Wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Kto wygrał wybory do Sejmu z okręgu nr 6 i Senatu z okręgu nr 16

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Karol Rycio
Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu to coś, na co czeka z niecierpliwością każdy wyborca, którego miejsce zamieszkania to obszar miasta na prawach powiatu: Lublin. Od wyniku wyborów parlamentarnych 2019 zależy nasza przyszłość. Kto wygrał wybory do Parlamentu? Sprawdź, kto dostał najwięcej głosów do Senatu w okręgu nr 16, a kto w wyborach do Sejmu z okręgu nr 6. Kogo wybrali mieszkańcy, aby ich reprezentował? Sprawdź wyniki wyborów 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 6

Granice tego okręgu to część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów:

  • janowski,
  • kraśnicki,
  • lubartowski,
  • lubelski,
  • łęczyński,
  • łukowski,
  • opolski,
  • puławski,
  • rycki,
  • świdnicki
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Lublin.

Wyniki wyborów do Parlamentu są już oficjalnie znane. Podajemy je poniżej. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 6. Kto będzie cię reprezentował w Parlamencie?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Łopata Jan Zbigniew ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 346
  • Procent głosów oddanych na listę: 25,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,36%
  • Miejsce zamieszkania: Motycz
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Kos Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 145
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,09%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: lekarz medycyny

3. Smolarz Henryk Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 922
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,05%
  • Miejsce zamieszkania: Dys
  • Zawód: rolnik

4. Kapusta Grzegorz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 510
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,8%
  • Miejsce zamieszkania: Ryki
  • Zawód: inżynier rolnictwa

5. Krzęcio Dariusz Maksymilian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 384
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Dębowica
  • Zawód: kryminolog

6. Rzetelski Piotr Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 587
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Baranów
  • Zawód: przedsiębiorca

7. Rodzik Zenon Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 268
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Karczmiska Drugie
  • Zawód: ekonomista

8. Szyszko Grzegorz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 177
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Kopeć Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 589
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Sarnów
  • Zawód: dyrektor w instytucjach usług wyspecjalizowanych

10. Kołodziejczyk Dariusz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 412
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Janówek
  • Zawód: politolog

11. Niezgoda Marceli Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 577
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: inżynier technologii żywności

12. Kucharczyk Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 822
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Stryj
  • Zawód: rolnik

13. Dudzińska Edyta Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 390
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Księżomierz
  • Zawód: nauczyciel historii

14. Bednarski Jerzy Włodzimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 509
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

15. Grzywaczewska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 577
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Abramowice Prywatne
  • Zawód: dyrektor do spraw administracyjnych

16. Szmidt Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 446
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Janów Lubelski
  • Zawód: nauczyciel języka obcego

17. Franczak Eliza Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 462
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: terapeuta zajęciowy

18. Chochowski Krzysztof Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rąblów
  • Zawód: urzędnik

19. Stanibuła Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 159
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: lekarz - specjalista medycyny rodzinnej

20. Piątek Marlena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 483
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Józefów nad Wisłą
  • Zawód: przedsiębiorca

21. Misiaszek Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 396
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Józefin
  • Zawód: dyrektor rozwoju biznesu

22. Kasprzak Renata Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 273
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: lekarz medycyny

23. Drążyk-Świtaj Urszula Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 342
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Dęblin
  • Zawód: przedsiębiorca

24. Bujak Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 385
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Rossosz
  • Zawód: ogrodnik

25. Wdowiak Magdalena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 313
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: pracownik administracyjny

26. Wilk Jacek Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 650
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Nałęczów
  • Zawód: zootechnik

27. Rudnik Henryk Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 128
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

28. Kot Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 677
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Krzywda
  • Zawód: rolnik

29. Odrobińska Aneta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 204
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: sprzedawca

30. Słowik Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 047
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łęczna
  • Zawód: dyrektor wykonawczy

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Tułajew Sylwester Karol ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 54 915
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,71%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: informatyk

2. Czarnek Przemysław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 87 343
  • Procent głosów oddanych na listę: 27,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 15,44%
  • Miejsce zamieszkania: Natalin
  • Zawód: wyższy urzędnik administracji rządowej

3. Masłowska Gabriela ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 446
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,55%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Soboń Artur ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 28 381
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,02%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Sprawka Lech Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 103
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,26%
  • Miejsce zamieszkania: Uniszowice
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Szulowski Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 764
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,73%
  • Miejsce zamieszkania: Janowiec
  • Zawód: lekarz weterynarii

7. Głuchowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 406
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,49%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrów
  • Zawód: parlamentarzysta

8. Skwarek Sławomir ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 544
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,75%
  • Miejsce zamieszkania: Adamów
  • Zawód: parlamentarzysta

9. Kałaska Adam Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 672
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Ryki
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Bielecki Jerzy Feliks ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 286
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,82%
  • Miejsce zamieszkania: Janów Lubelski
  • Zawód: parlamentarzysta

11. Bogacka Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 777
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kanclerz wyższej uczelni

12. Filipek-Sobczak Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 263
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Płouszowice-Kolonia
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

13. Kowalczyk Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 020
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ryki
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

14. Choma Kazimierz Bogusław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 777
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,44%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: urzędnik państwowy

15. Wojciechowski Marek Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 570
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,81%
  • Miejsce zamieszkania: Miłocin
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

16. Pitucha Tomasz Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 898
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,87%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

17. Jurek Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 163
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Trawniki
  • Zawód: animator kultury

18. Patkowski Piotr Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 028
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

19. Szałas Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 357
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Wólka Polanowska
  • Zawód: dyrektor lir

20. Pruszkowski Andrzej Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 645
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

21. Zybała Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 559
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,98%
  • Miejsce zamieszkania: Lisów
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

22. Podkański Krzysztof Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 375
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Mętów
  • Zawód: urzędnik

23. Szczypa Renata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 543
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: animator kultury

24. Baranowska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 750
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Turka
  • Zawód: urzędnik administracji państwowej

25. Szałachwiej Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 961
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Krasnystaw
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

26. Skrzat Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 814
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Grabówka
  • Zawód: pedagog

27. Udrycka Magdalena Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 597
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wólka
  • Zawód: przedsiębiorca

28. Śpiewak Radosław Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 573
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Opole Lubelskie
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

29. Duda Ilona Ewelina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 951
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Nałęczów
  • Zawód: pośrednik w obrocie nieruchomości

30. Kanthak Jan Jakub ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 803
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,26%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: prawnik

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Czerniak Jacek Andrzej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 720
  • Procent głosów oddanych na listę: 40,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,13%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: politolog

2. Długosz Magdalena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 824
  • Procent głosów oddanych na listę: 22,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,74%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczycielka akademicka

3. Kitliński Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 334
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczyciel akademicki

4. Mazurek Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 595
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

5. Zabratańska Katarzyna Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 867
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: socjolog

6. Kołodziejczyk Marek Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 628
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kolejarz

7. Lachowski Robert Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 980
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: informatyk medyczny

8. Lenart Agnieszka Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 821
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: politolog

9. Skiba Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczycielka

10. Marcinkowska-Kozak Agnieszka Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 387
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Turka
  • Zawód: prawnik

11. Maszkowski Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 225
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Rudka Kozłowiecka
  • Zawód: mechanik

12. Rebejko Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 323
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: sprzedawca

13. Wicha Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 728
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łęka
  • Zawód: artysta malarz

14. Banaś Andrzej Wawrzyniec ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 900
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Dęblin
  • Zawód: urzędnik samorządowy

15. Stępniak Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 306
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Ratoszyn Pierwszy
  • Zawód: politolog

16. Iwan Jarosław Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 153
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Węgielce
  • Zawód: archeolog

17. Stolarski Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 252
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kasjer

18. Słomka Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 480
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: projektant grafiki

19. Kowalska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 209
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: księgowa

20. Kaczyński Gabriel Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 296
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: opiekun klienta

21. Łabarewicz Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 142
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: urzędnik

22. Rojek Grażyna Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 189
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczycielka

23. Figura Dariusz Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 433
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Bełżyce
  • Zawód: przedsiębiorca

24. Kułago Walenty ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 130
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: ekonomista

25. Mikita-Skiba Monika Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 106
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: ekonomista

26. Nowicki Grzegorz Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 129
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: plastyk

27. Kasza Joanna Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wyżnica
  • Zawód: nauczyciel języka obcego

28. Skubis Emilia Dominika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 183
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: student

29. Furmaniak Szymon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 230
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: bibliotekarz

30. Gallant Jacek Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 208
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Kulesza Jakub ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 24 406
  • Procent głosów oddanych na listę: 61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,32%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: konsultant do spraw systemów teleinformatycznych

2. Mekler Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 673
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Radzyń Podlaski
  • Zawód: kierownik przedsiębiorstwa transportowego

3. Tomasiak Jacek Mikołaj ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 417
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: prezes

4. Tylus Małgorzata Aneta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 107
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: technik rachunkowości

5. Gryz Mateusz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 416
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Łazy
  • Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

6. Wach Zbigniew Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 813
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Janów Lubelski
  • Zawód: nauczyciel

7. Zajączkowska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: chemik

8. Wypych Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 831
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: politolog

9. Gajda Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 842
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kurów
  • Zawód: kasjer handlowy

10. Kulicki Rafał Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 537
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: historyk

11. Zduńczyk Piotr Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 399
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kucharz

12. Marek Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 709
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: inżynier elektryk

13. Milewski Ryszard Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 310
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: urzędnik państwowy

14. Więcławski Andrzej Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 328
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: informatyk technik

15. Wieczorek-Kabat Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 265
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kolonia Łaziska
  • Zawód: socjolog

16. Kusiak Paweł Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 330
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: inżynier leśnictwa

17. Reja Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 479
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: ekonomista

18. Skwarek Anna Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: recepcjonista

19. Krawczyk Ewa Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 213
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kreślarz

20. Skarżyński Marek Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 159
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: technik dentystyczny

21. Augustynowicz Monika Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 141
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: cukiernik

22. Mazek Dorota Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 95
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: sprzedawca

23. Łagowski Damian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 183
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: politolog

24. Drozd Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Dys
  • Zawód: sprzedawca

25. Kabasa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 149
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: sprzedawca

26. Flis Anna Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 367
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kosmetyczka

27. Kupisz Szczepan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 227
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Leśce
  • Zawód: kierownik małego przedsiębiorstwa budowlanego

28. Panasiuk Piotr Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 683
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: historyk

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Mucha Joanna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 57 577
  • Procent głosów oddanych na listę: 52,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 10,18%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: ekonomistka

2. Krawczyk Michał Mateusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 8 408
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,49%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

3. Wcisło Marta Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 062
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,66%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

4. Nakonieczny Paweł Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 123
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Gołąb
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Lisowska Bożena Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 746
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Babisz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 008
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: nauczyciel

7. Komorski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 814
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: socjolog

8. Bojarski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 926
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Łęczna
  • Zawód: lekarz

9. Orgasiński Lucjan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 482
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Borzechów-Kolonia
  • Zawód: politolog

10. Wasilewska Bożenna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 383
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Białowąs Waldemar Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 687
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Juchnikowski Józef Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 258
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łazy
  • Zawód: matematyk

13. Guz Sylwia Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 006
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: socjolog

14. Kurek Paweł Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 163
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: nauczyciel informatyki

15. Szabała Magdalena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 663
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: lekarz weterynarii

16. Tryboń Maciej Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 484
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łuków
  • Zawód: trener sportu

17. Dunecka Małgorzata Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedsiębiorca

18. Kalbarczyk Adam Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 888
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Lipniak
  • Zawód: nauczyciel

19. Buczek Tomasz Lech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 203
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

20. Hołda Joanna Sława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 471
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

21. Fatyga Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ćmiłów
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

22. Gładysz Krzysztof Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 162
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Marysin
  • Zawód: inżynier mechanik

23. Wojciechowska-Jędrzejczyk Magdalena Mariola ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 390
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kazimierz Dolny
  • Zawód: nauczyciel plastyki

24. Miłosz Michał Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 239
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Ryki
  • Zawód: przedsiębiorca

25. Ausz Mariusz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 138
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: wykładowca akademicki - nauki humanistyczne

26. Pado Anna Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczyciel akademicki

27. Szczucki Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 611
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Opole Lubelskie
  • Zawód: radca prawny

28. Rak Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 456
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Dęblin
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki wojskowe

29. Więcek Katarzyna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 206
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczyciel

30. Jurkowski Zbigniew Wiktor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 805
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: chemik

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Woch Marek Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 314
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Kąkolewnica
  • Zawód: prawnik

2. Berecka Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 511
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Żabia Wola
  • Zawód: rolnik - przedsiębiorca

3. Markiewicz Jarosław Szczepan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 277
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Leopoldów
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Kuszyk Andrzej Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 242
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: przedsiębiorca - agent ubezpieczeniowy

5. Pogonowski Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 489
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łuków
  • Zawód: nauczyciel

6. Zarychta Jolanta Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: socjolog

7. Dang Xuan Adrian Hai ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 570
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: manager

8. Mazur Agnieszka Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 381
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Misiak Arkadiusz Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 203
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Krzysztofik Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kalinówka
  • Zawód: urzędnik samorządowy

11. Rola Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 508
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: administratywistka

12. Stradomska Marlena Wanda ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 78
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: psycholog

13. Tchorek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 107
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: pracownik ochrony

14. Szwajewska Małgorzata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 110
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: marketingowiec

15. Dadej Karol Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 176
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kock
  • Zawód: magister administracji

16. Tarłowska Jolanta Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 105
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: ekonomista

17. Pietrosiński Marcin Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 93
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

18. Słapczyński Tomasz Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 53
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedsiębiorca

19. Domański Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 179
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Czemierniki
  • Zawód: przedsiębiorca

20. Myśliwiec Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Minkowice
  • Zawód: inspektor ds. administracyjno-organizacyjnych

21. Kamola Mateusz Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 120
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: inżynier gospodarki przestrzennej

22. Kokot Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 193
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Chodel
  • Zawód: psycholog

23. Zieliński Piotr Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 138
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kalinówka
  • Zawód: przedsiębiorca

24. Banach Artur Lech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: producent filmowy

25. Kępowicz Tomasz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 81
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Niedrzwica Kościelna
  • Zawód: pracownik sektora usług

26. Grzegorczyk Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 140
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: psycholog urzędnik

27. Kierzkowska-Żuk Ines Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 82
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: wykładowca

28. Mandela Marek Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 64
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

29. Szwerc Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 109
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: farmaceuta, nauczyciel akademicki

30. Cinner Dominika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 510
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łęczna
  • Zawód: politolog

Odpocznij od polityki

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 16

Granice tego okręgu to obszar miasta na prawach powiatu

  • Lublin.

Kto wygrał wybory do Parlamentu 2019? Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Senatu z okręgu nr 16 wraz z liczba uzyskanych głosów.

Bury Jacek ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 84 889
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 49,63%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: przedsiębiorca

Górski Wojciech Jan ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓCIĆ PRAWO

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 13 237
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,74%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: historyk, przedsiębiorca

Michałkiewicz Krzysztof Stefan ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 72 903
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 42,63%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: polityk - sekretarz stanu

Dowiedz się więcej

Trzecia fala - ważne zmiany

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie