Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Spotkanie noworoczne samorządowców z powiatu krasnostawskiego. Zobacz zdjęcia

OPRAC.:
Jolanta Masiewicz
Jolanta Masiewicz
Spotkanie noworoczne odbyło się w Zespole Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie.
Spotkanie noworoczne odbyło się w Zespole Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie. Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie
Samorządowcy z powiatu krasnostawskiego uczestniczyli 5 stycznia w tradycyjnym noworocznym spotkaniu. Było ono okazją do podsumowania tego co udało się wykonać w minionym roku w powiecie krasnostawskim oraz podziękownia za wspólną pracę.

Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie. Na zaproszenie starosty krasnostawskiego Andrzeja Leńczuka oraz przewodniczącego Rady Powiatu Witolda Boruczenko przybyli zaangażowani w życie powiatu samorządowcy, przedstawiciele placówek i instytucji podległych powiatowi, służb mundurowych działających na terenie powiatu, firm i organizacji pozarządowych.

Starosta Andrzej Leńczuk w imieniu samorządu podziękował radnym powiatowym za podejmowanie ważnych decyzji oraz pełną zaangażowania pracę i skuteczne działania dla poprawy jakości życia mieszkańców powiatu, konstruktywną i owocną współpracę w realizacji zadań publicznych oraz działalność społeczną. Podziękował również wójtom za to, że działalność samorządowa oparta o wzajemną pomoc, oraz dobrej komunikacji to podstawa sukcesu inicjatyw podejmowanych na rzecz mieszkańców oraz że w porozumieniu udało się zrealizować wiele zadań, jak wspólne budowanie i modernizowanie dróg.

Podczas spotkania głos zabrali także przybyli na spotkanie noworoczne goście: poseł na Sejm RP Przemysław Czarnek, w imieniu marszałka Jarosława Stawiarskiego Zdzisław Szwed, który na ręce starosty Andrzeja Leńczuka wręczył dyplom uznania za rzetelną i wspaniałą pracę na rzecz województwa lubelskiego, senator RP Józef Zając oraz przewodniczący Rady Powiatu Witold Boruczenko.

W dalszej części uczestnicy spotkania obejrzeli przygotowaną prezentację, w której przedstawiono dokonania samorządu powiatu w czasie obecnej kadencji w latach 2019-2023 w obszarach z zakresu inwestycji: ochrony zdrowia i pomocy społecznej, oświaty, infrastruktury drogowej, kultury i pamięci historycznej oraz dostępności samorządu dla osób ze specjalnymi potrzebami.

Modlitwę poprowadził ks. dr. Janusz Gzik, udzielił również błogosławieństwa na nadchodzący rok, składając wszystkim najserdeczniejsze życzenia i wiele Łask Bożych.

Wyjątkowe dzieła wykonane własnoręcznie z wielką pasją i zaangażowaniem można było obejrzeć na stoiskach twórców ludowych. Spotkaniu towarzyszył koncert noworoczny przygotowany przez wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury, którzy zaprezentowali publiczności pięknie wykonane kolędy.

od 7 lat
Wideo

Dziennik Bałtycki. Pierwsza wielka wymiana książek w Chojnicach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Spotkanie noworoczne samorządowców z powiatu krasnostawskiego. Zobacz zdjęcia - Chełm Nasze Miasto

Wróć na lublin.naszemiasto.pl Nasze Miasto