redakcja
redakcja
Gospodarze byli lepsi, prowadzili grę, ale gole strzelali ...
Gospodarze byli lepsi, prowadzili grę, ale gole strzelali ... redakcja
Gospodarze byli lepsi, prowadzili grę, ale gole strzelali goście. Tak można opisać mecz 16. kolejki Centralnej Ligi Juniorów, w którym Wisła uległa w Puławach Motorowi Lublin.

Żółto-biało-niebiescy mają patent na Dumę Powiśla. W pierwszym meczu rundy jesiennej Motor pokonał u siebie Wisłę 3:1, a w niedzielę w pierwszej kolejce rundy rewanżowej ograł rywala 2:0.

Bramki dla przyjezdnych zdobyli Jakub Bednara w 79 minucie z rzutu karnego i na cztery minuty przed końcem spotkania Kamil Wolski.

Na zakończenie tegorocznych zmagań, w sobotę (godz. 12) Motor podejmie Stal Rzeszów, a dzień później (godz. 13) Wisła zmierzy się na wyjeździe z ŁKS 1926 Łomża.