II Runda Pucharu Polski K-PZPN 2023/24 - okręg włocławski
Środa 13 września 2023
Start Radziejów - Start Stawki 0:5 (0:3)
Bramki: Michał Górski (16), Michał Witkowski (30), Tomasz Szablewski (34), Michał Witkowski (56), Mateusz Trojanowski (88)
Orzeł Służewo - Skrwa Skrwilno 1:2 (0:0)
Bramki: Michał Piotrowski (56) - Jakub Trędewicz (78, karny), Michał Laskowski (83, wolny)
III Runda Pucharu Polski K-PZPN 2023/24 - okręg bydgoski
Wtorek 12 września 2023
Orłowianka Orłowo – Piast Kołodziejewo 1:3 (1:2)
Bramki: Kamil Ugorski (8) - Alan Jędrzejczak (11) Jakub Jaszcz (20), Filip Lewandowski (90)
Spójnia Białe Błota – Pol-Osteg Pomorzanin Serock 2:4 (1:1, 2:2)
Bramki: Eryk Osuch (11), Hubert Baranowski (83, karny) - Krzysztof Szal 2 (71, karny, 96), Radosław Mik (85), Michał Kozłowski (102)
Środa 13 września 2023
Notecianka Pakość – Kujawy Markowice 2:0 (1:0)
Bramki: Kacper Mozgawa (29), Bartosz Goczkowski (87)
Szubinianka SISU Szubin – Pogoń Mogilno 1:5 (1:1)
Bramki: Marek Gwit (4) - Szymon Meller 2 (17, 53), Wiktor Mrówczyński 2 (69, 90+1), Michał Jaworski (90+3, samobójcza)
Unia Gniewkowo – Cuiavia Inowrocław 1:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Cięgotura (12) - Damian Zagórski (69), Gabriel Silva (89)
Nowym trenerem Cuiavii został we wtorek Dawid Zamiatowski. Zastąpił Piotra Gruszkę z którym inowrocławski klub po dwóch latach rozwiązał kontrakt.
Dąb Barcin – Noteć Gębice 2:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Gryglewicz (67), Mateusz Kranz (81) - Filip Bednarek (8)
Tucholanka Wiese Tuchola – Wda Świecie 0:8 (0:3)
Bramki: Jakub Węgrzyn (29), Jakub Bollin (33), Damian Rybacki (34), Oskar Graczyk (65), Szymon Kozłowski 2 (70, 90), Michał Kalitta 2 (79, 84, karny)
Victoria Niemcz/Osielsko – Polonia Bydgoszcz 0:5 (0:1)
Bramki: Robert Frasz (44), Adam Łotoszyński (48), Patryk Nitka (53), Maciej Sieradzki (76), Jakub Makowski (90+1)
Krajna Sępólno Krajeńskie – Start Pruszcz 0:5 (0:1)
Bramki: Wiktor Majer (13), Michał Igliński (52), Dmytro Chernushkin (59), Jakub Krukowski 2 (79, 86)
GLKS Dobrcz-Wudzyn – Rawys Raciąż 6:2 (5:0)
Bramki: Robert Rydzyński (9, karny), Adrian Brzeziński 2 (23, 38), Fabian Trynkiewicz 2 (42, 45), Tomasz Siuda (76), - Nikodem Sikora 2 (81, 88)
Tarpan Mrocza – Chemik Moderator Bydgoszcz 2:1 (0:0)
Bramki: Kamil Żylski (56), Tsubasa Hashidate (90) - Patryk Perliński (90+2)
Zawisza II Bydgoszcz – Budowlany KS Bydgoszcz 1:3 (1:1)
Bramki: Mateusz Ejankowski (11) - Sebastian Włodarczyk (18), Eduard Hasanov 2 (47, 49).
Środa 20 września 2023
MUKS CWZS Bydgoszcz – Unia Solec Kujawski 2:1 (1:0)
Bramki: Maksymilian Stróżyński (19), Igor Oleksy (90+3, karny) - Sergii Kravchenko (75)
Kolegium Sędziów Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 4:0 (0:0)
Bramki: Michał Sander (51), Kamil Komada 2 (76, 81), Kacper Makowski (87)
III runda Pucharu Polski KPZPN 2023/24 - okręg toruński
Wtorek 12 września 2023
Olimpia II Grudziądz – Chełminianka Chełmno 5:1 (1:1)
Bramki: - Mateusz Skowroński
(17:00)
Środa 13 września 2023
Mustang Ostaszewo – Victoria Czernikowo 2:1 (0:1, 1:1)
Bramki: Patryk Piotrowski 2 (80, 105) - Dariusz Adamski (14, karny)
Piast Beczkopol Łasin – Sokół Radomin 0:2 (0:1)
Bramki: Krzysztof Czajkowski (12), Maciej Łuszczyński (57)
Flisak Złotoria – Cyklon Kończewice 3:3 (1:1) karne: 4:5
Bramki: Robert Wesołowski 2 (19, 65), Mateusz Pietrowski (80) - Kacper Orczykowski 2 (25, 90+2), Tomasz Śliwiński (57)
Karne: Mateusz Pietrowski, Andrii Donets, Miłosz Korpalski, Piotr Milewski - Jarosław Mańka, Dominik Kwiatkowski, Łukasz Sikorski, Filip Pudlewski, Karol Pawlik
Legia Chełmża – Elana Toruń 0:5 (0:1)
Bramki: Maciej Rożnowski (2), Jay Jaskólski (62), John Makowiecki 2 (49, 65), Kacper Kamiński (73)
Victoria Lisewo – Sparta Brodnica 2:5 (0:3)
Bramki: Szymon Marks (57), Patryk Bączkowski (90) - Arkadiusz Kozłowski 3 (16, 31, 77), Maciej Tuptyński (12), Brendon Pereira (86).
IV Runda Pucharu Polski K-PZPN 2023/24 - okręg bydgoski (4.10.023)
Sędziowie Bydgoszcz – MUKS CWZS Bydgoszcz
Piast Kołodziejewo – Notecianka Pakość
Pogoń Mogilno – Cuiavia Inowrocław
GLKS Dobrcz-Wudzyn – Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Wda Świecie – Start Pruszcz
Dąb Barcin – Tarpan Mrocza
Budowlany KS Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz
III runda Pucharu Polski KPZPN 2023/24 - okręg toruński (4.10.2023)
Sparta Brodnica – Elana Toruń
Sokół Radomin – Olimpia II Grudziądz
Mustang Ostaszewo – wolny los
Cyklon Kończewice – wolny los
III Runda Pucharu Polski K-PZPN 2023/24 - okręg włocławski (27.09.2023)
Sadownik Waganiec - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Start Stawki - Kujawianka Izbica Kujawska
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Lider Włocławek
Skrwa Skrwilno - Łokietek Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń - Lech Rypin
Kujawiak Kruszyn - Tłuchowia Tłuchowo
LTP Lubanie - Kujawiak Kowal
Zdrój Ciechocinek - Lubienianka Lubień Kujawski
Zespoły w 1/8 finału Pucharu Polski K-PZPN 2023/24
- Zawisza Bydgoszcz - obrońca tytułu (okręg Bydgoszcz)
- Mustang Ostaszewo (okręg Toruń)
- Cyklon Kończewice (okręg Toruń)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?