Rugby: nie dali rady Orkanowi

Tomasz Maciuszczak
Drugiej porażki z rzędu doznali lubelscy rugbyści. drugoligowi Budowlani przegrali przed własną publicznością z Orkanem Sochaczew 21:23.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia przyjezdnych 6:0. Około 20 minuty pierwsze punkty dla lublinian zdobył Paweł Olszewski wykorzystując rzut karny, a po chwili przyłożenie zaliczył Bartłomiej Jasiński. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Budowlanych 11:9, bo oba zespoły zaliczyły jeszcze po karnym.

Druga połowa była bardzo zacięta, a zwycięstwo ekipie z Sochaczewa zapewnił jej grający trener Bogdan Wróbel, skutecznie egzekwując rzut karny.