Wygrana Lublinianki z Huczwą Tyszowce 2:0 w rytmie samby (zdjęcia, wideo)

lublin112.pl
Lubliniankę podczas dzisiejszego meczu z Huczwą Tyszowce dopingowała grupa kibiców "Wieniamba". Drużyna samby zaprezentowała umiejętności na trybunach rozgrzewając do walki swój zespół.
Materiał Dziennikarza Obywatelskiego

Na mecz przybyło ok. 350 osób. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bez bramek. W drugiej zawodnicy Lublinianki okazali się lepsi i strzelili Huczwie dwa gole.

Rozstrzygnięcie meczu nastąpiło w ostatnich kilkunastu minutach drugiej połowy. Przeciwnikom nie pomogły zmiany i zagrzewanie do walki przez bramkarza Huczwy.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z meczu.