemy stratę z pierwszego meczu w Ostrowie!
1. Rempała, 2. Sitera, 3. Czerwiński (w), 4. Klecha (d).
VIII bieg 5:1 (22:20)
Na to czekaliśmy! Puszakowski pierwszy, drugi Sweetman po fantastycznej walce z zawodnikami gości!
1. Puszakowski, 2. Sweetman, 3. Pytel, 4. Sawina.
VII bieg 3:3 (17:19)
Na drugim okrążeniu Sitera wykorzystuje gapiostwo Kajzera, dzięki czemu mamy kolejny remis.
1. Staszewski, 2. Rempała, 3. Sitera, 4. Kajzer.
VI bieg 4:2 (14:16)
Pierwsze zwycięstwo biegowe gospodarzy. Mogło być bardziej okazałe, ale Sweetman przegrał na dystansie z Czerwińskim.
1. Puszakowski, 2, Czerwiński, 3. Sweetman, 4. Klecha.
V bieg 3:3 (10:14)
Powtórka z rozrywki.
1. Pytel, 2. Baran, 3. Rymel, 4. Sawina.
IV bieg
Kolejny remis. Wygrywa niezawodny Puszakowski, Kostro nie dojeżdża do mety.
1. Puszakowski, 2. Kajzer, 3. Staszewski, Kostro (d).
III bieg
Trzy punkty Rymela, niestety Baran dojeżdża do mety ostatni.
1. Rymel, 2. Czerwiński, 3. Klecha, 4. Baran.
II bieg 3:3 (4:8)Do kuriozalnej sytuacji dochodzi na początku drugiego wyścigu. Na starcie defektuje maszyna Sweetmana. Po przejechaniu połowy okrążenia pozostali zawodnicy zdają się myśleć, że bieg został przerwany. Najwięcej zimnej krwi zachował Tadeusz Kostro, który objechał dwóch rywali i dowiózł do mety trzy punkty.
1. Kostro, 2. Sroka, 3. Kajzer, 4. Sweetman (d).
I bieg 1:5
Na początek zimny prysznic. Para gości już na pierwszym łuku wychodzi na podwójne prowadzenie. Tomasz Rempała próbuje podjąć walkę, ale bezskutecznie.
1. Pytel, 2. Sawina, 3, Rempała, 4. Sitera.
W dzisiejszym meczu nie zobaczymy Lukasa Drymla. Czech w sobotę startował w półfinale eliminacji do Grand Prix w Lonigo i nie zdążył dojechać do Lublina. Zastąpi go inny zawodnik z kraju naszych południowych sąsiadów Filip Sitera. W parze młodzieżowej z Tadeuszem Kostro wystąpi Australijczyk Richard Sweetman.
Za chwilę rozpocznie się prezentacja zawodników. Kibicom przygrywa orkiestra górnicza z Bogdanki.